חתונה בהריון - המורכבות והפתרונות

847
בעבר, להיות כלה בהריון היה בושה גדולה. אבל היום, זה כל כך נפוץ ואפילו יש בזה משהו יפה ומקסים לראות כלה זוהרת לא רק משום היותה כלה, אלא גם בשל תחילתה של המשפחה שלה בתוך שמלה מיוחדת במינה
חתונה בהריון - המורכבות והפתרונות
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

חתונה בהריון – המורכבות והפתרונות - לא כמו פעם
בעבר, להיות כלה בהריון היה בושה גדולה. אבל היום, זה כל כך נפוץ ואפילו יש בזה משהו יפה ומקסים לראות כלה זוהרת לא רק משום היותה כלה, אלא גם בשל תחילתה של המשפחה שלה בתוך שמלת כלה מיוחדת במינה. בנוסף, יש משהו מאוד מרגש במחשבה על כך, שאחד הילדים של הזוג למעשה נכח בחתונה של הוריו וזהו סיפור שיוכל לספר בגאווה גם לדורות הבאים.

חתונה בהריון  - ההרגשה

עם כל הקסם של להיות כלה בהריון, מתלווה לכך גם מורכבות רבה ויש לשים אליה לב. ראשית, לא כל אשה בהריון מרגישה טוב לאורך ההריון שלה והרי כל כלה רוצה להיות במיטבה לאורך אירוע החתונה שלה! הבעיה היא, שקשה לצפות כיצד תרגישי, כשהאירוע המיועד מתוכנן לעוד תקופה כזו או אחרת ולא מהיום למחר. אם כן חשוב לדעת, שבמהלך השליש השני של ההריון רוב הנשים מרגישות טוב יותר מאשר בשליש הראשון והשלישי שלו. אם זה אפשרי, תכנני את תאריך החתונה לחודשים אלו.

הגוף והשמלה לחתונה בהריון

לא משנה כמה תשתדלי, הגוף שלך ישתנה לאורך ההריון ואם את רוצה לקנות לעצמך שמלת כלה, הרי שזה עלול להיות בעייתי. למעשה, האפשרות של רכישת שמלה מוכנה די יורדת מהפרק ואת נשארת עם האופציה לתפור שמלת כלה אצל מעצב שמלות כלה מקצועי, שיוכל להתאים את השמלה לגופך המשתנה. כמו כן, בניגוד לכלות שאינן בהריון, כלות בהריון צריכות למדוד את שמלת הכלה שלהן ממש בסמוך למועד החתונה על מנת שניתן יהיה לבצע את השינויים הדרושים.

דבר נוסף בנושא שמלת כלה להריון הוא מה שאת רוצה לעשות לגבי הבטן. יש נשים, שאוהבות להבליט את הבטן שלהן ויש כאלו, שדווקא יעדיפו לטשטש אותה. חשוב לדעת, ששתי האפשרויות הן אפשריות וכשאת נפגשת עם מעצב שמלות הכלה שלך, כדאי שתביעי אתת רצונך בעניין זה.

חתונה בהריון - לא רק הכלה

מלבד הכלה, יש עוד נשים שנמצאות תחת אור הזרקורים במהלך חתונה. לדוגמה, האחיות של הזוג המאושר. אמנם הן לא צריכות ללבוש שמלת כלה, אבל אין ספק, שגם הן רוצות להיראות טוב! לכן, אם את מחפשת שמלה לקראת חתונה של אדם קרוב, החיפוש אחר שמלה מתאימה לחתונה וגם להריון עלול להיות מורכב למדי, אבל בהחלט אפשרי. כמו כן, גם את יכולה לעצב לעצמך שמלה נוחה ומחמיאה לאירוע המיוחד ולהרגיש וגם להיראות כמו מליון דולר.

 


0 תגובות