חליפות חתן 2014

450

מגוון רחב של חליפות חתן 2014 כבר בחנויות של המעצבים, כאן בחתן כלה תוכלו למצוא את הדגמים הכי עדכניים וכן הנחות שארגנו במיוחד עבורכם

חליפות חתן 2014
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

חליפות חתן 2014 לא מה שחשבתם

 

חתונה מלווה בלא מעט הוצאות כלכליות, את חלקן צפיתם מראש ואת חלקן לא. לפני שאתם אומרים "מתחתנים רק פעם אחת" ופותחים את פנקס השיקים, כדאי שתדעו שיש אפשרות לחסוך בהוצאות ועדיין לערוך חתונה כמו שתמיד רציתם. כדאי לזכור שאיך שלא מסתכלים על זה , ועם כל הכבוד "לחתונת השנה" שלכם- אתם מתכננים בסך הכל מסיבה. 3-4 שעות של מסיבה, ערב אחד, שבסופו החיים שלכם כזוג נשוי רק מתחילים. אז לא כדאי למזער עלויות, למקסם הכנסות (בתקווה למעטפות שמנות ועמוסות כל טוב), ולהתחיל את החיים ברגל ימין ובפלוס בבנק?

 

החיסכון הראשון חליפות חתן 2014.

 

השנה, יותר משנים עברו, לא חייבים להוציא סכומי עתק על חליפה שהחתן ילבש לילה אחד ואז יאחסן בבוידעם לנצח. במקום ללכת לבגדי מעצבים (כי לא באמת רואים את הלוגו של ארמאני בתמונות) ולחנויות המתמחות בתפירה בהזמנה אישית של חליפות חתן, כדאי לבקר  ברשתות האופנה המוכרות. המחיר זול יותר משמעותית והאיכות לא נפגעת. במחיר של זוג מכנסים ועניבה בחנות מעצבים, תוכלו לרכוש את ההופעה כולה- ז'קט, מכנסיים, נעליים, חולצה עניבה ואפילו יוסיפו לכם גרביים על חשבון הבית.

חיסכון שני חליפות חתן 2014 בהשכרה.

 

כמו שהכלה שוכרת את השמלה הלבנה שכולם מחכים לראות, כי אין שום סיכוי שהיא תשמש אותה אחר כך, כמו ששוכרים רכב מחברת השכרה רק לאותו יום, כך גם אתה יכול לשכור חליפת קטן קומפלט, ללבוש אותה בערב החתונה ולהחזיר אותה ביום שלמחר. ישנם סלוני כלות שאפילו מציעים חליפת חתן להשכרה והמחיר משוכלל יחד עם שמלת הכלה, האיפור והתסרוקת של הכלה והמלוות שלה. עסקת חבילה כזו לא בהכרח מוזילה את המחיר, אך כדאי לעשות סקר שוק ולבדוק היכן משכירים חליפת חתן במחירים סבירים. כמובן שאת הנעליים תצטרך לקנות בעצמך אבל המחיר זול משמעותית מקניית חליפה, מה גם שזה הרבה יותר פרקטי.

 

חוץ מחליפת החתן, ישנן אפשרויות נוספות להוזיל עלויות, השאלה היא בפשרות שאתם מוכנים לעשות, כמו למשל העונה בשנה בה נערכת החתונה- חתונה בסתיו תחסוך לכם כ-40,000 שקלים בממוצע. משהו שכדאי לשקול.

0 תגובות