טיפים למציאת טבעת הנישואין המושלמת

495
הרגע הגדול מתקרב. אחרי שבחרתם מקום לאירוע, סגרתם עם ספקי שירות שונים וסיימתם עם הבירוקרטיה, הגיע הזמן לבחור טבעת נישואין. בחירת הטבעת אינה משימה פשוטה משום שמורכבת מהרבה משתנים.
טיפים למציאת טבעת הנישואין המושלמת
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
טבעת נישואין מושלמת
הרגע הגדול מתקרב. אחרי שבחרתם מקום לאירוע, סגרתם עם ספקי שירות שונים וסיימתם עם הבירוקרטיה, הגיע הזמן לבחור טבעת נישואין. בחירת הטבעת אינה משימה פשוטה משום שמורכבת מהרבה משתנים. אך אל דאגה, הכנו עבורך טיפים אשר יעזרו לך לבצע רכישה מושכלת ומוצלחת של טבעת הנישואין.
אז מהם המשתנים הכל כך קריטיים אשר יכולים להשפיע על בחירתך בעת רכישת טבעת הנישואין ועל מה חשוב לשים לב.

להתאים את טבעת הנישואין לטעמיה של האישה

בעת בחירת טבעת הנישואין חשוב לבחור טבעת כזו שתגרום לאשתך לעתיד להיות מאושרת וגאה ולענוד את הטבעת בכיף. אם אינך בטוח לגבי סגנונה האהוב של בת זוגך, תוכל להתייעץ עם חברותיה הטובות או עם קרובי משפחה אשר ישמחו לעזור לך לבחור את הטבעת האחת והיחידה.

נוחות טבעת הנישואין

לפני הכל. הנוחות היינו קריטריון משמעותי מאוד בעת רכישת הטבעת. חשוב שהטבעת לא תהיה צמודה מדי ולא רחבה מדי על אצבעותיה של האישה. אם תרצה לבצע את כל הליך הרכישה לבד, ולהפתיע את האהובה שלך בטבעת נישואין מושלמת, תוכל להלוות אחת הטבעות שאהבת חייך עונדת בשגרה ולקחת את מידותיה. זה יחסוך לך בהמשך החלפות ותיקונים. 
עיצוב טבעת נישואין
בימנו קיים מגוון עצום של עיצובים לטבעות. ניתן אף לבקש לקבל טבעת בעיצוב אישי. אך הטבעות המעוצבות לא תמיד היו בשימוש. מבחינה הלכתית למשל, טבעת נישואין צריכה להיראות כמה שיותר פשוט, משמע הוא טבעת עגולה פשוטה ללא כל עיצוב. כמובן היום, בשל העושר של העיצובים קשה להסתפק בטבעת מינימליסטית, אך אם בכל זאת תרצו לרכוש טבעת שתהיה "כשרה" מבחינה הלכתית, חשוב להקפיד שפנים הטבעת יהיה חלק וריק מחריטות. ומבחוץ מותר שהטבעת תהיה מקושטת באבנים ומעוצבת.

צבע טבעת הנישאוין

כיום ניתן להשיג טבעות במגוון צבעים: מוזהב, כסוף, לבן, אדום ושילובי צבעים. נכון שרוב האנשים קונים טבעות בצבע מסוים על סמך טעמם האישי. ובכל זאת כדאי להכיר את ההבדלים בצבעים ומה משמעותם. כשהתחלת לחפש טבעת נישואין ודאי שמת לב לפרט שמופיע ליד כל טבעת - קארט. קארט היא למעשה יחידת מידה אשר מתארת את דרגת טוהר הזהב כאשר 24 קארט מעידים על זהב טהור. כיוון שזהב טהור היינה מתכת רכה ועדינה ונוטה לעבור עיוותים, מערבבים אותה עם מתכות אחרות אשר מחזקות אותה והופכות אותה לעמידה יותר. רוב הזוגות המתחתנים קונים טבעת בין 18 ל- 24 קארט המורכבת מסגסוגת שמכילה בעיקר זהב ומאידך גיסא מספיק חזקה כדי לעמוד בפגיעות יומיומיות.

מה ההבדל בין זהב צהוב לזהב לבן?

ה"מתכות האחרות" שמעורבבות עם הזהב הן למעשה אלה שקובעות את צבעה הסופי של הטבעת. ככל שלטבעת מספר גבוה של קארט, כך צבעה יהיה צהוב יותר. טבעות 18 קארט יכילו בדרך כלל מתכות נוספות כמו נחושת וכסף, אשר אינן משפיעות על צבעה של הטבעת. לעומת זאת טבעות זהב לבן יכילו מתכות בצבע לבן כגון פלדיום, ניקל ואבץ.

0 תגובות