התאמת תסרוקת לסוג השמלה

1536
היום החשוב קרב ובא וההכנות בעיצומן! השמלה כבר נבחרה,זהו הפריט הראשון שכלה בוחרת לחתונתה עוד לפני שהיא בוחרת חתן. אחרי השמלה מגיעה התסרוקת שהיא לא פחות חשובה ולפעמים אף יותר. בעת החלטה על התסרוקת...
התאמת תסרוקת לסוג השמלה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

התאמת תסרוקת לסוג השמלה


היום החשוב קרב ובא וההכנות בעיצומן! השמלה כבר נבחרה,זהו הפריט הראשון שכלה בוחרת לחתונתה עוד לפני שהיא בוחרת חתן.

אחרי השמלה מגיעה התסרוקת שהיא לא פחות חשובה ולפעמים אף יותר. בעת החלטה על התסרוקת קיימות כמה התלבטויות,לפניכן מספר טיפים חשובים שיוכלו לעזור בקבלת ההחלטה על התסרוקת המתאימה ביותר

לפי סוג השמלה שבחרת:
חשוב מאוד להגיע לייעוץ ותסרוקת ניסיון על מנת לתאם ציפיות ולקבל את ההחלטות הנכונות.
בהגיעך למעצב השיער אשר יסרק אותך ביום החתונה יש להסביר בדיוק איך תראה שמלתך,עדיף להיעזר בתמונה או אפילו להביא את השמלה עצמה לאחת ההדגמות.
אסור לשכוח כי בעת התאמת השמלה לתסרוקת יש להתאים גם את התסרוקת למבנה הפנים.
שמלת כלה נפוחה בסגנון ויקטוריאני: לשמלה זו מומלץ להתאים תסרוקת חצי אסופה עם טופיר (הגבהה) למעלה עם אפשרות לשלב כתר נסיכותי .קיימת אפשרות נוספת של עיצוב שיער אסוף בצורה מאוד מדוייקת ובשום אופן לא מרושלת .השיער צריך להראות מאוד מוקפד וניתן לשלב אביזרים מאוד מרשימים כגון:כתר,מסרקייה,סיכות עם אבנים וכו'.

optiontext

שמלה עם גב פתוח:
בשמלה מסוג זה צריך לשמור על איזור הגב נקי ושלא יוסתר על ידי התסרוקת. לכן התסרוקת המומלצת היא כאשר השיער אסוף מלא לצד או לאמצע או שהשיער פזור לצד אך לא משוחרר.
שמלת מחוך פתוחה בחזה:
התסרוקת המתאימה לשמלה מהסוג הזה הינה כשהשיער פזור מלא או חצי פזור אין בעיה לשחק עם השיער בכל דרך.
שמלה כתף אחת:
יש לשים לב לכתף ולא להסתיר אותה בתסרוקת על ידי שיער. כך שמגוון התסרוקות האסופות בהחלט יתאים לסגנון זה. במידה ומבוקשת תסרוקת פזורה מומלץ על תסרוקת פזורה לצד וכמובן שזה יהיה לצד הנגדי מהכתף ,על מנת שאפשר יהיה לראות את עיצוב השמלה.

שמלה בסגנון וינטג':
סגנון הוינטג' מאפשר בתחום התסרוקות אפשרויות רבות למשל: ניתן לשלב תסרוקת אסופה אך מעט מרושלת או תסרוקת שבה השיער אסוף לצד. קיימת אפשרות להוסיף אפליקציה מתחרה שעושה חיבור בין השמלה לתסרוקת (ניתן אפילו לבקש את אותו הבד שממנו נתפרה השמלה ולשלב אותו בשיער).
דבר נוסף שחשוב לתת עליו את הדעת בייחס לשמלה ולתסרוקת זה איפור

optiontext

מאת: אורטל מידני למישל מרסייה

טלפון: 03-5468582, 03-6048135
אימייל: viki@michelmercier.co.il
כתובת: בן יהודה 209, תל אביב


0 תגובות