על החשיבות של הלבשה תחתונה לכלה

1056
כמה אנחנו מקפידות על ההלבשה העליונה שלנו, נכון? החולצה חייבת להתאים למכנסיים, התיק לנעליים והחגורה לשרשרת. אבל איכשהו, ההלבשה התחתונה לא מקבלת את הכבוד שהיא ראויה לו, והיא אכן ראויה!
על החשיבות של הלבשה תחתונה לכלה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

חשיבותה של הלבשה תחתונה לכלה

הלבשה תחתונה לכלה, כמה אנחנו מקפידות על ההלבשה העליונה שלנו, נכון? החולצה חייבת להתאים למכנסיים, התיק לנעליים והחגורה לשרשרת. אבל איכשהו, ההלבשה התחתונה לא מקבלת את הכבוד שהיא ראויה לו, והיא אכן ראויה! הרי, תחתון לא נוח או חזייה שלא יושבת טוב, יכולים לשנות לחלוטין את המראה הכללי שלנו, לא פחות מאשר שמלה עם גזרה לא מחמיאה.

נוחות ומראה

איך שלא תסתכלי על זה, להלבשה תחתונה יש משמעות רבה באופן, בו אנו מרגישות ובו אנו רואות את עצמנו. למעשה, אשה יכולה להיות בעלת מראה חיצוני מרושל ולהרגיש נחשקת בזכות הלבשה תחתונה מפתה במיוחד ולהפך – אשה יכולה להרגיש מוזנחת למרות היותה מטופחת מתמיד עקב לבישת פריט לבוש של הלבשה תחתונה לא מושקע, לא נוח או פשוט לא מתאים. חשוב לזכור, שכשלא נוח לך – את גם נראית פחות טוב. למה? מפני ששפת הגוף שלך מותאמת להרגשה שלך ואם לא נוח לך, זה יהיה מה שתשדרי מתוכך החוצה.

בחירת הלבשה תחתונה לחתונה

אם בחיי היום יום שלך חשוב לך להיראות טוב, הרי שביום כלולותייך זה חשוב פי כמה וכמה! לכן, בדיוק כפי שחשוב לך להשקיע בבחירת שמלת הכלה שלך, נעלי הכלה שלך, האיפור והתסרוקת, כך חשוב להשקיע גם בבחירת ההלבשה התחתונה. מרבית הכלות, בוחרות לרכוש לעצמן סט של הלבשה תחתונה ייעודי ליום החתונה. יחד עם זאת, ישנן כלות, המעדיפות להשתמש בפריטי הלבוש הקיימים שלהן.

מה שחשוב באמת בהלבשה תחתונה

כשאת בוחרת לעצמך הלבשה תחתונה ליום החתונה שלך, חשוב שתשימי לב לדברים הבאים: ראשית, פריטי הלבוש צריכים להיות נוחים במיוחד. קחי בחשבון, שמרבית שמלות הכלה לכשעצמן הן לא בדיוק בנוחות הרצויה למסיבת ריקודים ובעיקר כשאת מסמר הערב ואם תוסיפי לכך גם הלבשה תחתונה לא נוחה, הרי שתתקשי ליהנות ולמצות את הפוטנציאל של האירוע המרגש שלך.

בנוסף, כדאי לבדוק איך את מרגישה בתוך פריטי הלבוש שלך. האם את מרגישה נשית ונחשקת? בתור כלה, את הולכת להצטלם הרבה במהלך האירוע וגם לפניו וככל שתרגישי יותר טוב עם עצמך, כך גם תרגישי יותר בנוח להצטלם. מן הסתם, רובנו לא דוגמניות של הלבשה תחתונה וסביר להניח, שלא תצטלמי בתחתון וחזייה, אבל זה לא אומר שאת לא צריכה להרגיש כמו דוגמנית על כשהיא כוכבת מסלול הדומנות או סט הצילומים!

 

קרדיטים : תמונת הנושא בחסות ג'ק קובה הלבשה תחתונה לכלות

0 תגובות