המדריך המלא לבחירת שירי חופה

המדריך המלא לבחירת שירי חופה

קצת על החופה

כדי שנבין מדוע שיר החופה חשוב כל כך, חשוב לעסוק במשמעות של החופה עצמה. אם כן, תחת החופה מתקיים טקס הנישואין, במהלכו מצהיר הזוג על אהבתו ועל כוונותיו לשמור על הזוגיות למשך שארית החיים ואף להקים משפחה ביחד. היות שהחופה היא החלק המשמעותי ביותר באירוע החתונה, הרי שלשיר החופה יש חשיבות גבוהה בהתאם בעיני בני הזוג.

 

האהוב והמוכר

יש זוגות, ואף רבים, שבוחרים להיכנס תחת החופה בליווי שיר מוכר ואהוב. לרוב מדובר על שיר אהבה ישן וקלאסי, שמיד כשהוא מתחיל להתנגן, אף עין לא נשארת יבשה מרוב ההתרגשות והציפייה. זוגות רבים אחרים יבחרו שיר אהבה מודרני, לעתים אף קצבי, שיגרום לכולם להתחיל לזוז במקומם ולמחוא כפיים עם קצב השיר.

 

שיר חופה אטרקטיבי

אמנם נהוג לצעוד אל החופה לצלילי שיר אהבה רומנטי במיוחד, אבל זה לא אומר שהבחירה לא נמצאת בידי הזוג ושאין באפשרותם לבחור אחרת! לדוגמה, ניתן לצעוד אל החופה לצלילי להקת מתופפים או בליווי שופרות. כמו כן, ניתן גם להזמין להקה שתנגן ברקע ואף להקת ילדים שתשיר את שיר החופה שלכם.

 

בנימה אישית

למרות שמדובר על אירוע שכולל הרבה משתתפים וסביר אף להניח, שזהו האירוע הגדול ביותר שתתכננו בחייכם, מדובר על אירוע לכבוד אושר זוגי ואינטימי. לכן יש זוגות, שיעדיפו להקליט בעצמם את שיר החופה שלהם ואולי אפילו משהו שנכתב במיוחד לרגע המיוחד הזה. אפשרות נוספת היא הקלטה של ברכות הדדיות של החתן והכלה וכך כל אחד מבני הזוג יכול להיכנס תחת החופה לקול הברכות של בן או בת הזוג.

 

שיר סוף החופה

גם הרגע שבו טקס החופה מסתיים הוא רגע חשוב ומרגש ולכן חשוב לבחור גם בשבילו שיר. היות שמדובר על רגע שיא, שבו מסתימת ההתרגשות מרגעי הצהרת האהבה ומתחילה השמחה הגדולה והמסיבה הגדולה, נהוג לבחור בשיר קצבי, שישבור את הקרח ויתחיל להקפיץ את האורחים אל רחבת הריקודים.

 

בחירת השירים

אם אתם מרגישים מבולבלים מכל האפשרויות, והרי יש הרבה, אז חשוב שתדעו שאתם לא לבד! ראשית, רוב הזוגות לא יודעים מראש אילו שירים ירצו לבחור לחופה ושנית, יש לכם ליווי מקצועי. הכוונה היא לכך, שבאפשרותכם להתייעץ עם התקליטן שלכם ולקבל ממנו המלצות לפי השירים הקיימים ובהתאם לאופי והטעם האישי שלכם. ההמלצה תינתן לפי ההיכרות שלכם ושל התקליטן וביחד תוכלו לבחור את השירים המתאימים.


 חבילת הכל כלול-קיארה אירועי בוטיק
חבילת הכל כלול

מבצע מיוחד שניתן על ידי קיארה אירועי בוטיק
175 שח לחבילת הכל כלול - מבצע חורף חם בקיארה

 חורף חם במאגיה אירועים-אולמי מאגיה
חורף חם במאגיה אירועים

מבצע מיוחד שניתן על ידי אולמי מאגיה
מבצעים לאירועי חורף חם במאגיה אירועים. הקדימו ושמרו את המועד שלכם לחורף 2018.

שמלות כלה מעוצבות לנשים מלאות

בכל המגזינים והפרסומים ל שמלות כלה, אנחנו נראה בדרך כלל נשים רזות או צנומות בשמלות כלה מדגישות חמוקיים ובמחשופים עמוקים. אך האמת היא, שרוב הנשים אינן נראות כך, וכי מעצבי השמלות מציעים מגוון רחב של שמלות כלה מעוצבות ומרהיבות גם לנשים מלאות, אשר לא ניחנו בגיזרה של דוגמנית. נשים מלאות יכולות להראות נהדר ביום חתונתן, מרשימות, סקסיות ויפות.

איפור לכלות – במה זה שונה?

נשים רבות נוהגות להתאפר בכל יום מחדש ולעשות זאת בעצמן. ובכל זאת, כשמגיע תורן לעמוד תחת החופה, הן פונות למאפר מקצועי ללא היסוס

ירח דבש – מה מציעים לזוג הטרי?

מטרתו העיקרית של ירח הדבש היא לאפשר לזוג המאושר זמן איכות זוגי, במהלכו יוכלו ליהנות מזמן משותף הרחק מכל טרדות היום יום ולשמור על האופוריה של החתונה רגע לפני שחוזרים לשגרה ובקושי מספיקים למצוא זמן משותף

בטבעת זו

על פי המסורת היהודית חייבת טבעת הנישואין להיות פשוטה וחלקה, וזאת למנוע מהכלה לתת חשיבות יתרה לערכה החומרי. במציאות, כמובן, המצב שונה בתכלית השינוי. להבדיל משנים עברו, בהן חששו הגברים מלענוד טבעות