כיצד תתכננו חתונה בחו

כיצד תתכננו חתונה בחו"ל?

למה בכלל להתחתן בחו"ל?

להתחתן בחו"ל - רוב הזוגות הישראליים מתחתנים בארץ, אבל בעשור האחרון יותר ויותר זוגות מתחתנים בחו"ל. למה? יכולות להיות לכך סיבות רבות. לדוגמה, אם מדובר על זוג חילוני, שלא מעוניין בחתונה באמצעות הרבנות, זוג חד מיני או זוג שרוב קרוביו נמצאים במדינה אחרת מעבר לים ועוד. אין ספק, שחתונה במדינה אחרת היא חוויה אחרת ויש לה יתרונות רבים, אבל היא גם דורשת תכנון מיוחד ובכך נעסוק בכתבה זו.

להתחתן בחו"ל - התכנון שלפני

כל חתונה, גם אם היא נערכת בבית של אחד מבני המשפחה, דורשת תכנון וארגון של פרטים שונים, שיהפכו את האירוע לחתונה מיוחדת ולא לעוד אירוע סטנדרטי. לדוגמה, יש לדאוג לשמלת כלה, חליפת חתן, הזמנות לחתונה, טבעת אירוסין וטבעות נישואין וכך הלאה. דברים אלו הינם שונים מחלקי החתונה האחרים, מפני שאותם ניתן לתכנן כבר בארץ ובמידת הצורך, להביאם למדינה, בה תרצו להתחתן. אפשרות נוספת היא, להגיע מוקדם יותר אל המדינה הרצויה ושם לרכוש ולתכנן את הדברים האלו מבעוד מועד.

תכנון מקומי

לצד מה שניתן לתכנן ולהביא מישראל לרגל החתונה בחו"ל, יש חלקים של החתונה, להם תצטרכו לדאוג שם ולא תוכלו לעשות בארץ. לדוגמה, בחירת מקום לחתונה, צלם ותקליטן לחתונה, טעימות לפני החתונה וכך הלאה. אם כן, לשם תכנון וארגון דברים אלו, יהיה עליכם להגיע אל המדינה הרצויה ולסגור את הקצוות שם. יחד עם זאת, בזכות רשת האינטרנט, תוכלו להתחיל את הבירורים ואת סקר השוק כבר מהארץ ובהחלט מומלץ לעשות כן וכך לחסוך הרבה זמן וכסף בגין השהייה.

ענייני לוגיסטיקה

כפי שיש לוגיסטיקה כאשר זוג מתחתן בישראל ומגיעים אורחים מחו"ל לחתונה שלו, כך גם לגבי זוגות ישראליים, המתחתנים בחו"ל. במקרים אלו יש לדאוג לאפשרויות שהייה במדינה הרצויה לזוג עצמו ולמי שמגיע אתו מישראל, או ממדינות אחרות. כלומר, יש לדאוג למקום לינה נעים ונוח, השכרת רכבים, ארוחות מסודרות וכדומה. גם פרטים לוגיסטיים אלו, ניתן ומומלץ לסדר מהארץ במידת האפשר.

להפוך את החתונה לחוויה

אם כבר ארזתם וטסתם, לא תטיילו? באפשרותכם להפוך את השהייה מעבר לים לחווייתית ומגבשת במיוחד עבורכם ועבור האורחים שלכם על ידי תכנון של סיור במקומות מעניינים במדינה בה אתם נמצאים ולתת ערך מוסף לכל מי שהשקיע והגיע לשמוח אתכם בשמחתכם הגדולה. למעשה, זוהי דרך נפלאה להכיר טוב יותר את כל בני המשפחה בזמן איכות משמעותי ומגבש.

הזמנות לחתונה

גם הזמנות לחתונה, כמו עוד הרבה דברים בחיינו, עברו מהפך בעשור האחרון והן הולכות ומשתדרגות כל הזמן והופכות ליצירתיות יותר ויותר

מתחתנים ברשת

אחרי השאלה הגורלית "האם תינשאי לי" ואחרי שהשבת "כן" בהתלהבות, המחשבות מתחילות לרוץ. אבל מה עושים עכשיו?

שירי חתונה

מתחתנים יקרים שירי חתונה זה ללא ספק חלק חשוב בחתונה ואולי היותר חשוב בהצלחת אירוע שמשאיר טעם טוב, חשוב מאוד שמחליטים על שירי חתונה לחשוב על מספר מרכיבים, קבלת פנים, חופה, כניסה לאולם, ריקודים, ובין הארוחות,

אולמות אירועים בדרום

אולמות אירועים בדרום הפכו בשנים האחרונות למקום עליה לרגל המון זוגות נשאים באולמות אירועים בדרום גם וכאשר הם מתגוררים במרכז או בצפון, ולא בכדי, אולמות אירועים בדרום ובאשדוד מושקעים מאוד ומצעים רמה אירוע ברמות גבוהות מאוד מהאוכל ועד לפרטים הקטנים ביותר, אני יכול לומר לכם בלב שלם שישנם מספר אולמות אירועים בדרום מרהיבים לא מפחות מהאולם המפואר ביותר באזור המרכז, בנוסף אולמות אירועים בדרום מציעים כל מיני בונוסים כעסקת חבילה לדוגמה תקליטן, שמלת כלה, תאורה והגברה ימי פינוק למיניהם ועוד, ועוד...