הכל על טבעות נישואין לחתן

הכל על טבעות נישואין לחתן

טבעת נישואין לחתן - המסורת....על פי המסורת היהודית, החתן מקדש את הכלה באמצעות טבעת נישואין, שהוא שם על אצבעה במהלך טקס החופה. וזהו. למעשה, על פי המסורת שלנו, הכלה לא אמורה לענוד לחתן טבעת נישואין משלו ולכן גם אין לכך תזמון מתאים במהלך טקס החופה. יחד עם זאת, זוגות רבים בוחרים להעניק טבעות האחד לשנייה והאחת לשני ואם גם אתם רוצים לעשות זאת, חשוב לבצע תיאום ציפיות בנוגע לזה עם הרב שמחתן אתכם.

טבעת נישואין לחתן - הסיבה לחידוש

כאמור, על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי. לכל זוג שבוחר לעשות זאת יש את הסיבות שלו, אבל אחת הסיבות הנפוצות היא הרצון של הכלה גם כן להעניק לבחיר ליבה סמל לאהבתה, כפי שמקבלת גם היא ממנו.

טבעת נישואין לחתן - אופי הטבעת

טבעות נישואין באופן כללי, גם אלו המיועדות לכלות, נחשבות לפשוטות ביחס לטבעות הנשיות המעוצבות ומעוטרות היהלומים הנפוצות בקרב נשים, ומטרתן לסמל את מעגל החיים המשותף, הנבנה במהלך חיי הנישואין. כך גם לגבי טבעות נישואין לגבר. מדובר על טבעות, שעיצובן מותאם לטבעות נישואין גבריות והן משאירות את היד העונדת אותן עם מראה גברי ונקי.

טבעת נישואין לחתן - בחירת העיצוב

למרות שעיצוב טבעות נישואין הוא די מוגבל, עדיין ישנה אפשרות לבחור בטבעת נישואין לגבר, שהיא מעוצבת ויפה. לדוגמה, תוכלו לבחור בין זהב צהוב לבין זהב לבן או שילוב בין השניים, ניתן לבחור בטבעת עם עיטורים שונים וכדומה. יש זוגות, הבוחרים לרכוש טבעות נישואין זהות לחתן ולכלה, או כל אחד לפי טעמו. כמו כן, יש זוגות שבוחרים את טבעות הנישואין ביחד, יש זוגות שכל אחד בוחר לעצמו את הטבעת הרצויה לו ויש שבוחרים להפתיע האחד את השנייה.

טבעת נישואין לחתן - הכי חשוב

בדיוק כמו שבחירת העיצוב לטבעת הנישואין לכלה לא מספיק, אלא יש להתייחס למידת האצבע, כך גם לגבי טבעות נישואין לגבר . לכל אחד ואחת מאתנו יש העדפה לגבי האצבע העונדת את הטבעת והיקף שונה של האצבע. לכן, לפני הזמנת טבעת הנישואין הרצויה לכם, חשוב לעשות את המדידה. כמו כן, מומלץ לקחת בחשבון, שמדובר על טבעת, שתלווה אתכם לאורך כל חייכם וייתכנו שינויים בהיקף האצבע לאורך השנים. לכן מומלץ להשאיר מרווח קטן למקרה כזה ומצד שני לוודא, שהטבעת לא תיפול בטעות מהאצבע בשל היותה רחבה מדי.

קרדיט תמונת נושא שייכת לבית העסק דנינו מעצב טבעות נישואין

 חבילת הכל כלול-קיארה אירועי בוטיק
חבילת הכל כלול

מבצע מיוחד שניתן על ידי קיארה אירועי בוטיק
175 שח לחבילת הכל כלול - מבצע חורף חם בקיארה

 חורף חם במאגיה אירועים-אולמי מאגיה
חורף חם במאגיה אירועים

מבצע מיוחד שניתן על ידי אולמי מאגיה
מבצעים לאירועי חורף חם במאגיה אירועים. הקדימו ושמרו את המועד שלכם לחורף 2018.

מהם הפרמטרים לבחירת תקליטנים לאירועים

קבלו מפורטל מחתן כלה כתבה שהוכנה במיוחד בשבילכם, מהם הפרמטרים לבחירת תקליטנים לאירועים, לחצו לקריאת הכתבה, מומלץ ביותר

לא על הדי ג'י לבדו

לא נעים אולי להגיד, אבל רוב רובן של החתונות המתקיימות בישראל בשנים האחרונות, טקס החופה, מה שאמור להיות המרכיב המרכזי באירוע, הוא לא יותר מאשר שלב מעבר ("משהו שצריך לעבור כדי להגיע לדבר האמיתי")...

ואיפה החתן בתמונה?

למה כל חתונה חייבת להיות סובבת 360 מעלות סביב הכלה? מה היא לבשה, מי איפר אותה, תראו איזה עיצוב מדהים היא עשתה לאולם, מאיפה היא קנתה את הנעליים המהממות האלה?...

איפור לכלות – במה זה שונה?

נשים רבות נוהגות להתאפר בכל יום מחדש ולעשות זאת בעצמן. ובכל זאת, כשמגיע תורן לעמוד תחת החופה, הן פונות למאפר מקצועי ללא היסוס