חתונה אחרת

351
אחת הנושאים היותר מרכזיים עימם מתחבטים זוגות צעירים העומדים להינשא, היא המיקום בו ייערך האירוע החגיגי. בשנים האחרונות, גילו החתן והכלה לעתיד יצירתיות והגו רעיונות מרעיונות שונים. המטרה, איך לא...
חתונה אחרת
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

אחת הנושאים היותר מרכזיים עימם מתחבטים זוגות צעירים העומדים להינשא, היא המיקום בו ייערך האירוע החגיגי. בשנים האחרונות, גילו החתן והכלה לעתיד יצירתיות והגו רעיונות מרעיונות שונים. המטרה, איך לא, לחרוג מגני האירועים והאולמות הקונבנציונאליים במטרה לרגש את קהל האורחים.

תקצר היריעה, כמובן, מלהכיל את כל הרעיונות שהגו זוגות צעירים - ופחות צעירים – בבואם לקבוע את מיקום החתונה. היו כאלה שבחרו לעשות זאת בחיק הטבע, אחרים הרחיקו לטירות וארמונות בחו"ל והיו גם כאלה שבחרו להינשא מתחת למים.
אבל מה שעשו רפי וזיוה מזרחי, תושבי מעל אדומים, מהווה, בלי ספק, שיא מבחינת מקוריות. רפי וזיוה מזרחי היו נשואים 25 שנה, אך בשנת 2006 עלו נישואיהם על שרטון והסתיימו בגירושים. למרות הפרידה הם שמרו על קשר ובמהלך הזמן שוב נוצר ביניהם אותו קליק מוכר של אהבה, אמון ושותפות גורל.
בתחילת חודש יוני החליט רפי מזרחי שהגיעה השעה להינשא לזיווה בשנית. זה קרה עת ישב עם חבר נוסף בפיצוצייה "הבית של פיסטוק" השייכת לחברו הטוב שמואל כהן. במקרה, כך שיחזר לאר מכן מזרחי, עבר בסמוך רבה של העיר מעלה אדומים.
שיחזר החתן הטרי, רפי מזרחי: ""ישבנו יחד ודיברנו כשהרב עבר מולנו. אחרי שהוא עבר זרקתי פתאום לחברי, שאולי הגיע הזמן שאחזיר אלי את גרושתי. שמואל וחבר נוסף בשם שלום אסולין, לא בזבזו זמן וארגנו לי חתונה בתוך שבועיים. הם אמרו לי: הכל עלינו. אתה וזיווה רק צריכים להגיע".

זו לא הייתה, כך הסתבר לחתן ולכלה חתונה שגרתית. "בתחילה הם לא רצו להגיד לנו היכן בכוונתם לקיים את החתונה, כיוון שהם חששו שלא נגיע", סיפר רפי מזרחי, "רק לאחר שהם שנדנדנו להם, הם גילו לנו שהחתונה תתקיים בפיצוציה של שמואל. זיווה, שמאוד שמחה על ההחלטה שלי להינשא בשנית, די נרתעה בתחילה מהרעיון שהחתונה תתקיים בפיצוציה, אבל בסוף היא הבינה שמדובר במשהו חריג – וזרמה עם זה. בקיצור, מה שהתחיל כקוריוז הפך בסוף לדבר הכי אמיתי ונגמר תחת החופה".
עקב קוצר הזמן והעובדה שהפיצוציה אינה מרווחת במיוחד, החליטו בני הזוג שלא להזמין אורחים רבים לחתונתם. אפילו הורי החתן והכלה לא הוזמנו, אם כי יודעו על הטקס. מי שבכל זאת הגיעו לאירוע היו כמה חברים קרובים במיוחד.
החתונה התקיימה בשעות הערב המוקדמות. שמואל כהן, בעל הפיצוציה והחבר הטוב, סגר את המקום, אליו נדחקו החתן והכלה הנרגשים, קומץ חברים וכמובן הרב. החתן המאושר הופיע בחולצה שרכש לעצמו כמה ימים קודם לכן, אך הכלה ויתרה על שמלת הכלה המסורתית והופיעה בלבוש חגיגי בלבד.
"האמת שהיה מרגש מאוד, שיחזר החתן המאושר, "אפילו הרגשתי פרפרים בבטן כשהטקס נפתח. גם זיווה התרגשה מהמעמד. בכלל, כל החברים חשו שהם עוברים חוויה מיוחדת – שונה מכל חתונה שהכירו. זה אמנם היה רחוק מהחתונה שערכנו כאשר נישאנו בפעם הראשונה, אבל דווקא בחתונה הזו היה משהו יותר אמיתי".


0 תגובות