חליפת חתן קלאסית

500
איך למצוא חליפת חתן קלאסית בקלות ולא לבזבז זמן יקר, ראשית הכנסו לאתרים של מעצבי חליפות חתן, לפרטים נוספים שיעזרו לכם לחצו לקריאת הכתבה
חליפת חתן קלאסית
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

חליפת חתן קלאסית

 

אין דבר טוב יותר ממה שקרוי חליפות חתן בנות זמננו, על מנת להדגיש כמה אמיתות בנוגע למוסד הנישואין. למען האמת, ההקבלה בין חליפות החתן לבין המוסד היא טבעית ומתבקשת, ויותר מכך – היא גם עצובה להפליא. זה כבר שנים רבות שגברים מתלבשים לחתונות באותה דרך בה הם מתלבשים לעבודה (בתנאי, כמובן, שהחתן עוסק בעיסוק בורגני מכובד בימים בהם הוא לא מתחתן – ימים כתיקונם). מוסד החתונה הוא מוסד אנכרוניסטי, מיושן ושמרני להחריד. לאמיתו של דבר, ניתן בהחלט לתהות מדוע בישראל, בשנת 2012, שתים עשרה שנים לאחר שנסתם הגולל על המאה העשרים – עדיין רוב הזוגות הנשואים הם נשואים כדת משה וישראל.

 

קצת פמיניזם

מנקודת מבט פמיניסטית טהורה, כל טקס החתונה הוא שערורייה שלא תעלה על הדעת. אם מישהו פעם נכח בחתונה בה האישה ביקשה לשאת דברים (לנגד עיניו של הרב, בחופה, קבל עם ועדה!), ושמע את הרב ממלמל במבוכה שכעת האישה תישא דברים, אבל כמובן, לא לצורך קידושין, ולפנים משורת הדין, לבטח לא יתהה מדוע מוסד הנישואין לא עולה בקנה אחד עם הפמיניזם על סוגיו השונים, מנגד, אילו מישהי נכחה פעם בתקרית שכזאת, הרי לא מן הנמנע (לכל הפחות, אנו מאוד רוצים להאמין בזה), שהיא התגייסה לשורות הצבא הפמיניסטי, והיא תצעד בראשו עד שתגיע לביתו של הרב, לצד הכלה הכועסת (גם בכך אנו רוצים להאמין). הרי מה מחוצף יותר, גס רוח יותר, משפיל יותר, מהיחס לאישה ביום חתונתה? בואו לא נשכח, בכל זאת, גם האישה מתחתנת.

 

ושוב על חליפות חתן

 

חליפות חתן הן תזכורת נוראית למוסד הנישואים. ראשית, הצבע הכהה והקודר בדרך כלל, הוא רק אות וסמל לשמרנות הממוסדת כל כך בתוך החתונה והנישואים. שנית, הצורה הקבועה תמיד של חליפות חתן, עשויה לשבש אדם שפוי על דעתו, שכן גם כל החתונות הן תמיד אותו דבר. למעשה, הדבר היחיד שמשתנה בין חתונה לחתונה כרגע הוא הכלה, או ליתר דיוק - שמלת הכלה. תהיה זאת תחינת החילונים, להוציא את ברית הנישואין מהחזקת השמרנות הדתית. 

 

0 תגובות