הכוכב החדש של הערב

291

שימו לב! הכוכב החדש של הערב, זה ללא ספק קטע, תאי צילום בחתונות בר מצווה או בת מצווה אטרקציה מיוחדת שמשאירה מזכרת מדהימה מרגע האמת של האירוע

הכוכב החדש של הערב
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

הכוכב החדש של הערב
 

ברשתוכם נתחיל בשאלה: כמה פעמים יצא לכם להיכנס לבית של מישהו שאתם מכירים, ובשנייה הראשונה לחשוב לעצמכם "הבית הזה ממש דומה לבית של יוסי מהמילואים / עזרא מהכדורגל / רותי שהציעה לי לעלות לקפה בפגישה הראשונה" ? פעם אחת? פעמיים? בכלל לא? מה שבטוח, קשה למצוא שתי דירות דומות האחת לשנייה.

אבל יש משהו שזהה כמעט בכל בית אליו תיכנסו. גם לוילה בסביון, וגם לצריף הרעוע בדרום תל אביב. ואנחנו לא מתכוונים לסבתא שיושבת על הספה מכוסה בשמיכה צבאית. אנחנו מתכוונים למקרר, או בשמו הבלתי רשמי – "כותל המגנטים".

זו כבר הפכה לתופעה של ממש. המקררים הפכו לקיר מאולתר לאותם מגנטים דהויים מעשרות אירועים שונים בהם הייתם. נכון, מגנט אחד כבר לא ממש נדבק ומהשני כבר מזמן ירד הצבע, אבל מסורת זו מסורת, אז מה אם אתם כבר לא מוצאים את הידית של הפריזר?
ובכל זאת, נדמה שאלו ימי הפרידה של טרנד המגנטים שהיה טוב, וטוב שהיה. לעולם החתונות והאירועים נכנס שחקן חדש, מוצלח ומגוון לא פחות, שמאיים להישאר פה עוד הרבה זמן. אנחנו מדברים, כמובן, על תאי צילום אירועים.

מדובר בתאים מעוצבים בצורה שונה ובתוכם מסך מחשב ומדפסת הנסתרים (לרוב) מן העין. בעזרת תפעול פשוט, יכול כל אורח, לבד, בזוג, או בקבוצה של מספר אנשים, להצטלם בצורה משעשעת עד 4 תמונות בשניות ספורות. התמונות יוצאות באותו הרגע, כך שלא צריך להתחיל לחפש אותם במהלך האירוע. בתא ישנה גם אופצייה להקלטת ברכות וידאו שיעברו אל בעלי השמחה.

  

זו כבר הפכה לתופעה של ממש. המקררים הפכו לקיר מאולתר לאותם מגנטים דהויים מעשרות אירועים שונים בהם הייתם. נכון, מגנט אחד כבר לא ממש נדבק ומהשני כבר מזמן ירד הצבע, אבל מסורת זו מסורת, אז מה אם אתם כבר לא מוצאים את הידית של הפריזר?

תוכלו להשתטות בעזרת הפאות, הכובעים והאביזרים השונים הנמצאים מחוץ לתא, להראות את אהבתכם לבן/בת הזוג בנשיקה רומנטית או סתם לדפוק את החיוך הכי דבילי שאתם מסוגלים לחשוב עליו.
בשוק המתפתח פועלות מספר מצומצם של חברות. אחת מהן היא SMILE BOX שמציגה תא שקוף יפהפה ומתגאה בהיותה החברה היחידה בישראל שאינה מגבילה את זמן הפעילות של התא במהלך האירוע. השבוע שוחחנו איתם.

איך נולד הרעיון להקמת SMILE BOX?
 

 
"זה קרה כשחזרנו מאירוע בערב חורפי לפני מספר חודשים. חזרנו עם מגנטים בכיסים, אך עד שהגענו הביתה גילינו שכולם נרטבו, הצבע שלהם דהה והדבק של המגנט ירד כמעט לגמרי. התחלנו לחשוב איך אפשר להשאיר מזכרת טובה יותר לאורחים, ומכאן זה נולד".


למי התא מיועד?
"לכל מי שחוגג אירוע כלשהו ורוצה שהאורחים שלו ייהנו מאטרקציה מגניבה, שמשאירה מזכרת נחמדה. חתונות, בר ובת מצוות, בריתות, אירועי חברה, מסיבות עובדים, כנסים, מועדונים. מי שבא – ברוך הבא".
"היתרון הגדול שלנו על פני השאר, לדעתי, הוא בעובדה שאנחנו לא מגבילים אף אדם בזמן. חברות אחרות מגבילות ל-3-4 שעות, ודורשות תוספות תשלום משמעותיות על כל זמן נוסף. אנחנו נשארים עד הסוף, ולדעתי, זה מאוד משמעותי".

 

0 תגובות