הכל על טבעות נישואין לחתן

הכל על טבעות נישואין לחתן

טבעת נישואין לחתן - המסורת....על פי המסורת היהודית, החתן מקדש את הכלה באמצעות טבעת נישואין, שהוא שם על אצבעה במהלך טקס החופה. וזהו. למעשה, על פי המסורת שלנו, הכלה לא אמורה לענוד לחתן טבעת נישואין משלו ולכן גם אין לכך תזמון מתאים במהלך טקס החופה. יחד עם זאת, זוגות רבים בוחרים להעניק טבעות האחד לשנייה והאחת לשני ואם גם אתם רוצים לעשות זאת, חשוב לבצע תיאום ציפיות בנוגע לזה עם הרב שמחתן אתכם.

טבעת נישואין לחתן - הסיבה לחידוש

כאמור, על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי. לכל זוג שבוחר לעשות זאת יש את הסיבות שלו, אבל אחת הסיבות הנפוצות היא הרצון של הכלה גם כן להעניק לבחיר ליבה סמל לאהבתה, כפי שמקבלת גם היא ממנו.

טבעת נישואין לחתן - אופי הטבעת

טבעות נישואין באופן כללי, גם אלו המיועדות לכלות, נחשבות לפשוטות ביחס לטבעות הנשיות המעוצבות ומעוטרות היהלומים הנפוצות בקרב נשים, ומטרתן לסמל את מעגל החיים המשותף, הנבנה במהלך חיי הנישואין. כך גם לגבי טבעות נישואין לגבר. מדובר על טבעות, שעיצובן מותאם לטבעות נישואין גבריות והן משאירות את היד העונדת אותן עם מראה גברי ונקי.

טבעת נישואין לחתן - בחירת העיצוב

למרות שעיצוב טבעות נישואין הוא די מוגבל, עדיין ישנה אפשרות לבחור בטבעת נישואין לגבר, שהיא מעוצבת ויפה. לדוגמה, תוכלו לבחור בין זהב צהוב לבין זהב לבן או שילוב בין השניים, ניתן לבחור בטבעת עם עיטורים שונים וכדומה. יש זוגות, הבוחרים לרכוש טבעות נישואין זהות לחתן ולכלה, או כל אחד לפי טעמו. כמו כן, יש זוגות שבוחרים את טבעות הנישואין ביחד, יש זוגות שכל אחד בוחר לעצמו את הטבעת הרצויה לו ויש שבוחרים להפתיע האחד את השנייה.

טבעת נישואין לחתן - הכי חשוב

בדיוק כמו שבחירת העיצוב לטבעת הנישואין לכלה לא מספיק, אלא יש להתייחס למידת האצבע, כך גם לגבי טבעות נישואין לגבר . לכל אחד ואחת מאתנו יש העדפה לגבי האצבע העונדת את הטבעת והיקף שונה של האצבע. לכן, לפני הזמנת טבעת הנישואין הרצויה לכם, חשוב לעשות את המדידה. כמו כן, מומלץ לקחת בחשבון, שמדובר על טבעת, שתלווה אתכם לאורך כל חייכם וייתכנו שינויים בהיקף האצבע לאורך השנים. לכן מומלץ להשאיר מרווח קטן למקרה כזה ומצד שני לוודא, שהטבעת לא תיפול בטעות מהאצבע בשל היותה רחבה מדי.

קרדיט תמונת נושא שייכת לבית העסק דנינו מעצב טבעות נישואין

הזמנות לחתונה

גם הזמנות לחתונה, כמו עוד הרבה דברים בחיינו, עברו מהפך בעשור האחרון והן הולכות ומשתדרגות כל הזמן והופכות ליצירתיות יותר ויותר

מתחתנים ברשת

אחרי השאלה הגורלית "האם תינשאי לי" ואחרי שהשבת "כן" בהתלהבות, המחשבות מתחילות לרוץ. אבל מה עושים עכשיו?

שירי חתונה

מתחתנים יקרים שירי חתונה זה ללא ספק חלק חשוב בחתונה ואולי היותר חשוב בהצלחת אירוע שמשאיר טעם טוב, חשוב מאוד שמחליטים על שירי חתונה לחשוב על מספר מרכיבים, קבלת פנים, חופה, כניסה לאולם, ריקודים, ובין הארוחות,

אולמות אירועים בדרום

אולמות אירועים בדרום הפכו בשנים האחרונות למקום עליה לרגל המון זוגות נשאים באולמות אירועים בדרום גם וכאשר הם מתגוררים במרכז או בצפון, ולא בכדי, אולמות אירועים בדרום ובאשדוד מושקעים מאוד ומצעים רמה אירוע ברמות גבוהות מאוד מהאוכל ועד לפרטים הקטנים ביותר, אני יכול לומר לכם בלב שלם שישנם מספר אולמות אירועים בדרום מרהיבים לא מפחות מהאולם המפואר ביותר באזור המרכז, בנוסף אולמות אירועים בדרום מציעים כל מיני בונוסים כעסקת חבילה לדוגמה תקליטן, שמלת כלה, תאורה והגברה ימי פינוק למיניהם ועוד, ועוד...