המדריך המלא לבחירת שירים לחתונה

המדריך המלא לבחירת שירים לחתונה

בחירת שירים לחתונה - תזמון השירים
במרבית החתונות נהוג לבחור שלושה שירים בעלי משמעות בשביל הזוג המאושר לשלושה שלבים באירוע: הכניסה אל החופה, שבירת הכוס לאחריה וריקוד הסלואו הראשון. לשירים אלה יש אמירה וכל זוג בוחר את השירים שלו, המהווים את פס הקול של הרגעים החשובים ביותר באירוע המיוחד שלהם. את אותם בחירות יש לבקש מתקליטן האירוע שלכם

בחירת שירים לחתונה - הכניסה לחופה

הדרך אל החופה היא השלב הראשון בתהליך הכניסה אל חיי הנישואין של הזוג ומדובר על רגעים מרגשים במיוחד, בהם הזוג פוסע את צעדיו הראשונים לקראת הטקס, לו חיכו במשך תקופה ארוכה. למעשה, בשונה משני השירים הנבחרים האחרים, במרה של שיר הכניסה אל החופה יש זוגות, הבוחרים בדרך אחרת: כניסה בריקוד מתואם, כניסה לקול הברכות של בני הזוג האחד לשני, להקת מתופפים או שופרות וכדומה.

בחירת שיר לשבירת הכוס

הכוס הנשברת על ידי, או יותר נכון – תחת רגלו, של החתן מהווה את סיום טקס החופה והקידושין. זהו השלב, בו החתן והכלה הם כבר זוג נשוי לכל דבר ועניין וזהו הרגע, בו כל המוזמנים רצים אל החופה לחבק את בני הזוג ולאחל איחולים לבביים לרגל הסטאטוס החדש. רגע אחרי החיבוקים והברכות האישיות תחת החופה, כולם מתפנים אל רחבת הריקודים לתחילת החגיגות. זוהי הסיבה לכך, שנהוג לבחור בשיר קצבי ומרקיד, שיכניס באופן מידי את כל האורחים למצב רוח של מסיבת ריקודים שמחה במיוחד.

בחירת שיר לחתונה - הסלואו הראשון

אמנם זוגות רבים מספיקים לרקוד ריקודים מכל הסוגים טרם החתונה, אבל פה מדובר על הריקוד המשותף הראשון שלהם כזוג נשוי. בדומה לדרך אל החופה, מדובר על רגע מאוד מרגש וכמובן, השיר הנבחר מספר סיפור פרטי של הזוג ומאפשר להם לשקוע ברגע אינטימי ולהרגיש כאילו הם לבד בתוך בועה שנוצרה במיוחד עבורם. 
יש זוגות, שבוחרים להפתיע את קרוביהם ולתכנן ריקוד עם כוריאוגרפיה שלמה, עליה הם עובדים במשך תקופה. זוגות שבוחרים לעשות זאת, יכולים לפנות לבתי ספר לריקוד או לכוריאוגרפים, המתמחים בריקודים לחתונה, ולבחור את השיר הרצוי ולתכנן עבורו את הריקוד המתאים. 

צד שלישי

יש חתנים וכלות, שיודעים כבר מההתחלה אילו שירים הם רוצים לכל שלב בחתונה שלהם, אבל הרוב לא. לכן, מומלץ להיפגש עם התקליטן ולהתייעץ אתו לגבי כל אחד מהשירים. כמובן, ככל שתגיעו לפגישה זו מוכנים יותר מבחינת הכיוון הרצוי לכם, כך תקלו על התקליטן למצוא עבורכם את השירים המתאימים ביותר בזמן הקצר ביותר ולצאת מפגישת התכנון כשאתם רגועים מבחינה זו.
 
קרדיט לתמונת נושא מעמוד העסק של תקליטן לאירועים איתי שדה

 חבילת הכל כלול-קיארה אירועי בוטיק
חבילת הכל כלול

מבצע מיוחד שניתן על ידי קיארה אירועי בוטיק
175 שח לחבילת הכל כלול - מבצע חורף חם בקיארה

 חורף חם במאגיה אירועים-אולמי מאגיה
חורף חם במאגיה אירועים

מבצע מיוחד שניתן על ידי אולמי מאגיה
מבצעים לאירועי חורף חם במאגיה אירועים. הקדימו ושמרו את המועד שלכם לחורף 2018.

לא רק ברבנות

כדת משה וישראל? האומנם?
בישראל, טקס הנישואים המקובל והנהוג הוא טקס דתי-אורתודוכסי המנוהל

חתונה לבנה תחושת נסיכותית

הצבע הלבן ביהדות וברוב העולם המערבי מסמל טוהר וקדושה, כך למשל, בגדי הכוהנים ביהדות הם לבנים, הבגדים שרוב האנשים ביום כיפור לובשים הם בלבן וכמובן שמלת הכלה לרוב לבנה ואפילו הטרנד של חליפות חתן כיום הם בלבן.
מעבר לטוהר וקדושה שהצבע הלבן מסמל הוא גם מעיד על נקיון ועל משהו חדש שמתחילים כמו דף נקי חלק ולבן.

מזל טוב חתונות

חתונות הם מזמן כבר לא מה שחשבנו. החתונות של פעם לא מתקרבות לחתונות שניתן למצוא בימינו. היום כל חתונה היא הפקה בפני עצמה שלא הייתה מביישת אירוע נוצץ בהוליווד או אפילו את טקס האוסקר.

יוצאים לאירוע וחוששים להשאיר את הבית לבד?

ארגנת את האירוע כבר חודשים רבים. דאגת שהכל יהיה מושלם, ווידאת כל פרט ופרט, חזרת שוב ושוב על ההוראות לאנשי האולם - הכל כדי שהאורחים שלך ייהנו מאירוע יוצא דופן. אז איך זה שדווקא אתה נותר מוטרד במשך כל הערב?