7 דברים שחייבים להספיק לעשות לפני שמתחתנים

1833
גלו אם אתם נמצאים במצב טוב או שאתם צריכים להתעורר על החיים שלכם ולהתחיל להזדרז כדי להספיק את כל מה שברשימה.
7 דברים שחייבים להספיק לעשות לפני שמתחתנים
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
עומדים להתחתן בקרוב ורוצים לדעת שבאמת הספקתם לעשות כל מה שצריך לפני החתונה? חובבי רשימות של דברים שצריך לעשות עד גיל X? הגעתם למקום הנכון. גלו אם אתם נמצאים במצב טוב או שאתם צריכים להתעורר על החיים שלכם ולהתחיל להזדרז כדי להספיק את כל מה שברשימה.
 
אנחנו לא רוצים שתתעוררו יום אחד ותגידו לעצמם "איך לא הספקתי לעשות את זה לפני שהתחתנתי" ולכן הכנו עבורכם רשימה מצומצמת ובלעדית של דברים שכדאי לעשות בטרם אתם צועדים לחופה, ויפה שעה אחת קודם.
 
#1 התנסו והגשימו פנטזיות
 
זה אולי נשמע קצת בוטה או "גס", בייחוד במדינה די שמרנית כמו שלנו, אבל למי שמעוניין בזוגיות יציבה, בריאה ואהמ... נאמנה – זה בגדר חובה או לכל הפחות המלצה חמה, וזאת מכמה סיבות:
 
ראשית, על ידי התנסות עם כמה בני זוג אחרים לפני החתונה תוכלו להבין מה ההעדפות שלכם במיטה וכשבאמת תמצאו את האחד או האחת שתרצו להישאר עימם כל חייכם, תדעו שיש ביניכם התאמה גם במיטה, מכיוון שאין דבר מתסכל יותר מאשר העדפות וצרכים שונים לגמרי בתחום הזה.
 
שנית, הגשמת הפנטזיות המיניות שלכם לפני שתתחתנו תיתן לכם ראש "שקט" שעשיתם כל מה שחלמתם עליו ולא תתחילו לחשוב "מה אם" ו"חבל שלא עשיתי" או שתבקשו מבן או בת הזוג דברים שהם לא באמת יכולים לספק, מה שיגרום לאכזבה וכעס. 
 
#2 למדו לנקות ולבשל
 
כן, להיות מבוגר ולבצע מטלות זה מבאס וכולנו היינו רוצים שמישהו אחר יכין לנו אוכל וינקה אחרינו. לצערנו לא כך הדבר וימי הילדות בהם אמא שלנו עשתה הכול בשבילנו עברו מזמן.
 
ובאותו העניין - אתם לא באמת מצפים שבת או בן הזוג יעשו הכול בבית ואתם תשבו על הספה עם רגליים על שולחן הקפה (כי היא בדיוק עוברת עם ספונג'ה מתחת), נכון?
 
מדובר כאן במתכון בטוח לאסון בחיי הנישואין שלכם, אז עשו לנו טובה, תלמדו להכין כמה מנות ברמה סבירה ולנקות אחריכם. תודו לנו אחר כך.
 
#3 טיילו בעולם, והרבה
 
זו לא מטלת חובה אבל בהחלט מומלצת מאוד. לפני שתספיקו לשים לב יכנסו ילדים לתמונה, והפעם הבאה שתוכלו לטייל כמו שצריך בעולם ולא רק ליורודיסני או לסופ"ש בכרתים תהיה בגיל 50+, ואז כבר לא יהיו לכם את אותן אנרגיות של גיל 23.
 
בנוסף, ברגע שתטיילו ברחבי העולם תיחשפו לתרבויות זרות, תכירו אנשים שונים ומשונים, תלמדו רבות על עצמכם ותגלו יכולות וכישורים שלעולם לא הייתם מגלים על עצמכם אלמלא הייתם יוצאים לטיול גדול, כמו למשל כישורי הפנטומימה שלכם כשניסיתם לשאול אינדיאני בשבט נידח באמזונס איפה לעזאזל השירותים שלהם (רמז: חפשו בור באדמה).
 
#4 התגוררו לבד או עם שותפים
 
אלא אם כן עברתם ישירות מהבית של ההורים לדירה שכורה עם בן או בת הזוג, לגור לבד או עם שותפים זו חתיכת חוויה מאתגרת ומעצימה.
 
תצטרכו ללמוד לשלם את החשבונות שלכם בזמן (ולא – תשבו בסלון עם נרות כי שכחתם לשלם את חשבון החשמל), להתנהל נכון כלכלית, ללמוד לבשל ולנקות (מתקשר לסעיף #2) ובכללי ללמוד להסתדר ולחיות לבד בלי עזרה של אף אחד.
 
#5 היו עצמאיים כלכלית
 
סעיף זה ברשימה הולך יד ביד עם הסעיף הקודם, כי אם לא תהיו עצמאיים כלכלית לא באמת תוכלו לגור לבד.
 
בין שמדובר בקריירה מצליחה או משרה שאתם מרוויחים בה טוב, ברגע שתהיו עצמאיים כלכלית תרגישו שיש לכם ערך, לא תחליטו להתחתן רק כי "צריך" ולא תהוו נטל כלכלי על בן או בת הזוג. כמו כן, אם חס וחלילה תיאלצו להיפרד, תוכלו לחזור לעמוד על הרגליים בקלות מכיוון שיש לכם גב כלכלי.
 
#6 רכשו השכלה ומצאו תחביבים
 
אנחנו כמובן לא מדברים רק על השכלה פורמלית - כל מקצוע או עיסוק רציני דורש השכלה מקצועית כלשהי, בין אם רוכשים אותה באוניברסיטה, מכללה או קורס מקצועי.
 
לבני אדם יש יצר טבעי לסקרנות, למידה והתפתחות והוא זה שהוביל את האנושות לקדמה. אל תתעלמו מהיצרים האלה – נסו ללמוד כמה שיותר וכל הזמן, אתם לא תצטערו על כך.
 
כמובן שתוכלו ללמוד גם אחרי שתתחתנו ותביאו ילדים – אבל למי באמת יש אנרגיה וסבלנות לקרוא סיכומים כשיש תינוק שבוכה בחדר ליד או כשצריך לפזר ילדים בין החוגים?
 
בנוסף לכך, מצאו לכם תחביב או שניים כמו ספורט, כתיבה, יוגה, או אומנות כלשהי. זה יעזור לכם לשחרר לחץ ולהסיט את תשומת הלב מהמטלות היומיות המעיקות, ויהפוך אתכם לאנשים מרוצים יותר ולכן גם לבני זוג טובים יותר.
 
#7 קחו את עצמכם בידיים
 
בן או בת הזוג העתידיים שלכם הם לא העובדים הסוציאליים, הפסיכולוגים, או קציני המבחן שלכם, בטח ובטח שלא שק החבטות שלכם.
 
לפני שאתם מחליטים להתחתן, נסו לטפל לפחות בחלק מהבעיות שאתם סוחבים לאורך השנים, החל מטראומות או פוביות שאתם מתעלמים מהן ועד הרגלים ממש רעים שסיגלתם לאורך השנים.
 
אם תיכנסו לחיי הנישואין עם כל הבעיות וההרגלים הרעים האלו, זה יחלחל במהרה לתוך הזוגיות ויחלו להיווצר סדקים לא רצויים בקשר.
 
אנחנו יודעים, הרשימה הזו לא קלה בכלל ביצוע ולא מעט אנשים כבר לא יספיקו לעשות את כולה. אבל לדעתנו גם אם תספיקו לעשות רק חלק מהרשימה, זה כבר יחולל פלאים בחיי הנישואין העתידיים שלכם ויהפכו אתכם לאנשים מאושרים ומסופקים יותר באופן כללי!
0 תגובות