הכרויות באינטרנט

650
אתרי ההיכרויות באינטרנט מועדים לפורענות והיו כבר דברים מעולם.לפניכם כמה טיפים כדי להימנע מהסתבכות.
הכרויות באינטרנט
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
זהירות: הכרויות באינטרנט

אתרי ההיכרויות באינטרנט מועדים לפורענות – והיו כבר דברים מעולם.לפניכם כמה טיפים כדי להימנע מהסתבכויות מיותרות מחד גיסא וממפחי נפש, מאידך


1. דברים טובים 'מבשלים' לאט

לאט. באורך רוח. עם כל הפיתוי הקיים, כדי לצנן את ההתלהבות. תנו לדברים 'להתבשל' על אש קטנה. אל תזדרזו לספק יותר מידי אינפורמציה אישית (שם מלא, מספרי טלפון, מקום עבודה וכו') אל תמהרו 'ללכת עם הראש' של איש/ה הקשר. בנו את הקשר בזהירות, בשיקול דעת
מאידך, נסו לגלות – באמצעות שאלות – מי באמת האיש/ה עימו יצרתם קשר והמבקש להעמיק את ההיכרות עמכם. נסו ללמוד האחד את השני.

2. "כבדהו וחשדהו"

ברור ומובן (והיו דברים מעולם...) שקיימת אפשרות שאיש הקשר שלכם הוא לא בדיוק מי שהוא (או היא..) מציג את עצמו. מכאן שאתם חייבים לא רק לנקוט מידה גדולה של זהירות, אלא מידה גדולה של חשדנות. היחס שאתם צריכים לגלות – ולא להסתיר זאת: את/ה בחזקת חשוד עד שיוכח אחרת. מי שלא יוכל (או לא ירצה...) להוכיח אחרת אינו שווה את הקשר.
לעיתים, כך מתברר, די להיכנס לכמה אתרי היכרויות ולעיין ב"כרטיסיות" של המועמדים. תתפלאו לגלות (ואולי לא...) שכל אותם אלה שיש להם מה להסתיר, לא רק מופיעים בכמה אתרים, אלא גם מספקים נתונים אישיים שונים בכל אתר ואתר.

3. טוב שם טוב משמן טוב...

אל תתפתו יתר על המידה מ"כרטיסיות" ובהם מועמדים עם נתונים אידיאליים. ראשית, זה יכול להיות "פיתיון" ("השיטה" הזו נחשפה כמה וכמה פעמים בשנים האחרונות בתקשורת) שפרנסי האתר "שתלו" במטרה למשוך מועמדים להירשם. שנית, זה יכול להיות גם אחד, שלא עושה חשבון לאיש, וכיוון שאף אחד לא ודק בדיוק את הנתונים האמיתיים, מכין לעצמו את הרזומה הכי מדליק בעולם. לעיתים גם, הוא מצרף תצלום, שבינו לבין המציאות אין אפילו שמץ של קשר.

4. הצעד הבא

גם אם בחנתם היטב את איש הקשר, גם נוכחתם לדעת שכל האינפורמציה שמסר נכונה היא, גם אם אתם בטוחים ומשוכנעים שיש להם עסק עם מישהו רציני, שבאמת מחפש קשר משמעותי בחייו, בפגישה הראשונה פנים אל פנים, נקטו מידה גדולה של זהירות. הדברים אמורים בעיקר, כמובן, ביחס לנשים.
את פגישת ההיכרות הראשונה עדיף שתעשו במקום ציבורי – בית קפה, מסעדה, קניון וכו'. וגם אם השיח זורמת, והאווירה נעימה, ואתם בטוחים ומשוכנעים שנוצרה ביניכם כימייה ו"יש על מה לדבר" – אל תזדרזו לנפק אינפורמציה אישית, גם לא כל מיני פרטים אישיים-אינטימיים. נסו לשמור, ככל שניתן, על ריחוק מינימאלי.
ולא פחות חשוב: גם אם אתן בטוחות באדם היושב מולכן, גם אם אתן חשות כאילו הכרתן אותו חודשים ארוכים (מה שנכון, אם נתייחס לתקופה בה הייתם בקשר וירטואלי...), אל תתפתו להמשיך את הערב בבילוי בפאב, טיול רומנטי, או לעלות אליו לקפה. מה בוער? אם זה צריך לקרות זה יקרה. מישהו כבר אמר הרי ש"המהירות היא מהשטן", לא?

5. עוגן הצלה

קחו בחשבון שאתם עלולים ליפול. מי שכבר התנסה במעמדים האלה יודע שיש מצבים שלא דין האיי.סי.קיו או המסנג'ר, כדין המציאות. זה לא נעים, אבל זה חלק מהמשחק. ועל כן, כדאי היה שתכינו עצמכם מראש לאפשרות הזו. דהיינו: דאגו שחבר או חברה יתקשרו אליכם רבע או חצי שעה ממועד תחילת הפגישה כדי לברר את מצבכם. במקרה של נפילה, תוכו תמיד לטעון שמדובר קריאת חירום ("החבר של החברה הכי טובה שלי גמר איתה והיא על סף התמוטטות עצבים") ושאתם חייבים לזוז במהירות.  שמלות כלה

כדי שלא להיתקע שעה-שעתיים – ולעיתים אפילו הרבה יותר - עם מישהו או מישהי שאין לכם כל עניין בכך, כדאי היה ש"תתארגנו" לאפשרות של "נפילה" בעוד מועד. הכניסו לעניין חבר או חברה, ודאגו לכך שלאחר כמחצית השעה (בכל זאת קצת נימוס...) יתקשרו אליכם, או ישלחו לכם אס.אם.אס, וישלפו אתכם מהפגישה בתואנה כזו או אחרת.
0 תגובות