טרויה - טירה מפוארת

1072
מסכמת שנתיים להיווסדה עם מחזור של 60 מיליון ש"ח...
טרויה - טירה מפוארת
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

מסכמת שנתיים להיווסדה עם מחזור של 60 מיליון ₪

טרויה הוקמה בשנת 2006 ונפתחה רשמית שנתיים מאוחר יותר ב2008. עלות הקמת מתחם הארועים עלתה כ- 21 מיליון שקלים. עלות הבנייה למעט הקרקע.

טרויה חטפה מכה אנושה בעקבות מלחמת לבנון השנייה, שפרצה במקביל לפתיחת המקום. ניהול אסרטיבי של אבי בן חמו, שהחל את דרכו כמנהל אחזקה במקום באוגוסט 08 ומונה למנכ"ל ב 15 לפברואר 09 בזמן המלחמה, הצליח להציל את המקום מקריסה כלכלית ולהפוך את גן הארועים לאחד המצליחים בארץ.

טרויה הוא מתחם ארועים המעוצב כטירה מפוארת, בהשראת התקופה הטרויאנית, הכניסה למתחם מרשימה במיוחד וכוללת מפלי מים, מדשאות ופינות ישיבה מודרניות, המוארות באופן מקורי. טרויה מציעה שש סוויטות המיועדות להורי החתן והכלה ולזוג עצמו ומאפשרות להעביר את יום הארוע והיום שלמחרת באווירה נינוחה ורגועה כולל ארוחת בוקר חלבית, ג'קוזי מפנק, סאונה יבשה ורטובה, עצי דקל וצמחייה טרופית, המאפשרת להתחיל את ירח הדבש כבר ביציאה מהחופה.

לאחרונה נכנסה טרויה לתחום ארועי חברה וכנסים. בין החברות והארגונים המקיימות קונגרסים ונהנות מהקייטרינג המשובח: תנובה, אלביט מערכות, בזק, משרד הפנים ועוד.


אבי בן חמו בן 30 נשוי + 3 מיבנה. נולד וגדל ברחובות כבן למשפחה קשת יום. הוא למד הנדסאות חשמל עם התמחות במערכות אלקטרומכאניות. כשנפתח המקום באוגוסט 08, הצטרף כמנהל אחזקה, לאחר שעזב תפקיד עם קידום בחברת "אפלייד מטיריאלס", בתחום הסמי קונקרקטור (מוליכים למחצה), שם היה מנהל מערכות אלקטרומכנאיות של מפעל היצור ומפעל הפיתוח. בשלב זה כשכבר היה נשוי לבתו של אחד מבעלי המניות של הטרויה, הוצע לבן חמו תפקיד מנהל אחזקה במתחם הארועים והוא התלבט אם כדאי לסכן מישרה עם קידום והתפתחות אישית בתפקיד באולם ארועים.. כשפרצה המלחמה התבקש אבי על ידי בעלי המניות לשקול להתמנות למנכ"ל זמני עד שימצא אחד מתאים וכשהוכיח תוצאות מבורכות וניהול אסטרטגי משובח הפך למנכ"ל קבוע.

optiontext

optiontext


אבי בן חמו הוביל את הטרויה בתקופה קצרה מהתרסקות כלכלית להצלחה והישגים מרשימים כשהוא המנהל היחיד מסוגו בארץ שלא נוכח באולם בזמן הארוע.

טרויה | TROYA
טלפון: 072-2232669
אימייל: office@troya-garden.co.il
כתובת: בני דרום, אשדוד

0 תגובות