זיווג משמיים

451

זיווג משמיים, זה אומר זיווג מושלם, תתפלאו אבל ישנם המון זוגות שמצאו מין את מינו וכל מה שחשוב להם בחיים זה אך ורק האחד את שני, לחצו לקראית הכתבה שתתן לכם קוו חשיבה שיכול רק לתרום לכם לחיי הזוגיות.

זיווג משמיים
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

זיווג משמיים

זיווג משמיים, זיווג מושלם 

מי מאיתנו לא שואף לזוגיות מושלמת ולהתאמה אידיאלית שתיקרא: זיווג משמים, זיווג מושלם? החיפוש המתמיד אחר בן או בת הזוג שישלימו אותנו בכל המובנים ויחד עמם נהיה "כגוף אחד" מאפיינת רווקים ורווקות רבים. גם לאחר שמצאנו את בן או בת הזוג נמשיך לשאול את עצמנו האם מדובר בהתאמה מושלמת? האם זהו בן הזוג לו ציפיתי כל חיי עמו אוכל להקים משפחה לתפארת ולחיות חיים מאושרים? האם זאת בת הזוג לה ייחלת כל חייך על מנת להקים בית כשר ונאמן בישראל?
 

מחשבונים רבים ברשת האינטרנט משדלים אתכם להכניס תאריכי לידה של שני בני הזוג ועוד מספר פרטים כמו שם פרטי למשל ומתיימרים להחליט האם מדובר בזיווג משמיים, זיווג מושלם ואידיאלי.
 

אבל חשוב לזכור שאין בכוחם של מחשבונים אלה או כל כלי עזר אחר להחליט האם קיימת ביניכם התאמה שכן התאמה בין בני זוג היא דבר שמרגישים אותו עמוק בלב, הרבה לפני שתהפכו לחתן וכלה. רבים מרגישים זאת אף ממש בתחילת הקשר וכאן הכוונה היא לכך האם קיימת כימיה ביניכם האן ישנו ה"קליק" הזה שכולם מדברים עליו המאפיין את החיבור המושלם בין שתי נשמות המחפשות את החצי השני שלהן ומגיעות למנוחה ולנחלה לאחר שיגעו ומצאו.

בדרך להיות חתן וכלה
 

עוד הרבה לפני שמדברים על חתונה חשוב לדעת שהתאמה מושלמת שתהפוך אתכם לזיווג משמיים, זיווג מושלם חייבת לנבוע מכך שאתם מסתדרים ביניכם, שאתם בעלי השקפת חיים דומה ובעלי ערכים וכללי מסורת המתחברים זה לזה ולא נוגדים אחד את השני.

בטרם נסחפים לתוך מערבולת הרגשות אותה נכנה בהמשך "אהבה" רצוי לבדוק האם באמת השקפותיכם דומות ונושקות אחת לשנייה. האם בחיי היום יום לא תיסחפו לוויכוחים מיותרים באשר להחלטות קטנות ופשוטות, קל וחומר כאשר יהיה מדובר בהחלטות מורכבות יותר כמו למשל חינוך הילדים, שמירת השבת וכדומה.

מציאת הזיווג שלך

חשוב להדגיש כי כל תחילת קשר מאופיינת במחשבות על העתיד המשותף יחדיו. הקמת בית בישראל הוא הרבה יותר מורכב והרבה יותר רציני מכך. עקרונות משותפים ודרך אחת מיוחדת בה שניכם תצעדו יחדיו בהסכמה ובערבות הדדית תגרום לכך שחייכם יתנהלו על מי מנוחות, ברוגע, אושר ושמחה והם אלה שיכתיבו את היותכם זיווג מושלם, זיווג אידיאלי!

אז שיהיה בהצלחה ובמזל!

 

 

0 תגובות