ואיפה החתן בתמונה?

507
למה כל חתונה חייבת להיות סובבת 360 מעלות סביב הכלה? מה היא לבשה, מי איפר אותה, תראו איזה עיצוב מדהים היא עשתה לאולם, מאיפה היא קנתה את הנעליים המהממות האלה?...
ואיפה החתן בתמונה?
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

למה כל חתונה חייבת להיות 360 מעלות סביב הכלה? מה היא לבשה, מי איפר אותה, תראו איזה עיצוב מדהים היא עשתה לאולם, מאיפה היא קנתה את הנעליים המהממות האלה? תמיד כשמדברים על חתונה בראש ובראשונה ובשנייה ובשלישית עומדים על סוגיית הכלה ועד כמה הייתה מהממת או לא משהו או לא אהבתי את מה שעשו לה בשיער..

אורנה אוחיון


החתן בדיוק כמו הכלה הוא מרכז העניינים בחתונה! הוא זה שמציע לכלה נישואין ומזיל את דמעותיה ודמעות חברותיה, הוא זה שרוכש עבורה את הטבעת האירוסין ואת טבעת הנישואין (אתם יודעים על פי היהדות החתן אינו מחויב בטבעת נישואין רק הכלה, אבל הוא כן מחויב לקנות לה את הטבעת בכספו), הוא זה שחותם על הכתובה ורוכש את הכלה במיליוני שקלים (אגב שמעתי איפשהו שהיא יכולה לפדות את המחיר המופקע הנ"ל במידה ואינם ממשיכים בנישואיהם, אבל אולי זאת רק שמועה..) והוא כמובן זה שישבור את הכוס ויקדש את הכלה לאשתו. אז למה, למה הוא צריך להיות פרט שולי כל כך בחתונה?
זה שמחזיק לכלה את הזר בתמונות כשכל תשומת הלב מופנית אליה, למה? הרי גם הוא כמו הכלה חווה את היום המרגש ביותר בחייו, מתרגש כמעט כמו במעמד קריאת הדרשה בבר המצווה שלו וכל כולו שמחה ועליזות. גם לחתן בדיוק כמו לכלה מגיעה נגיעה ב"אור הזרקורים" על עצם הגיעו למעמד זה וגם לו דרוש כל הפינוק האפשרי מתחילת היום ועד סופו וביום המחרת גם לו מגיעות הכותרות על החליפה המיוחדת והמושקעת שלבש וכמה יפה וזוהר הוא נראה זה, גם לו מגיע שידברו על הנעליים שחרש אלפי קילומטרים כדי למצוא אותם ולהתאים אותם לחליפתו וגם לו מגיע שיתפעלו מהתסרוקת / תספורת שהוא התהדר בה ביום חתונתו.

היום רוב החתנים משקיעים בהופעה שלהם בדיוק כמו הכלות, האומנם אין זה דורש מהם מדידות אינסופיות ודרמות מיותרות, אבל זה בהחלט דורש מהם סקר שוק נרחב ובדיקה מאומצת של מספר לא מבוטל של חנויות עד אשר תמצא חליפת החתן המתאימה. ולאחר המסע הלא קטן הזה יעבור לשלב השני והלא פחות חשוב, מציאת נעליים נוחות ותואמות לחליפה שלו.
חליפות חתן של שנות ה – 2000 הן לא עוד טוקסידו ופפיון (למרות שאין קלאסי מזה), חתנים היום מעצבים את חליפותיהם במגוון רחב של צבעים וגזרות שלא מביישות אף עמוד במגזין אופנה יוקרתי.


והנה לפנייך מצוות עשה ואל תעשה בכל הנוגע לחליפות חתן :

- אם הנך רזה וגבוה ואתה מעוניין לבלוט במבנה קצת יותר גברי ומסוקס רצוי שתלך על חליפה בצבעים בהירים עם גימור של נעל תואמת. החליפה לא חייבת להיות בצבע אחיד, ניתן כמובן לשבור עם חולצה בגוון שונה ולהתאים לה נעל או לשבור עם עניבה מגניבה בגוון בולט יותר והרי לך "לוק" כובש.

- אם אתה נמנה עם חובבי הבפנים של הלחם (ואין עם זה שום בעיה) רצוי שתבחר חליפה בגוונים כהים , מכנס גבוה (לא עד החזה כמובן!) ליצירת מראה אחיד ופרופורציונאלי וחולצה כהה גם כן להשלמת הסקס אפיל שיצרנו בדמותך, אין צורך בפייטים ובדים נלווים לחליפה – מה שיגנוב את העין למקומות לא רצויים, אבל כן יכול להוסיף ווסט חביב לטשטוש כרס הבירות. העניבה צריכה להיות כהה וכמובן כמובן גם הנעל, מגף יכול לעשות את העבודה ולהשלים את המראה הקלאסי והיפה.\

- אם נתלשת מעמוד שער במגזין נחשב כל שתעטה על עצמך יראה מושלם ואתה יכול בהחלט להרשות לעצמך להתפזר, להתהדר ולהתגנדר בכל פייט, חרוז וכל עיצוב העולה על רוחך כולל חתיכת קרוקודיל התפורה לך על דש המקטורן.
אם הינך מפשוטי העם הנחבאים אל הכלים או סתם אוהבים את המראה הדון קורלאוני המסתורי, טוקסידו קלאסי שחור עם חולצה לבנה או שחורה ופפיון או עניבה יעשו את העבודה מצוין. ניתן לתחום את המראה המחויט במגף שפיץ
או במגף עור שחור.

כך או כך באיזה חליפה שתבחרו תמיד ניתן להוסיף אקססוריז מתאימים כמו כובע - לא קסקט חס וחלילה - משהו קברטי מגניב. שעון יפה ובולט שיראה עם הורדת המקטורן והמעבר לרחבת הריקודים בשרוולים מורמים. חגורה מיוחדת בעלת קטע יכולה להוסיף מאוד, צעיף אלגנטי במקום עניבה, טבעות למיניהן וכל סיכה מגניבה שיכולה לעטר את דש המקטורן.

כמה טיפים בבחירת חליפה:

- אתה חייב להתאים את החליפה לשמלת הכלה של אשתך המיועדת, הרי לא יתכן שהיא תכנס בסגנון לואי ה – 15 ואתה תעמוד לצידה על תקן הסנדק.

- כדאי ללכת על חליפה בצבעים אחידים ולא להיתקע עם איזה טרנד חולף, שימנע שימוש עתידי בחליפה.

- מומלץ לקנות חליפה שתהיה לך שימושית גם אחרי החתונה, אל תדאג לא יחסרו האירועים ללבוש אותה. לא חייב כחליפה קומפלט, אבל שיהיה ניתן לעשות שימוש לפחות בחלקים מן החליפה.

- רצוי מאוד לשלב חולצה נוספת, אפילו חולצת טריקו אופנתית או עם כיתוב מגניב כדי שברחבת הריקודים יהיה לך יותר נוח ועיגולי הזיעה הם הדבר האחרון שיטריד אותך.

- נעליים יש לנעול כמה פעמים לפני, לא לצאת איתן להליכות ליליות כמובן , אבל סיבוב או שניים בבית רצויים מאוד בשביל להסתגל לנעל החדשה ולא לגמור את הערב יחף עם שלפוחיות מן הגיהינום.

- לתקצב את הרכישה מבעוד מועד, המחירים תמיד תמיד משתדרגים בחנויות, ההיצע גדול ואתה נמצא בפוזיציית שכנוע מצוינת.

זאת פחות או יותר "התורה" על רגל אחת, עכשיו נותר החלק המעשי בו אתה שורף קלוריות על מדידות והחלטות חשובות – אתה יודע, גם לחשוב שורף קלוריות!! ואם אתה טיפוס זרקן של "עשו בשבילי" אני בטוחה שאשתך לעתיד תשמח לקחת את המשימה לידיה ולהלביש אותך כאוות נפשה – ראה הוזהרת, זה יכול להיגמר בצבעים נועזים או גרוע מכך בסגנון ארמון המלוכה בבריטניה : )


0 תגובות