טיפים לבחירת נעלי כלה מושלמות

טיפים לבחירת נעלי כלה מושלמות

האמת מאחורי נעלי כלה

לנעלי כלה יש חשיבות גבוהה הן מבחינת המראה הכללי של הכלה המאושרת והן מבחינת התחושה שלה כשהיא נועלת אותן. לכן, בחירת נעלי כלה צריכה להיעשות בכובד ראש. יחד עם זאת, לעתים, ובעיקר אם את בדרך כלל מרגישה בנוח בסוגים שונים של נעליים, תוכלי להסתפק בנעליים לבנות רגילות, שאינן מוגדרות כנעלי כלה באופן חד משמעי. כך תוכלי להוזיל באופן משמעותי את העלויות שלהן וגם להקל על עצמך בחיפושים אחריהן.

ובכל זאת – נעלי כלה

למרות שאת יכולה לבחור כל נעל שהיא, כדי שתשמש אותך ביום חתונתך, חשוב בכל זאת לבחור בנעל מיוחדת ובעיקר – מתאימה במראה שלה למראה הכללי המתוכנן ליום זה. כלומר, אם בחרת שמלת כלה נועזת או לחלופין שמלת כלה קלאסית, נעלי הכלה שלך צריכות להתאים לכיוון זה כדי ליצור מראה מושלם ולא מגוחך. כמו כן, אמנם אין מראה שמאפיין נעלי כלה באופן ספציפי אבל אין ספק, שנעלי הכלה שלך צריכות להיות בעלות מראה מיוחד ומרשים, אפילו יותר מנעלי ערב סטנדרטיות.

פשוט לרחף

כשיום החתונה מגיע, הוא כרוך בהתרגשות רבה ומן הסתם, גם בשעות רבות על הרגליים. במהלך האירוע עצמו, הכלה לא נחה לרגע: בהתחלה עם הטקס, אחרי כן בסיבוב צילומים עם כל האורחים שבאו לכבד אותה ואת בחיר ליבה ביום המאושר שלהם ולאחר מכן בפיזוזים על רחבת הריקודים. לשם כך דרושות נעלי כלה איכותיות ונוחות במיוחד, שיוכלו לאפשר לכלה ליהנות מיומה המרגש בלי לחוש את העומס שעל רגליה.

לחשוב על הטווח הארוך

אמנם נעלי כלה אמורות לשרת את הכלה ביום החתונה בלבד אבל האמת היא, שזה לא חייב להיות כך! למעשה, חנויות נעליים רבות מציעות לכלות לעתיד לרכוש את נעלי הכלה הרצויות להן ולהגיע לאחר החתונה לצביעת הנעליים לצבע לפי בחירתן. כך נעלי הכלה שלך יכולות להפוך ברגע לנעליים נהדרות לשימוש יום יומי או לאירועים מיוחדים לפי בחירתך ובכך לקבל את האפשרות להשתמש שוב ושוב בנעליים האהובות עלייך.

בחרי בנחת

לצד כל שאר התכנונים לקראת החתונה, חשוב לשים לב גם לבחירה מוצלחת של הנעליים. לכן מומלץ לחפש אותן בנחת. כך תוכלי להבטיח לעצמך נעלי כלה איכותיות, יפות ונוחות כפי שאת צריכה ליום עמוס ומאושר זה. אם כן, בדיוק כפי שאת משקיעה מזמנך בחיפוש אחר שמלת הכלה המושלמת, השקיעי זמן נוסף גם בחיפוש אחר נעלי הכלה המושלמות עבורך.

קרדיט לתמונת נושא הוא לנתוש נעלי כלה בצפון


 חבילת הכל כלול-קיארה אירועי בוטיק
חבילת הכל כלול

מבצע מיוחד שניתן על ידי קיארה אירועי בוטיק
175 שח לחבילת הכל כלול - מבצע חורף חם בקיארה

 חורף חם במאגיה אירועים-אולמי מאגיה
חורף חם במאגיה אירועים

מבצע מיוחד שניתן על ידי אולמי מאגיה
מבצעים לאירועי חורף חם במאגיה אירועים. הקדימו ושמרו את המועד שלכם לחורף 2018.

עובד כהן

בית האופנה של עובד כהן חגיגה לעניים, היכנסו לצפייה בדגמי שמלות כלה 2014 מדהימות וכן הנחות ומבצעים בשיתוף חתן כלה

אולמי שמחות

ישראל היא מעצמת אירועים בסטנדרט עולמי, יש בישראל כל כך הרבה אולמי שמחות שהמבחר מקשה על הבחירה.
אולמי שמחות הם תמיד הכתובת לאירוע משמח: חתונות, חגיגות בר ובת מצווה, ברית ובריתה, נשפים, מסיבות ועוד אירועים אחרים שממלאים את חיינו.

בטבעת זו: החתן, הכלה

אחד הרגעים היותר מרגשים ומשמעותיים בכל חתונה הוא הרגע בו החתן אוחז בידה של הכלה ועונד בחגיגי את הטבעת על אצבע המורה של יד ימין בעידן המודרני, כך מתברר, נדחקת קצת הצידה המסורת היהודית...

מאפרת

תפקידה של מאפרת הוא להתמקד באיפור שהכי הולם אותך ולהתאים בעבורך את סגנון האיפור שבו תראי הכי זוהרת בערב המשמעותי של חייך ולכן הכי חשוב לבחור מאפרת שאת סומכת עליה