דרכים לשדרג את החופה

302
טקס החתונה נערך תחת חופה ואת זה כולנו יודעים ולזה כולנו מצפים. אבל למעשה, ניתן לשדרג את החופה הן מבחינת העיצוב שלה והן מבחינת הטקס עצמו ואף בכניסה אליה או היציאה ממנה!
דרכים לשדרג את החופה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
החופה הבסיסית

טקס החתונה נערך תחת חופה ואת זה כולנו יודעים ולזה כולנו מצפים. החופה הסטנדרטית פשוט צריכה להיות ארבעה מוטות וכיסוי תחת כיפת השמיים עם הטקס המסורתי. אבל למעשה, ניתן לשדרג את החופה הן מבחינת העיצוב שלה והן מבחינת הטקס עצמו ואף בכניסה אליה או היציאה ממנה ובדיוק בנושא הזה אנו נעסוק כאן, במטרה שתבחרו כיצד אתם רוצים שהחופה שלכם תיראה ושתראה את הפן האישי יותר שלכם כזוג, המתחיל את חייו המשותפים ביום הזוגי והמיוחד שלו.

עיצוב החופה

כאמור, החופה הבסיסית היא בסיסית מאוד ואין בה משהו מיוחד משלכם. אבל זה לא אומר שכך זה חייב להישאר! באפשרותכם לעצב את החופה הבסיסית באופן כזה, שיהיה בה משהו מהטעם האישי שלכם מבחינה עיצובית ועדיין להשאיר אותה חופה כהלכה. לדוגמה, תוכלו להפוך אותה לפרחונית או צבעונית במיוחד, להוסיף בדים בצורות שונות ועוד. כמובן, כדי לעשות את זה, יש להיעזר באנשי מקצוע מתחום עיצוב החופות.

הכניסה לחופה

הכניסה לחופה גם היא יכולה להיות סטנדרטית. כלומר, כניסה של כל אחד מבני הזוג בנפרד בליווי ההורים לצלילי שיר נוגה ואהוב. אבל יש אפשרות גם להיכנס תחת החופה לצלילי שיר קצבי ואף לרקוד כל הדרך אל החופה, להיכנס בנפרד כאשר כל אחד מבני הזוג נכנס לקול ברכות מוקלטות של בן הזוג השני, להביא להקה של כנרים או מתופפים ואף להיכנס בצניחה, בכרכרה, או כל דבר אחר, שיעשה לכם ולאורחים שלכם שמח.

הטקס עצמו

אם תרצו, תוכלו להזמין רב אורתודוקסי, שינהל את טקס החופה באופן המוכר והסטנדרטי, או לבחור באפשרות אחרת של רב מזמר, או רב קליל, שגם יצחיק אתכם ואת האורחים שלכם ויעזור לשחרר מעט את הציפייה וההתרגשות מהטקס המיוחד שלכם. כמו כן, תוכלו להוסיף גם כמה מילים משלכם, בעזרתן תוכלו להתרגש ולרגש עוד יותר וגם לבטא את התחושות האישיות שלכם באותם רגעים מרגשים.

דרכים לשדרג את החופה

רגע לאחר שבירת הכוס, נהוג להשמיע שיר בעל משמעות סנטימנטלית לזוג, במהלכו כל האורחים באים לברך את הנשואים הטריים. באפשרותכם לבחור להשמיע שיר מכל סוג שהוא לפי בחירתכם, לצאת מהחופה בליווי של להקת מתופפים, כנרים, או תקיעות שופר וכך הלאה. כמו כן, תוכלו להפריח יונים או להתרגש מזיקוקי דינור, כאשר דברים מסוג זה חייבים להיות מתואמים מול גן האירועים או אולם האירועים, בהם בחרתם להתחתן.

 


0 תגובות