היום שאחרי

393
בשעה טובה ומוצלחת אתם אחרי!! שנה של סידורים אינסופיים ותיאומים בלתי פוסקים ולחץ, לחץ, לחץ הגיעו לקיצם לאחר הערב הנפלא הזה שהצלחתם להפיק.
היום שאחרי
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
בשעה טובה ומוצלחת אתם אחרי!! שנה של סידורים אינסופיים ותיאומים בלתי פוסקים ולחץ, לחץ, לחץ הגיעו לקיצם לאחר הערב הנפלא הזה שהצלחתם להפיק. בסיכה קטנה ובלתי נראית הוצאתם מהבלון את כל האוויר הדחוס ועכשיו אתם סוף סוף נושמים לרווחה. רגע לפני שאתם מתרפקים על חוויות יש עוד כמה עניינים שצריך לסגור.
אורנה אוחיון

את הצ'קים ספרתם כבר בלילה, אפילו הצלחת להתייחס לכל הברכות הטמונות במעטפות, אתה לעומתה פתחת מעטפות וספרת ולא נשכח את האמא (שלך או שלה, מה זה משנה) שברוב טובה ובאיפור מרוח תיעדה בספר הספרים מי הביא כמה.. "התנ"ך" שילווה אתכם מעתה ועד הבר מצווה של הבן שלכם בע"ה (תרגישו בנוח, כולם ככה).
סיימתם לספור, התאדתה לה בועת האוויר האחרונה מהבלון, הצלחתם לעמוד יפה באירוע ואולי אפילו לסגור איזה סופ"ש נחמד להתרגעות, האמא פרשה בשיא והגיע הזמן לסקס הראשון שלכם כבעל ואישה.... אז זהו שלא.. מבט קטן לעבר הנסיכה שלה התחייבת כמה שעות קודם והיא מרוחה בחיוך ספוג ריר על הספה ובמילים אחרות – אין עם מי לדבר!! בתוך תוכך הוקל לך (תודה) כי גם אתה בדיוק כמוה קרוע לגזרים ומחוק שפיות זמנית מכל האלכוהול ששתית, מעניין שזה לא השפיע עלייך כלל כשפתחת את המעטפות בשקיקה.

אתם קמים לבוקר של כיף איזה כיף שהיה לי הבוקר... קצת הנגאובר לא משהו שקפה טוב לא יכול לזכך, פושטים מעליכם את שאריות החגיגה מאתמול וישירות למקלחת מעוררת חושים (אולי בכל זאת יש סיכוי לסקס נשוי...) אז זהו שלא!! שני בקבוקי מרכך ואתה כמו קופיף הנובר בראש בנו, תוציא לה בזהירות מירבית את כל תוספות השיער שהפכו אותה לפארה פוסט אתמול, דגש חזק על הזהירות כי עוד מעט זה נכלל ברשימת הסידורים שעליכם לעשות (לא להתייאש עוד קצת וזה נגמר). המים החמים אזלו מזמן, אשתך הטרייה מודיעה בקול חנוק שהיא מתכוונת להפיץ את השמועה ולמנוע מכל כלה עתידית לעשות את טעות חייה ולשים תוספות בשיער, מה היה רע בסיכות? היא שואלת את עצמה, גם שיער אסוף יכול להיות מאוד יפה ואתה מזיע על כל תוספת שיער מנסה לנחם אותה כשבעצם אתה צריך מישהו שינחם אותך.
אחרי שהשלתם שני קילו כל אחד אתם יוצאים מהמקלחת ישירות לבית קפה לפנק את עצמכם באיזה "ברקפסט קונטיננטל" ובוציאטו שחור חזק.
מתרפקים על חוויות מערב האתמול, סופרים את השניות לראות כבר את התמונות והווידאו, נראה לך קצת מוגזם להתקשר לצלם עכשיו? את שואלת ומבינה שהתשובה טמונה בגוף השאלה.
חזרתם הביתה והנה לפניכם רשימה מסודרת של כל הפינות שעליכם לסגור לפני שאתם מתאדים לירח דבש חלומי.

1. במידה ונתתם מקדמות, כשאר פשוטי העם אז הגיע הזמן להוציא את המזומן מאתמול ולהתחיל למיין במעטפות. מעטפה אחת לצלם, מעטפה נוספת לתקליטן, את השמלה שלך עשית בתשלומים ואת כל כך שמחה על כך עכשיו... במידה והיו הפעלות נוספות צריך להכין גם להם מעטפות.

2. לאסוף את כל הצ'קים (איזה מזל שהאולמות מקבלים צ'קים), למיין מתוכם את כל החכמולוגים שרשמו למוטב בלבד ולפקודתכם ולרכז את כל הצ'קים הנותרים בסכום מדויק של מה שחייבים לאולם. זה המקום גם להוסיף טיפ נכבד למלצרים שתקתקו לכם את האירוע.

3. אחרי שתוספות השיער שלך התייבשו להכניס לשקית ולהחזיר למספרה, אף על פי שהיית מעדיפה לשרוף אותן כליל.

4. לקפל יפה את שמלת הכלה הסרוחה שלך (עם כתמי האלכוהול, ליפסטיק וכיוצא בזאת) לאסוף בשקית קטנה נפרדת את התכשיטים הנלווים ולהחזיר לסלון הכלות.

5. לגלגל יפה את חליפת החתן שלך על כל שלביה, כולל הטריקו סחוט הזיעה, אליו עברת במהלך הערב ולהפקיד אצל אמא שתכבס ותגהץ. (עם כל הכבוד, רק התחתנתם, אתה לא יכול להפיל זאת על אשתך).

6. להכין מזוודה, דרקונים או מה שצריך, שתהיה מוכנה בשלוף, כי מיד אחרי שתסיימו את הסידורים, כולל ארוחת צהריים אצל אמא שלה, אתם מנתקים כל קשר עם היקום ויוצאים לירח דבש חלומי.


חזרתם....??
הגיע הזמן לחגיגות שבע הברכות, אתם כבר גם ככה באווירה אז יש יותר כיף מחברים ומשפחה שרוצים לשמח ולברך אתכם??
אה, כן עוד דבר קטנטן.. אתם צריכים להתפקד ברבנות בפעם האחרונה בחייכם ולהביא את תעודת הנישואין שלכם, האסמכתא הרשמית כדת משה וישראל, שאתם בעל ואישה.

מזל טוב !!!

0 תגובות