טיפים לתכנון יעיל של חתונה

319
בין אם אתם רוצים להתחתן במועד קרוב ובין אם אתם רוצים לעשות זאת בעוד זמן רב, יש לכם הרבה פרטים לחשוב עליהם ולתכנן אותם כדי שהחתונה שלכם תהיה כפי שתמיד חלמתם
טיפים לתכנון יעיל של חתונה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

קו הזינוק - איך מתחילים לתכנן את אירוע החתונה

רגע לפני שאתם מתחילים לתכנן את החתונה, כדאי לבדוק אם גם הצד השני מעוניין במיסוד הקשר ביניכם. כאן נכנסת לתמונה הצעת הנישואין. אז יש לקנות טבעת אירוסין מרשימה ולתכנן היטב את הצעת הנישואין עצמה ולקוות, שהכלה המיועדת תשיב בחיוב ולשם כך חשוב וראוי להשקיע זמן ומחשבה, מפני שהצעת הנישואין שלכם תיזכר למשך שנים ארוכות. רק אז מתחיל המרוץ לתכנון החתונה על כל פרטיה.

תחילת המרוץ

בין אם אתם רוצים להתחתן במועד קרוב ובין אם אתם רוצים לעשות זאת בעוד זמן רב, יש לכם הרבה פרטים לחשוב עליהם ולתכנן אותם כדי שהחתונה שלכם תהיה כפי שתמיד חלמתם. אם כן, השלב הראשון הוא מציאת אולם אירועים או גן אירועים, בו תרצו לקיים את החתונה שלכם ולחשוב על תאריך רצוי. במידה והתאריך הרצוי לכם פנוי בגן או אולם האירועים הרצוי לכם, חשוב להתייעץ עם המשפחה לגביו לפני שאתם משריינים אותו. כמו כן, רצוי שבני המשפחה שלכם יבקרו גם הם במקום הרצוי ויביעו את דעתם ויתנו את ברכתם.

השלב הבא

אחרי שסגרתם תאריך ומקום, זהו הזמן להתחיל לתכנן כיצד הכלה תיראה. למה בשלב מוקדם כל כך? מפני ש שמלת כלה מושלמת לא פשוט למצוא וגם אם מצאת את השמלה המושלמת סביר להניח, שתצטרכי לבצע שינויים לאורך הזמן כדי להתאים אותה באופן מושלם למידותייך ולמבנה גופך. זה כמובן, במידה ותבחרי בשמלת כלה קיימת ולא תבחרי לתפור אחת בעיצוב אישי. כמו כן, חשוב גם למצוא נעלי כלה מושלמות הן מבחינת המראה שלהן והן מבחינת הנוחות וכמובן, גם לדאוג לאיפור ולעיצוב השיער.

מהלך האירוע

מעבר לחליפת החתן ושמלת הכלה, חשוב לדאוג גם למהלך האירוע עצמו ולהבטיח אירוע משמח הן עבורכם והן עבור האורחים שלכם וכמובן, חשוב גם להנציח אותו! אם כן, לקראת החתונה יש לדאוג גם למי שיחתן אתכם, מי שיעצב את החופה והאולם או גן האירועים, תקליטן, צלמים וכל אנשי המקצוע, אותם תרצו בחתונה שלכם. חשוב לקחת בחשבון, שככל שהתאריך או היום בשבוע, בהם בחרתם להתחתן, מבוקשים יותר, כך תצטרכו לשריין את אנשי המקצוע בשלב מוקדם יותר לפני שזוגות אחרים יעשו זאת.

בשביל האורחים

אם חשוב לכם שהאורחים שלכם יגיעו, חשוב שתשלחו להם הזמנות! זהו דבר חשוב נוסף, שיש לדאוג לו מבעוד מועד וכמו כן, גם לסידורי הישיבה. לכן מומלץ לבקש מהמוזמנים לאשר את ההגעה שלהם וכך תוכלו לסדר את הישיבה סביב השולחנות באופן מדויק יותר.

וכמובן שתמיד ניתן להעזר בנו בפורטל חתן כלה עם הניסיון הרב שיש לנו בהפקות אירועים.

מי שצריך עזרה בבחירת ספקים יש טופס באתר - מלאו פרטים ומארגנת החתונות שלנו תיצור עמכם קשר ולעזור לכם בכל אשר תבקשו ללא כל עלות מצידכם.

0 תגובות