המראה המושלם לאמא של החתן או הכלה

2929
הורי החתן והכלה נמצאים תחת אור הזרקורים יחד עם החתן והכלה וכל זאת לצד העובדה, שהם גם מלווים את הזוג המאושר בדרכם אל החופה. אז לאילו פרטים חשוב לשים לב?
המראה המושלם לאמא של החתן או הכלה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

כשהבן או הבת מתחתנים

כל אשה, כשהיא מקבלת הזמנה לחתונה, היא מתחילה לחשוב מה היא תלבש ואילו תכשיטים היא תענוד ועם איזו תסרוקת היא תפתיע באירוע הזה. אבל כשמדובר על חתונה של הבן או הבת, רמת המתח עולה פלאים ומצטרפת להתרגשות הגדולה והשמחה הגדולה לא פחות. הורי החתן והכלה נמצאים תחת אור הזרקורים יחד עם החתן והכלה וכל זאת לצד העובדה, שהם גם מלווים את הזוג המאושר בדרכם אל החופה. 

היתרון והחיסרון של האם של הכלה

האם של הכלה בדרך כלל מלווה את בתה לאורך כל יום האירוע. עובדה זו יכולה להוות יתרון ויכולה להוות חיסרון והשאלה היא, איך הופכים מצב זה ליתרון ברור. ובכן, בתור מלווה צמודה של הכלה, באפשרותך ליהנות מאותם הפינוקים, להם זוכה בתך ביום החתונה. לדוגמה, תוכלי לעצב את שיערך אצל אותו מעצב שיער, להתאפר אצל אותו מאפר ולחפש נעליים לאירוע ביחד עם בתך וכך לחסוך לעצמך זמן יקר הן ביום האירוע והן לפניו.

ומה לגבי האמא של החתן?

ובכן, אם את בקשרים טובים עם הכלה המיועדת, היא ודאי תשמח אם תצטרפי אליה ביום החתונה. ובמידה ותבחרו שלא, תוכלי לנצל את יום החתונה כדי למצוא לעצמך מעצב שיער, מאפר וכך הלאה. כמובן, אנשי המקצוע יכולים להיות מומחים בתחום של איפור כלות, עיצוב שיער לכלות וכדומה, אבל הם גם יכולים להיות אנשי מקצוע מן השורה, שפשוט יידעו כיצד לעזור לך להגיע אל המראה המושלם לאירוע המרגש.

הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל

תאמיני או לא, אבל גם אצל האמהות של החתן והכלה האביזרים הנלווים יכולים לעשות את ההבדל בין מראה חסר לבין מראה מושלם! שילוב של תכשיט מתאים עם הלבוש הנכון והנעליים המתאימות ביותר תחת תסרוקת מחמיאה במיוחד עם איפור תואם, הם אלו שייצרו עבורך את המראה, אליו את שואפת. אם כן, כשאת מתכננת את המראה שלך ליום האירוע, אל תשכחי גם את התכשיטים שתענדי וקחי גם אותם בחשבון.

כמו שאת, רק זוהרת יותר

סביר להניח, שגם בחיי היום יום שלך את דואגת להיראות טוב. יחד עם זאת, כשמדובר על אירוע גדול ובלתי נשכח כמו חתונה של בן או בת, חשוב שתיראי טוב מתמיד! לכן חשוב לפנות באופן מיוחד למעצב שיער מקצועי ומאפר מקצועי וכמובן, לקנות שמלת ערב ולהצטייד בנעליים תואמות ובתכשיטים הנחוצים.

 

קרדיט : תמונת נושא שייכת לאורית דאבול שמלות כלה ביהוד

0 תגובות