טיפים קטנים אך חשובים לחתונה

428
כמה טיפים חשובים שיסיעו לכם בהתמודדות עם האירוע המשמעותי והגדול בחייכם
טיפים קטנים אך חשובים לחתונה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

הפקת חתונה – הדגשים החשובים

כולנו רוצים כי הפקת חתונה שלנו תהיה בלתי נשכחת ושכל האורחים יגידו ביום למחרת כי בחתונה כזאת טרם יצא להם להיות. על מנת להפוך הפקת חתונה למרהיבה, לא צריך ללכת יותר מדי רחוק ולחפש קוסמים או פעלולים שירשימו את האורחים. כל מה שנדרש על מנת להפוך הפקת חתונה לאיכותית ומהנה במיוחד, זה להקפיד על כמה דגשים חשובים. אוכל טוב, מוזיקה איכותית ומקום שקל להגיע אליו, בחירת תאריך ידידותי שאינו קרוב לחג ושעה שאינה שיא העומסים על הכביש, יהפכו את החתונה לאירוע של אנשים מאושרים. הסעות באוטובוסים פרטיים, שירותי בר איכותיים וכמה צ'ופרים קטנים כמו מגנטים או בר אקטיבי, יעשו את העבודה ותהיה לכם חתונה מהממת.

 

דגשים קולינאריים כמו במאסטר שף

הדגש על איכות המאכלים מאוד חשוב היום בימי המאסטר שף שבהם כולם מבינים באוכל מינימום כמו מבקרי מסעדות ומבשלים לפחות כמו שף מקצועי. על תתפשרו על איכות הקייטרינג שאתם מזמינים וחשוב אפילו עוד יותר, אם מדובר על הגשה עצמית וודאו כי יהיו כמה עמדות מפוזרות ברחבי המקום, מכיוון שזה יחסוך את התורים הארוכים שבדרך כלל מאוד מקשים על ההנאה של האורחים. נשנושי לילה לרקדנים שמסרבים לעזוב את רחבת הריקודים יעזרו להספיג את האלכוהול ויסייעו לאורחים שלכם לחזור לעצמם מהר יותר ביום למחרת, מה שיעורך מאוד על ידי כולם.

 

מוזיקה נכונה

די ג'יי אחראי על יצירת האווירה במהלך הפקת חתונה. עם די ג'יי מקצועי ובחירות מוזיקאליות נכונות תהיה במהלך הפקת חתונה האווירה הנכונה ביותר. מערכת סאונד איכותית ודי ג'יי מקצועי, הם דגשים מאוד חשובים ליצרית האווירה ואין לוותר על איכותם גם במחיר של חיסכון משמעותי, כי אם המוזיקה לא תתאים והסאונד לא יהיה איכותי, רחבת הריקודים לא תתמלא והאורחים יתחילו להתפזר מוקדם מדי.

 

מקום נוח

מיקום של האולם או הגן צריך להיות נוח להגעה ועדיף במרחק נסיעה של עד חצי שעה. במידה ותבחרו מקום מרוחק, על תוותרו על שירותי הסעות של חברת אוטובוסים פרטית, אחרת תצטרכו להמתין לאורחים שלכם עד יום למחרת.

 

0 תגובות