חשיבה מחוץ לקופסא

805
כשהחלטנו להתחתן התלבטנו רבות על העיתוי, המקום והקונספט. חששנו מאוד מכניעה לשבלונה הקבועה והמתישה של אינספור אירועים זהים ומייגעים. הדבר היחיד שהיה לנו ברור כבר מההתחלה הוא שרצינו להביא לחתונה משהו...
חשיבה מחוץ לקופסא
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

חשיבה מחוץ לקופסא


כשהחלטנו להתחתן התלבטנו רבות על העיתוי, המקום והקונספט. חששנו מאוד מכניעה לשבלונה הקבועה והמתישה של אינספור הפקת אירועים זהים ומייגעים.
הדבר היחיד שהיה לנו ברור כבר מההתחלה הוא שרצינו להביא ל חתונה משהו שונה, "חשיבה מחוץ לקופסא" שתיצור אירוע שישקף את מי שאנחנו, את רצונותינו ואופיינו.
הגענו אל מריק בעקבות המלצה של חברים. מהרגע הראשון היתה בינינו כימיה מעולה.


מה שקסם לנו יותר מכל היתה העובדה שמבחינתו של מריק, אין שבלונות, נוסחאות ותכתיבים. הכל פתוח והכל אפשרי! כל אירוע הוא בונה בהתאמה מושלמת לאופי הלקוח. הבנו שאיתו אלה לא הספקים שיכתיבו את הטון, אלא אנחנו. המושג "אילוצים" לא קיים! קיימים רק פתרונות יצירתיים וכאלה היו לו למכביר.
בסבלנות אין קץ, באווירה טובה והרבה הומור, בנינו קונספט. החלטנו על תאריך, ה- 28.5.10 ב"וילה מלצ'ט" שעל שפת הכנרת (350 מוזמנים). לאורך כל התהליך, שארך כ- 9 חודשים, התלבטנו רבות בנוגע לכל מרכיב באירוע. מריק העמיד לבחירתנו שורה מרשימה של ספקים ולא נח עד שמצאנו את הספק ממנו היינו מרוצים.

בסוף מרץ, חודשיים לפני המועד, כאשר החתונה כבר היתה "תפורה" מכל כיוון וכל שנותר לעשות היה לחכות למועד, קיבלנו החלטה לא פשוטה – החלטנו להעביר את החתונה לבית הורי הכלה במושב ארבל, שבגליל התחתון. הבנו שאם רצוננו להיות נאמנים לעצמנו עד הסוף, יהיה זה נכון יותר לקיים חתונה קטנה (200 מוזמנים) בחצר של ההורים.

 

optiontext

למען האמת, חששנו קצת מלבשר זאת למריק ולו בגלל המסה האדירה של המשימות, הביטולים, האדפטציות וכאבי הראש ששינוי שכזה יוצר עבור מפיק. כאשר בישרנו לו זאת הופתענו לשמוע אדם שמח. שמח באמת. הגדולה של מריק נעוצה בעצם יכולתו להבין מה באמת נכון לנו ומה יגרום לנו להיות שלמים יותר מכל וללכת איתנו עד הסוף, אפילו שמבחינתו מדובר בהתמודדות מורכבת ביותר (להפיק חתונה חדשה לגמרי, תוך חודשיים במקום שכלל לא ערוך לכך).
optiontext


0 תגובות