הפתעה: הגברים בישראל מעדיפים חתונה על פני סקס

335
קצת קשה להאמין, אבל נגד עובדות קשה להתמודד. במחקר שנערך לא מכבר על ידי "המכון לאמנות הפיתוי", התברר כי הגברים הישראלים מעדיפים למצוא קשר רצינו ומשמעותי, כזה שיוביל בסופו של דבר לחתונה ולהקמת משפחה...
הפתעה: הגברים בישראל מעדיפים חתונה על פני סקס
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
הפתעה: הגברים בישראל מעדיפים חתונה על פני סקס

קצת קשה להאמין, אבל נגד עובדות קשה להתמודד.
במחקר שנערך לא מכבר על ידי "המכון לאמנות הפיתוי", התברר כי הגברים הישראלים מעדיפים למצוא קשר רצינו ומשמעותי, כזה שיוביל בסופו של דבר לחתונה ולהקמת משפחה, מאשר לנהל קשר חד פעמי, או כפי שהוא מוגדר – סטוץ.
רק 25% מהרווקים הודו בגלוי כי יעדיפו לסיים את הלילה בסטוץ.


וזה עוד לא הכל. על פי הנתונים העולים מהמחקר מתברר כי 77% מהגברים שנטלו חלק במחקר (500 רווקים תל-אביביים) רואים עצמם נשואים בטווח הקרוב. משתתפי המחקר הודו גם כי הם מעדיפים קשר רציני ומשמעותי ושלמרות הציניות הנהוגה כיום כלפי מוסד הנישואים - הם מתכוונים להתחתן ביום מן הימים. 16% השיבו כי הם מעוניינים במיסוד הקשר, אך מתלבטים האם חתונה היא הפתרון הנכון ורק-7% השיבו כי אינם מעוניינים להתחתן כלל ויש, כפי שעולה מהמחקר, עוד כמה הפתעות מעניינות: 59% מהרווקים התל-אביביים שהשתתפו בסקר הצהירו כי סקס בערב הראשון לא ימנע מהם להמשיך לצאת עם הבחורה. 62% ציינו שהם היו שוקלים קשר לטווח ארוך עם בחורה כזו ורק 18% השיבו כי סקס בערב הראשון ככל הנראה ימנע מהבחורה להפוך לחברה הבאה שלהם.
עד כמה שישמע מוזר אולי, לא כולם מופתעים מנתוני המחקר. הדעה הנשמעת בקרב רוב רובם של הסוציולוגים היא שלמרות התחושה הרווחת ש"מוסד הנישואין פשט את הרגל" (הסטטיסטיקה מדברת על כך שכל זוג שני מתגרש!), המציאות מוכיחה שתחושות לחוד ומציאות לחוד.

תמונת המצב בשטח אינה מעודדת במיוחד ואם לשפוט על פי אתרי האינטרנט (בעיקר בפורומים המציעים "אהבה אסורה"), על סמך הנתונים הסטטיסטיים של משרד הפנים, או על פי מספר הנרשמים לחדרים להשכרה לפי שעות, ניתן אכן לקבוע שמוסד הנישואין פשט את הרגל.
האמנם? ממש לא. התמורות החברתיות שחלו בעשורים השונים אמנם הפכו את מוסד הנישואין ל"בלתי אפשרי" (ומכאן האחוז הגבוה של הזוגות הנאלצים לפרק את נישואיהם), אך הדבר לא מרתיע זוגות מאוהבים לשאוף ולמסד את יחסיהם בטקס נישואין.
עם כל הקשיים הנלווים לנישואין, עם כל האכזבות הכרוכות בחיי זוגיות – שלא לדבר על כל האלטרנטיבות החדשניות והליברליות המוצעות למערכת יחסים בין גבר ואישה - נישואין הינה עדיין דרך החיים האחת והיחידה שיש לה רוב מוחלט.
כפי שאמרנו: נגד עובדות קשה להתווכח!
קחו את החיים יותר בקלות ונסו להנות מכל רגע לדוגמה אני רכשתי מכונת קפה שינתה לי את החיים, כל בוקר לפתוח את היום עם כוס קפה ליגה לאומית, נסו ...
0 תגובות