טבעות נישואין – היופי שנשאר

352
טבעות הנישואין שתבחרו כחלק מההכנות לחתונה שלכם הן אלו שיישארו ענודות לאצבעותיכם ויהיו בעלות ערך סנטימנטלי רב למשך שארית חייכם.
טבעות נישואין – היופי שנשאר
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

חלק מהעניין

ארגון של חתונה דורש תכנון של פרטים רבים: מציאת אולם או גן אירועים, שמלת כלה וחליפת חתן, תקליטן, רב, צלם, נעלי חתן ונעלי כלה, מאפר ומעצב שיער והרשימה עוד ארוכה. יחד עם זאת, חשוב לזכור את מה שנשאר אתכם לתמיד – טבעות נישואין! טבעות הנישואין שתבחרו כחלק מההכנות לחתונה שלכם הן אלו שיישארו ענודות לאצבעותיכם ויהיו בעלות ערך סנטימנטלי רב למשך שארית חייכם. בחירת תכשיטים בכלל וטבעות אירוסין בפרט הינה בחירה לא קלה.

 

ההבדלים בין טבעת אירוסין לבין טבעת נישואין

בין טבעות אירוסין לבין טבעות נישואין יש שני הבדלים עיקריים. האחד הוא, שטבעת אירוסין היא בדרך כלל יפה ומרשימה ומהווה חלק מתהליך החיזור ולעומתה, טבעת הנישואין היא סולידית יותר, אך זה לא אומר, שהיא צריכה להיות פשוטה או משעממת! ההבדל השני הוא, שטבעת אירוסין נרכשת על ידי החתן לעתיד במטרה להציע לאשתו המיועדת נישואין ואילו טבעות נישואין נרכשות על ידי שני בני הזוג, כאשר כל אחד מהם רוכש את הטבעת בשביל השני וזוהי גם אחת הסיבות לכך, שטבעות הנישואין הן סולידיות יותר. כלומר, הנושא הכלכלי תופס מקום ומשמעות כשיש צורך ברכישה של שתי טבעות במקום אחת.

 

היתרון של טבעות נישואין

כאמור, אחד ההבדלים המשמעותיים בין טבעות אירוסין לבין טבעות נישואין טמון בעובדה, שהן נרכשות על ידי שני בני הזוג. עובדה זו מהווה יתרון גדול, משום שכך הזוג המאושר יכול לבצע את הרכישה ביחד ולבחור ביחד את הטבעות הרצויות לכל אחד מהם במקום לקנות טבעות ופשוט לקוות שהיא תמצא חן בעיני בן או בת הזוג.

 

למה כדאי לשים לב?

יש דברים, שמאוד כדאי שתשימו לב אליהם כשאתם הולכים לקנות טבעות נישואין. ראשית, אם אתם מתחתנים בחתונה מסורתית, ישנן הנחיות לגבי עיצוב הטבעת. כמו כן, מדובר על טבעת מיוחדת במינה ולכן חשוב שהיא באמת תמצא חן בעיניכם גם בעוד שנים רבות. לגבי טבעת נישואין לגבר, גברים רבים מעדיפים שלא לענוד טבעות נישואין כפי שהם מעדיפים לא לענוד כל תכשיט אחר. לכן, אם בכל זאת החלטתם לקנות שתי טבעות נישואין, אולי עדיף להשקיע פחות בטבעת של בן הזוג.

אם כבר עסקנו בהשקעה, חשוב לדבר גם על העיצוב! טבעות נישואין, למרות היותן סולידיות למדי, יכולות להיות מעוצבות באופן מיוחד וכמו כן, ניתן גם להזמין טבעות נישואין מעוצבות באופן אישי או תואמות לשני בני הזוג. כלומר, ניתן להשקיע בעיצוב של טבעות נישואין וליהנות לאורך שנים רבות מהעיצוב המיוחד.


0 תגובות