היכן תבלו את ירח הדבש שלכם?

היכן תבלו את ירח הדבש שלכם?

קצת על ירח הדבש

לא כולם יודעים זאת, אבל כשאומרים "ירח דבש" הכוונה היא לא לירח – לבנה, אלא לירח – חודש. מדובר על החודש הראשון לאחר החתונה, בו בני הזוג לומדים להכיר האחד את השני טוב יותר כזוג נשוי ויש זוגות, המנצלים תקופה זו כדי להתחיל לעבוד על הרחבת המשפחה. מדובר על תקופה, בה יורד כל המתח, שהיה מנת חלקם של בני זוג במהלך ההכנות לחתונה ולכן זוגות רבים בוחרים לנסוע, בתוך הארץ או מחוץ לה, כדי להתבודד וליהנות מהזוגיות שעברה לשלב חדש.

ירח דבש בארץ

אמנם זוגות רבים בוחרים לבלות את ירח הדבש שלהם מחוץ לגבולות הארץ, ובכך נעסוק בהמשך, אבל רבים אחרים בוחרים לבלות דווקא כאן. ראשית, יש בישראל הרבה מה לראות והרבה מה לחוות. בנוסף, לא תמיד יש את האפשרות הכלכלית או התעסוקתית להיעדר למשך זמן ממושך. כמו כן, יש יתרון גדול בבילוי במקום, בו השפה והתרבות מוכרות לנופשים.

כמו כן, באפשרותכם לבחור בין אזורי הארץ השונים ובאפשרויות לינה שונות. לדוגמה, תוכלו לבחור לנפוש בצפון או בדרום, או אולי בכלל בים המלח וכמו כן, תוכלו לבחור ללון בבית מלון או בצימר.

ירח דבש בחו"ל 

למרות היתרונות הבולטים של בילוי ירח הדבש בארץ, יש גם יתרונות לבילויו בחו"ל. ראשית, זוהי הזדמנות לראות עולם ולהכיר תרבויות חדשות. בנוסף, יש זוגות שפשוט צריכים להתרחק ממש, פיסית, ולחוות את הביחד שלהם בלי תזכורת לעולם האמתי שלהם, המהווה את המציאות היום יומית שלהם. 

ירח דבש - להיות רחוק ולהרגיש קרוב

יש זוגות, שחשוב להם להשתמש בדרכון שלהם בירח הדבש שלהם, אבל הם לא רוצים להתרחק יותר מדי. במקרים אלו, מדינות אירופה השונות הן אפשרות נפלאה! הרי צרפת, איטליה, אנגליה ועוד מדינות דומות מוכרות לכולנו כרומנטיות במיוחד. בנוסף, התרבות הישראלית מאוד מזכירה את האירופאית ולכן ישראלים רבים מרגישים מאוד בנוח בעת ביקור ביבשת הסמוכה לנו.

ירח דבש - הכי רחוק שאפשר

אם אתם מסוג האנשים, שרוצים לטרוף את העולם ורואים בירח הדבש הזדמנות לעשות זאת, יתכן שתבחרו לצאת לטיול במדינות אקזוטיות כמו מדינות אמריקה הדרומית, אפריקה או אסיה. טיול במדינות אלו היא הזדמנות נפלאה להכיר תרבויות אחרות, מאכלים מיוחדים ולראות מקומות מופלאים, אותם אנו בדרך כלל רואים רק בתמונות ומבטיחים לעצמנו, שביום מן הימים, גם אנחנו נגיע אליהם לראות אותם במו עינינו.

הזמנות לחתונה

גם הזמנות לחתונה, כמו עוד הרבה דברים בחיינו, עברו מהפך בעשור האחרון והן הולכות ומשתדרגות כל הזמן והופכות ליצירתיות יותר ויותר

מתחתנים ברשת

אחרי השאלה הגורלית "האם תינשאי לי" ואחרי שהשבת "כן" בהתלהבות, המחשבות מתחילות לרוץ. אבל מה עושים עכשיו?

שירי חתונה

מתחתנים יקרים שירי חתונה זה ללא ספק חלק חשוב בחתונה ואולי היותר חשוב בהצלחת אירוע שמשאיר טעם טוב, חשוב מאוד שמחליטים על שירי חתונה לחשוב על מספר מרכיבים, קבלת פנים, חופה, כניסה לאולם, ריקודים, ובין הארוחות,

אולמות אירועים בדרום

אולמות אירועים בדרום הפכו בשנים האחרונות למקום עליה לרגל המון זוגות נשאים באולמות אירועים בדרום גם וכאשר הם מתגוררים במרכז או בצפון, ולא בכדי, אולמות אירועים בדרום ובאשדוד מושקעים מאוד ומצעים רמה אירוע ברמות גבוהות מאוד מהאוכל ועד לפרטים הקטנים ביותר, אני יכול לומר לכם בלב שלם שישנם מספר אולמות אירועים בדרום מרהיבים לא מפחות מהאולם המפואר ביותר באזור המרכז, בנוסף אולמות אירועים בדרום מציעים כל מיני בונוסים כעסקת חבילה לדוגמה תקליטן, שמלת כלה, תאורה והגברה ימי פינוק למיניהם ועוד, ועוד...