החתונות הגרנדיוזיות ביותר

314
גדול יותר, ראוותני יותר, גרנדיוזי יותר – החתונות היקרות והנוצצות ביותר בעולם, יש חתונות ויש חתונות.יש חתונות של אנשים מהשורה ויש את החתונות נוסח הוליווד. שם, הכל גדול יותר, ראוותני יותר...
החתונות הגרנדיוזיות ביותר
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
החתונות הגרנדיוזיות ביותר

גדול יותר, ראוותני יותר, גרנדיוזי יותר, החתונות היקרות והנוצצות ביותר.
יש חתונות ויש חתונות. ליתר דיוק: יש חתונות של אנשים מהשורה ויש את החתונות נוסח הוליווד. שם, הכל גדול יותר, ראוותני יותר, גרנדיוזי יותר. נכון, זה לא אומר שהחתונה מוצלחת יותר – זה לא בהכרח גם ערובה שהזוגיות תחזיק מעמד לנצח נצחים - אבל זה בלי ספק מרשים מאוד. קבלו את החתונות הכי הכי. מיותר לציין שחלק (לא מבוטל) מהזוגות כבר לא ביחד...


1. מלאניה קנוס ודונלד טראמפ
5.5 מיליון דולר השקיע המיליארדר דונלד טראמפ בינואר 2005 כאשר נשא לאישה את הדוגמנית היגוסלבית מלאניה קנוס. החתונה התקיימה בפאלם ביץ', בהשתתפות כ-500 אורחים, בניהם קלינט איסטווד, אופרה ווינפרי, אלטון ג'ון, לוצ'יאנו פאברוטי, מוחמד עלי, בילי ג'ואל, הנסיך צ'רלס, דיוויד לטרמן ועוד ועוד ועוד.

על מה בזבז החתן הנרגש כל כך הרבה כסף? ובכן, רק שמלתה של הכלה היפה עלתה כ-200 אלף דולר. מי שעיצב לכלה את השמלה היה לא אחר מאשר מעצב העל ג'ון גליאנו. סכום של 150 אלף דולר שילם המיליארדר לתזמורת בת 36 הנגנים שליוותה את האירוע מתחילתו ועד לסופו. עוד 100 אלף דולר הלכו לעוגת החתונה וסכום דומה הלך גם על סידורי הפרחים לחתונה. ואם כל זה לא מספיק, הרי שהאולם בו התקיימה החתונה נבנה במיוחד (כמעט) עבור החתונה ובהקמתו הושקע סכום של לא פחות מ... 45 מיליון דולר. הסכום הזה לא נקלח כמובן בחשבון הוצאותיו של הטראמפ, מכיוון שמאז החתונה הפך האולם לאתר חתונות פופולארי מאוד ואמור לכסות את ההשקעה בו כבר בשנים הקרובות.

2. לייזה מינלי ודיוויד גסט
בשנת 2002 בישרה השחקנית-זמרת לייזה מינלי ("קברט) על נישואיה למפיק המוזיקאלי דיוויד גסט. מינלי, בתה של האייקון ההוליוודי ג'ודי גרלנד, השקיעה באירוע (נישואים מספר 4 שלה) לא פחות מאשר 3.5 מיליון דולר והוא התקיים בכנסייה במנהטן. לחתונה הגרנדיוזית הוזמנו רבים וטובים מעולם הבידור ובראשם מייקל ג'קסון ואליזבט טיילור אשר שימשו כשושבינים. לאחר הטקס בכנסיה נערכה קבלת פנים במלון לון ריג'נט. לא פחות מ-1500 איש הגיעו כדי ללחוץ את היד לחתן והכלה. בין אלה היו גם מיה פארו, דיאנה רוס, ג'ואן קולינס, לורן בקול וטוני בנט . זה האחרון גם נתן שואו, כשמלווה אותו תזמורת של 60 נגנים. מי שעוד עלה לבמה כדי לשיר היו גלוריה גיינור, רוברטה פלאק וגם פאולה עבדול. גם הכלה עלתה לבמה ונתנה במוזיקה. האייטם הכי מקורי בחתונה: כל אורח קיבל קופסת סוכריות מסאטן עליה נכתב: ליזה ודיוויד פור אבר.
זה היה רחוק מפור אבר כי אחרי שנה בדיוק השניים הגישו בקשה לגירושין.

3. הת'ר ופול מקרטני
החתונה של פול מקרטני, החיפושית, עם לינדה שלו, עימה חלק את חייו על פני 29 שנה, הייתה צנועה ביותר. הוא כיפר על כך ב"סיבוב השני" שעשה, כאשר נישא להת'ר, דוגמנית לא בדיוק מוכרת. החתונה עלתה לו לא פחות מ-3 מיליוןן דולר וזכתה להרבה תשומת לבמצד התקשורת, בעיקר זו הצהובה.
החתונה התקיימה בטירה סקוטית, ובאירוע נטלו חלק גם עמיתו לחיפושיות, רינגו סטאר, וגם כמה וכמה מעמיתיו לעולם המוזיקה, כמו אריק קלפטון, אלטון ג'ון ועוד. על מה הלך הכסף? ובכן, רק טבעת האירוסין שהעניק מקרטני להת'ר שלו עלה לו מעל 20 אלף דולר. טבעות הנישואין שרכשו החתן והכלה עלו משהו בסביבות ה-100 אלף דולר. לכך יש להוסיף: זיקוקי דינור – 100 אלף דולר. שמלת כלה – 100 אלף דולר. ארוחת ערב (על טהרת המטבח ההודי ה... צמחוני) 200,000 דולר וגם שכירת הטירה, סכום הנאמד במשהו כמו 300,000 דולר.
למרות החתונה המושקעת, הזוגיות בין בני הזוג לא החזיקה מעמד זמן רב. לאחר ארבע שנים התגרשו השניים – לא לפני שלכלכו האחד על השני בתקשורת. מקרטני נאלץ להכניס שוב את היד לכיס ולתת לגרושתו סכום שעולה פי כמה מזה שהשקיע בחתונה.

4. מדונה וגאי ריצ'י
בדצמבר שנת 2000 נישאו בשעה טובה זמר הפופ המצליחה ביותר עלי אדמות בשניים-שלושה עשורים האחרונים, מדונה, עם הבמאי הבריטי גאי ריצ'י. האירוע החגיגי התקיים בטירה מרהיבה בעיירה הסקוטית דורנוך וכצפוי הוא משך אליו מאות אנשי תקשורת מכל רחבי העולם, מה שאילץ את בני הזוג להציב מערך אבטחה, שרק עלותו הגיעה לכדי 200,000 דולר. בחתונה כולה השקיעו בני הזוג (בעצם רק מדונה...) סכום הנאמד במיליון וחצי דולר.
לא פחות מ-400 אורחים הגיעו לחתונה – מכל רחבי תבל. האורחים הקרובים הוזמנו ללון בטירה עצמה. בין אלה היו גם סטינג, סטלה מקרטני וגווינת פלטרו. האורחים הפחות קרובים הוזמנו להתגורר בשני בתי מלון בעיירה. רק על שכירת החדרים בבתי המלון עבור האורחים שילמו מדונה וגאי סכום המוערך בכ-250,000 דולר.
הצהובונים ידעו לפרט את כל יתר ההוצאות של החתן והכלה. שכירת הטירה למשך ארבעה ימים עלתה משהו בסביבות ה-400,000 דולר. הצוות שהופקד על ניקיון ותחזוקת הבית באותם ימים – 100,000 דולר. השמלה של מדונה, לדוגמא, עלתה כ-100,000 דולר. היא ענדה צמיד בשוי של 75,000 דולר וחבשה כתר מוזהב ( שעל פי השמועות שימש את הנסיכה גרייס ממונקו) שערכו הגיע ל... 100,000 דולר.

שמועות על גירושין ליוו למען האמת את נישואיהם של מדונה וגאי לכל אורך השנים. אין עשן בלי אש אומרת הקלישאה – ואכן ממש באחרונה הודיעו בני הזוג שבכוונתם להתגרש.

5. מייקל דגלאס וקתרין זיטה ג'ונס.
לא לחינם נחשבים קתרין זיטה ג'ונס ומייקל דגלאס כאחד הזוגות היותר נחשבים בהוליווד. כיאה למעמד הזה נישאו השניים בשנת 2000 – במלון "פלאזה, בניו-יורק - בטקס ראוותני בהשתתפות כ-400 אורחים, ביניהם בלטו עמיתים של השניים כמו ארק גורפינקל, שון קונרי, גולדי הון, מג ראין, מייקל קיין, ג'ק ניקולסון, כריסטפר ריב (ז"ל), דני דה ויטו ועוד רבים רבים אחרים.
לכלה היפה (אז בת 31 ) היו אלה הנישואים הראשונים ואילו לחתן (אז בן 55) היה זה כבר "הסיבוב השני". זה לא הפריע לו להכניס את היד עמוק לכיס ולשלוף משם סכום של מיליון וחצי דולר על מנת לחגוג בגדול. הצהובונים ידעו לספר כי רק עלות עוגת החתונה (בת 10 קומות!) הייתה כ-40,000 דולר. לכך יש להוסיף את עלות ארוחת הערב (על טהרת הלובסטר והטלה) הראוותנית, את הופעות האמנים (בין היתר: גלדיס נייט ובוני טיילור) הפרחים (29 סוגים של וורדים!) וכמובן שמלת הכלה וכל התכשיטים הנלווים.
להבדיל מזוגות רבים אחרים בהוליווד, נכון לעכשיו נראה כי נישואיהם של קתרין ומייקל יציבים ביותר. נכון לעכשיו, כי בהוליווד, כמו בהוליווד...


6. ניקול מיטשל ואדי מרפי

הקומיקאי אדי מרפי שיחק אותה בגדול בחתונה שלו עם ניקול מיטשל – השקעה של מיליון וחצי דולר – בהתחשב בעובדה שזה קרה עוד בשנת 1993. החתונה, שהייתה הראוותנית והחגיגית ביותר עד אז, התקיימה בחדר הנשפים של מלון "פלאזה" בניו יורק ונטלו בה חלק לא פחות מ- 500 אורחים. בין אלה שהגיעו לברך ולאחל מזל טוב היו ברוס ויליס, קווין לטיפה, דמי מור, קווינסי ג'ונס, פרינס ועוד רבים וטובים מעמיתיו של השחקן הפופולארי.
אדי מרפי, כאמור, שיחק אותה בגדול. שימו לב: חדר הנשפים בו התקיים האירוע, עוצב במיוחד – בלבן. יתרה מזאת: לכבוד האירוע הוחלפו כל השטיחים במקום. האולם כוסה במרבדי פרחים (שעלותם נאמדה בלא פחות מ-100,000 דולר) והארוחה החגיגית (שכללה, בין היתר, ג'מבו שרימפס ולובסטרים) עלתה סכום של 250,000 אלף דולר. סכום דומה שילם מרפי על שכירת האולם עצמו.

כגודל הציפיות כך גודל האכזבה. בני הזוג גילו יציבות רבה והפכו מושא הערצה לרבים בהוליווד בשל יציבות מערכת היחסים ביניהם. לא לעולם חוסן. בשנת 2006 עלו הנישואין על שרטון ובני הזוג התגרשו – לא לפני שניהלו קרב די מכוער שלא הוסיף לאף אחד מהצדדים.0 תגובות