ירח דבש – מה מציעים לזוג הטרי?

721
מטרתו העיקרית של ירח הדבש היא לאפשר לזוג המאושר זמן איכות זוגי, במהלכו יוכלו ליהנות מזמן משותף הרחק מכל טרדות היום יום ולשמור על האופוריה של החתונה רגע לפני שחוזרים לשגרה ובקושי מספיקים למצוא זמן משותף
ירח דבש – מה מציעים לזוג הטרי?
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

המטרה של ירח הדבש

מטרתו העיקרית של ירח הדבש היא לאפשר לזוג המאושר זמן איכות זוגי, במהלכו יוכלו ליהנות מזמן משותף הרחק מכל טרדות היום יום ולשמור על האופוריה של החתונה רגע לפני שחוזרים לשגרה ובקושי מספיקים למצוא זמן משותף. מטרה נוספת של ירח הדבש היא לאפשר לזוג הטרי את הזמן הדרוש לו כדי להוריד את המתח שהצטבר לאורך תקופת תכנון החתונה ואת ההתרגשות שהציפה אותם במהלכה.

 

האפשרויות

לידיעתכם, עומדות בפניכם אפשרויות רבות לירח הדבש שלכם. החל מבחירת תקופת ירח הדבש (למרות שנהוג לקיים אותו בחודש הראשון לאחר החתונה), המיקום הגיאוגרפי, מה שתרצו לעשות במהלכו והיכן תרצו לשהות. יש זוגות, שבוחרים לבלות את ירח הדבש שלהם בארץ ויש שמעדיפים בחו"ל, יש שמקדישים לכך שבועיים ואף יותר ויש מי שרק ימים ספורים וכך הלאה.

 

רק תגידו!

חשוב לציין, שרוב מקומות הלינה בעולם ישמחו מאוד בשבילכם ויעניקו לכם פינוקים וחבילות מיוחדות אם רק תגידו להם שאתם בירח הדבש שלכם. יש מקומות, שיציעו לכם בקבוק יין מפנק בחדר שלכם, קערת פירות או אפילו חדר מיוחד לזוגות בירח הדבש שלהם, יש שיציעו לכם פינוקי ספא או ארוחות לחדר כדי שתוכלו לאכול וליהנות מהפרטיות שלכם וכך הלאה. אם יש פינוק מסוים שחשוב לכם, מומלץ לבדוק לגביו מראש.

 

השקעה משתלמת

היות שירח הדבש הוא חד פעמי, כדאי מאוד להשקיע בו! הכוונה היא לכך, שמומלץ לבחור בית מלון איכותי ומפנק וכזה שיציע לכם את כל הפינוקים, שיהפכו את ירח הדבש שלכם לחוויה בלתי נשכחת. כך תוכלו להתחיל את חיי הנישואין שלכם ברגל ימין וליהנות תמיד מהזיכרונות המתוקים שצברתם ביחד בתקופה זו.

0 תגובות