הכל על בחירת מקום לחינה

294
טקס החינה וכל החגיגות שמסביבו הוא חלק ממסורת ארוכת שנים. בדומה לתכנון החתונה, גם תכנון החינה כרוך בשזירה של פרטים רבים לכדי אירוע אחד ומיוחד ואחד הפרטים החשובים ביותר הוא בחירת המקום לעריכת החינה.
הכל על בחירת מקום לחינה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
הכל על בחירת מקום לחינה
 
על החינה
טקס החינה וכל החגיגות שמסביבו הוא חלק ממסורת ארוכת שנים, המגיעה ממדינות שונות של עדות המזרח. במהלך הטקס, מורחים את החינה בצורת עיגול על ידי הזוג ועל ידיהם של שאר המשתתפים באירוע. סימן זה נשאר במשך תקופה מסוימת ונעלם מעצמו לאחר מכן.
חלק בלתי נפרד מהמסורת
חלק ממסורת זו הוא ההשקעה הגדולה בטקס ובחגיגות כסימן לרווחה עתידית של הזוג. לכן נהוג להשקיע גם כספים רבים בעיקר בבחירת המקום לחינה, בביגוד, בתכשיטים וכך הלאה כסימן לרווחה הכלכלית של הבית שנבנה. למעשה, פעמים רבות חגיגות החינה נראות קצת כמו חתונה קטנה כתוצאה של הפקה גדולה.
 
כמו בחתונה
בדומה לתכנון החתונה, גם תכנון החינה כרוך בשזירה של פרטים רבים לכדי אירוע אחד ומיוחד ואחד הפרטים החשובים ביותר הוא בחירת המקום לעריכת החינה. בדומה לתכנון החתונה, גם תכנון החינה כרוך בשזירה של פרטים רבים לכדי אירוע אחד ומיוחד ואחד הפרטים החשובים ביותר הוא בחירת המקום לעריכת החינה. המקום צריך להיות כזה, שיכיל באופן מיטבי את האורחים המגיעים לשמוח בשמחת החתן והכלה לעתיד, אבל רצוי גם, שלא יהיה מרווח מדי ויאפשר תחושת אינטימיות.
 
לכו ראו
ממש כמו בבחירת מקום לחתונה, גם בחירת מקום לחינה צריכה להתבצע אחרי ביקור במקום. כמובן, ניתן לבקר במקומות שונים ולקבל את ההחלטה לאחר מכן, אבל במקרה כזה רצוי גם לא להגזים ולא לכלות יותר מדי מזמנכם היקר כל כך בתקופה עמוסה זו. 
תחום ההתמחות
אמנם המקום, בו תערכו את החינה שלכם, לא חייב להיות מקום ייעודי לחינות. אבל בהחלט יעזור אם צוות המקום יהיה בעל ניסיון בחגיגות חינה ובעיקר הצוות המקצועי, שיוכל לעזור לכם לארגן ולתכנן את האירוע באופן מיטבי. כך הם יוכלו מאוד להקל עליכם בתקופה עמוסה זו שלקראת החינה ולקראת החתונה.
 
מיקום
גם המיקום של המקום לחינה הוא פרמטר חשוב מאוד. היות שמדובר על אירוע מרובה משתתפים, רצוי להשתדל עד כמה שאפשר לאפשר למוזמנים לאירוע להגיע אליו בקלות רבה ככל האפשר. לכן מומלץ לבחור במקום, שנמצא במיקום נגיש ולא פחות חשוב מכך, שמציע מקומות חנייה מרובים לטובת אורחי המקום.
 
אביזרים נלווים
פעמים רבות, במהלך חגיגות החינה, יש רצון של הזוג או של המשפחה להביא הפעלות שונות, להציג מצגות וכדומה. במידה וגם אתם רוצים לעשות משהו כגון זה בחגיגות החינה שלכם, חשוב לבדוק עם המקום, האם הוא מציע לכם את הציוד הנחוץ לכם לשם כך כדוגמת מערכת תאורה והגברה, מקרן, מסך וכדומה.

0 תגובות