ישראל מור שמלות כלה

1189
ישראל מור בעל רזומה עשיר בבתי אופנה גדולים בחו"ל, מציג שמלות כלה מפוארות, ייחודיות, מרשימות ואיכותיות, מאמין ביחס אישי ולבבי, כנסי להתרשמות.
ישראל מור שמלות כלה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

 

ישראל מור שמלות כלה
 

ישראל מור הנו דוגמה למעצב מוכשר, מעצב שעבד במקומות אקסקלוסיבים בחו"ל כמו בית האופנה של רוברטו קוואלי ובית האופנה האגדי ולנטינו. עוד בהיותו בן 24 הוא חזר לארץ, כשברשותו סל שלם של תובנות, ידע ותשוקה. ניתן למצוא אותו מלביש אוליגרכים מבולגריה, אוסטריה וכדומה. כך שאם אחר שמלת כלה את מחפשת, שמלה איכותית וייחודית, כזו שלא ניתן למצוא בכול מקום, "ישראל מור שמלות כלה" הוא הכתובת שלך. אז רגע לפני העלייה לחופה, רגע לפני הרגע המיוחל, תאובזרי בשמלת כלה משובחת ותוכלי להרגיש כלה, בדיוק כמו שחלמת שהיית ילדה.
 

ישראל מור זה הוד והדר
 

בנוסף להוד וההדר של שמלות הכלה הוא גם מחזיק בבית אופנה עוצר נשימה, בית אופנה מהיפים בארץ. 800 מ"ר של אווירה קסומה, ייחודית הוליוודית ומרשימה. כך שאם משלבים את תנאי בית העסק עם המבחר הגדול והיוקרתי ניתן לא רק להרגיש ככלה שלפני חתונתה, אלא להרגיש נסיכה של ממש. כי כך זה שהתפאורה תואמת את הסיטואציה. את מוזמנת להגיע עוד היום ולהיווכח במו עיניך שלא מדובר רק במילים אלא בחוטים לבנים שזורים לכדי שמלת כלה מרשימה.

המעמד מחייב

ישראל מור שמלות כלה מעצב שמלות כלה לא רק כי הוא נהנה מכך, אלאל מתוך כבוד למעמד, מתוך כבוד לסיטואציה. הוא מאמין ביחס אישי ובהתאמה פרטנית. באופן שכזה כל אחת מוצאת אצלו מענה, יוצאת מרוצה – יוצאת כלה. כך שגם אם את בשלב של חיפושים אחר שמלה, גם אם את מחפשת אחר שמלה ייחודית ואיכותית, את מוזמנת לקבוע עמו פגישה, להתרשם מהמבחר ולאפשר לו להנחות אותך בשלב הקריטי של בחירת השלמה.
 

טיפ על ישראל מור
 

פרטים נוספים ניתן למצוא באתר "חתן כלה", פרטים לגבי בית העסק "ישראל מור שמלות כלה". בנוסף אתר זה הוא כבר הזדמנות מצוינת למצוא מגוון של נותני שירות בכל מה שנוגע לארגון של חתונה. כך שאם החלטת לפרגן לעצמך והלכת על שמלה של ישראל מור וברצונך למצוא מאפר, זו הכתובת הנכונה גם לנושא זה.

 

0 תגובות