ירח דבש – מה מציעים לזוג הטרי?

ירח דבש – מה מציעים לזוג הטרי?

המטרה של ירח הדבש

מטרתו העיקרית של ירח הדבש היא לאפשר לזוג המאושר זמן איכות זוגי, במהלכו יוכלו ליהנות מזמן משותף הרחק מכל טרדות היום יום ולשמור על האופוריה של החתונה רגע לפני שחוזרים לשגרה ובקושי מספיקים למצוא זמן משותף. מטרה נוספת של ירח הדבש היא לאפשר לזוג הטרי את הזמן הדרוש לו כדי להוריד את המתח שהצטבר לאורך תקופת תכנון החתונה ואת ההתרגשות שהציפה אותם במהלכה.

 

האפשרויות

לידיעתכם, עומדות בפניכם אפשרויות רבות לירח הדבש שלכם. החל מבחירת תקופת ירח הדבש (למרות שנהוג לקיים אותו בחודש הראשון לאחר החתונה), המיקום הגיאוגרפי, מה שתרצו לעשות במהלכו והיכן תרצו לשהות. יש זוגות, שבוחרים לבלות את ירח הדבש שלהם בארץ ויש שמעדיפים בחו"ל, יש שמקדישים לכך שבועיים ואף יותר ויש מי שרק ימים ספורים וכך הלאה.

 

רק תגידו!

חשוב לציין, שרוב מקומות הלינה בעולם ישמחו מאוד בשבילכם ויעניקו לכם פינוקים וחבילות מיוחדות אם רק תגידו להם שאתם בירח הדבש שלכם. יש מקומות, שיציעו לכם בקבוק יין מפנק בחדר שלכם, קערת פירות או אפילו חדר מיוחד לזוגות בירח הדבש שלהם, יש שיציעו לכם פינוקי ספא או ארוחות לחדר כדי שתוכלו לאכול וליהנות מהפרטיות שלכם וכך הלאה. אם יש פינוק מסוים שחשוב לכם, מומלץ לבדוק לגביו מראש.

 

השקעה משתלמת

היות שירח הדבש הוא חד פעמי, כדאי מאוד להשקיע בו! הכוונה היא לכך, שמומלץ לבחור בית מלון איכותי ומפנק וכזה שיציע לכם את כל הפינוקים, שיהפכו את ירח הדבש שלכם לחוויה בלתי נשכחת. כך תוכלו להתחיל את חיי הנישואין שלכם ברגל ימין וליהנות תמיד מהזיכרונות המתוקים שצברתם ביחד בתקופה זו.

 חבילת הכל כלול-קיארה אירועי בוטיק
חבילת הכל כלול

מבצע מיוחד שניתן על ידי קיארה אירועי בוטיק
175 שח לחבילת הכל כלול - מבצע חורף חם בקיארה

 חורף חם במאגיה אירועים-אולמי מאגיה
חורף חם במאגיה אירועים

מבצע מיוחד שניתן על ידי אולמי מאגיה
מבצעים לאירועי חורף חם במאגיה אירועים. הקדימו ושמרו את המועד שלכם לחורף 2018.

לצאת לדרך חדשה...

שמי לימור עמרני, תזונאית קלינית טבעית. אני מאמינה באכילה מאוזנת ובריאה תוך הקשבה והתחברות לחוכמת הגוף. כל אדם ניחן בכוח ריפוי פנימי הבונה ומאזן את בריאותו, לכן אני בטוחה שכל אחד יכול לעשות מהפך בבריאותו, אם יקבל את הכלים האופטימליים וייחשף למידע הנכון.

קייטרינג טבעוני – לענות על כל צורך

בשנים האחרונות יש מגמה חדשה של צמחונות וטבעונות. היות שכך, קמו להן חברות קייטרינג שונות, המציעות את הפתרון האידיאלי למי שמחזיק באידיאל הצמחונות והטבעונות, במטרה לספק לאנשים אלו אוכל טעים, מזין ואיכותי.

רגע לפני שהתחייבת

בואו נהיה כנים, עם יד על הלב, הרגע אליו מחכות בקוצר רוח חברותיה של הכלה, יותר מלראות את שמלת הכלה גמורה, יותר מלהתעדכן באיפור הסופי, זאת מסיבת הרווקות שלה...

אולמות אירועים בטוב טעם

פורטל חתן כלה עמל וריכז עבורכם בכתבה הבאה מידע חשוב וטיפים חשובים שיסייעו לכם לבחור אולם אירועים.