יוצאים לאירוע וחוששים להשאיר את הבית לבד?

346
ארגנת את האירוע כבר חודשים רבים. דאגת שהכל יהיה מושלם, ווידאת כל פרט ופרט, חזרת שוב ושוב על ההוראות לאנשי האולם - הכל כדי שהאורחים שלך ייהנו מאירוע יוצא דופן. אז איך זה שדווקא אתה נותר מוטרד במשך כל הערב?
יוצאים לאירוע וחוששים להשאיר את הבית לבד?
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
גל-פז אבטחת אירועים: יש מי ששומר עליך קרוב
 
ארגנת את האירוע כבר חודשים רבים. דאגת שהכל יהיה מושלם, ווידאת כל פרט ופרט, חזרת שוב ושוב על ההוראות לאנשי האולם - הכל כדי שהאורחים שלך ייהנו מאירוע יוצא דופן. אז איך זה שדווקא אתה נותר מוטרד במשך כל הערב? התשובה לכך ברורה: פשוט לא דאגת לשירותי האבטחה של חברת גל-פז אבטחת אירועים.
השירות שמעניקה חברת גל-פז שונה לגמרי מכל מה שהכרת עד היום. אם עולַה בראשך תמונה של מאבטח מנומנם בכניסה לאולם, אתה בכלל לא בכיוון. אנחנו מעניקים שירותים ייחודיים לאבטחת אירועים: שמירה פרטית על רכושך האישי.
כי גם לך מגיע ליהנות כמו שצריך בערב הזה. הרי הוא כולו שלך.
 
חושש לגורל הכסף והמתנות שקיבלת מהאורחים?
מפחד שמא יפרצו לבית שלך בזמן האירוע?
מרגיש לא בטוח?
יש לנו פיתרון נפלא בשבילך: אבטחה פרטית.
 
השירות שאנחנו מעניקים הוא ייחודי מסוגו.
אנחנו נציב מאבטח מקצועי לצד הכספת בה מוחזקים הצ'קים שקיבלת מהאורחים, נדאג לאבטח בצורה קפדנית את הבית שלך עד שיסתיים האירוע, ואף נלווה אותך, אם תרצה, ברכב משוריין אשר כולל שומרים חמושים, מרגע היציאה מהאולם ועד לבית או לחדר המלון בו תשהה בלילה שלאחר החגיגה.
אנחנו נמצאים כאן בשבילך ונעמיד לרשותך אבטחה פרטית מקצועית ואישית, על פי צרכיך. גם אם תזדקק לשירותינו במשך מספר ימים, גם אם תרצה שנציב שמירה בתוך הבית וגם אם תבקש שנאבטח את בית ההורים - נעשה זאת. הכל למען השקט הנפשי שלך.

 השירות שמעניקה חברת גל-פז אבטחת אירועים הוא יקר מפז. בזמן שאנשים חוגגים באירועים בהם השקיעו עשרות ומאות אלפי שקלים, הם חשופים בצורה בלתי רגילה לאיומים שונים, אשר מכוונים בעיקר לרכושם הפרטי. תמורת השקעה מזערית ביחס להשקעה הכוללת באירוע, הם יפסיקו להיות מוטרדים.המאבטחים של חברת גל-פז יעמדו לצידם כל העת.
אנו רואים בשירותי האבטחה שלנו שירות חיוני ואף הכרחי שלא ניתן לוותר עליו, ועל כן אנו משקיעים זמן רב בבחירת המאבטחים עצמם. תהליך הבחירה נעשה באופן מוקפד, תוך בדיקה של נתוני המאבטחים והרקע ממנו הם באים.

שירותי החברה ניתנים על ידי מאבטחים בעלי עבר עשיר מאוד וניסיון רב במשימות שמירה וביטחון, כולל אבטחה אישית, פרטית ומוסדית מכל סוג.
חברת גל-פז אבטחת אירועים הוקמה במטרה להעניק את השקט החשוב כל כך עבור מי שרוצה לחגוג את האירוע הגדול שלו ללא כל הפרעות. מניסיוננו אנו יודעים כי אין תחליף לאדם מקצועי אשר שומר באדיקות על הכספת יקרת הערך, לרכב האבטחה אשר מלווה את החוגגים עד הבית ולמאבטחים אשר עומדים על המשמר מול ביתך והופכים אותו למבצר מאובטח.
 
רוצה להבטיח לעצמך שקט?
הזמן עכשיו את שירותיה המקצועיים של חברת גל-פז אבטחת אירועים.
050-746-2472
itzik834@gmail.com
לאתר

0 תגובות