כל הפינוקים לשושבינה

כל הפינוקים לשושבינה

שושבינה - תזכורת קטנה... כמה מדברים על הכלה בחתונה, לפניה ואחריה? הרי היא מסמר האירוע והיא מתכוננת לקראתו במשך חודשים ארוכים, שבאים אחרי שנים של פנטזיות, המתחילות כבר בילדות. ואין ספק, שהכבוד הגדול אכן מגיע לכלה. אבל... כפי שלא נשכח את החתן, ראוי גם לזכור את השושבינה!

תפקיד השושבינה

בתרבויות מסוימות, לשושבינות יש תפקידים שונים. לדוגמה, יש תרבויות, בהן על השושבינות מוטלת האחריות ללוות את הכלה לאורך מסע ההתארגנות לחתונה בכל המקומות, בהם החתן לא יכול להיות כשהדוגמה הנפוצה ביותר היא עיצוב שמלת הכלה ותכנון מסיבת הרווקות. בישראל, מרבית השושבינות הן דווקא ילדות מהמשפחה, המקבלות את התפקיד של ליווי הזוג אל החופה ולעתים פיזור עלי כותרת על השביל המוביל אליה.

בחירת השושבינה והייחודיות שלה

להיות שושבינה זו לא רק כותרת. זהו תפקיד! לכן חשוב לבחור אותה היטב. לדוגמה, יכולה להיות ילדה יפה, מתוקה ומקסימה, אבל פחד קהל, שלא תוכל לעמוד לבדה אל מול קהל הצופים בדרך אל החופה. כמו כן חשוב להבין, שמדובר על תפקיד, המוטל על אדם אחד או מעט יותר ולכן ישנה ייחודיות גדולה למי שמקבלת תפקיד זה וזוהי הסיבה לכך, שחשוב גם לתת לה את תחושת הייחודיות הזו ולפנק אותה בהתאם.

שושבינה - כלה קטנה

בכל התרבויות, בהן נהוג להכתיר שושבינה, נהוג לנהוג בה כבכלה קטנה וזה אומר, שנהוג לאפשר גם לה להרגיש מיוחדת באירוע וכמובן, גם לקראתו. הכוונה היא, להכין גם אותה לקראת האירוע מבחינת המראה המיוחד והייחודי שלה בביגוד מיוחד, בתסרוקת מיוחדת ולעתים אף איפור, גם אם מדובר על ילדה צעירה, ולגרום לה להרגיש כמו אשה קטנה בעלת חשיבות גדולה.

שמלת השושבינה

אמנם בעבר זה היה נפוץ יותר, אבל גם כיום ניתן לרכוש שמלות לשושבינות בכל הגדלים. אם מדובר על חברה של הכלה או בת משפחה בוגרת, ניתן לרכוש שמלת ערב מיוחדת לקראת האירוע ואם מדובר על ילדה צעירה, ניתן לרכוש עבורה שמלה יוקרתית במיוחד, שתגרום לה להרגיש כמו נסיכה במהלך האירוע. שמלות אלו ניתן לרכוש, בין היתר, בסלוני הכלות השונים ואצל מעצבי שמלות כלה.

תסרוקת השושבינה

בין אם השיער הוא קצר או ארוך, חלק או מתולתל, ניתן לעצב אותו בתסרוקת מיוחדת שתתן לה מראה ותחושה יוקרתית וייחודית. את התסרוקות לשושבינה ניתן לעצב אצל מעצבי שיער מומחים, ואף לעשות זאת באותה המספרה עם הכלה וליצור זמן איכות משותף וחוויה בלתי נשכחת.

 Gindi Fashion - קרדיט לתמונת נושא מתוך קולקציה של שמלות לשושבינות וחליפות לשושבין

 חבילת הכל כלול-קיארה אירועי בוטיק
חבילת הכל כלול

מבצע מיוחד שניתן על ידי קיארה אירועי בוטיק
175 שח לחבילת הכל כלול - מבצע חורף חם בקיארה

 חורף חם במאגיה אירועים-אולמי מאגיה
חורף חם במאגיה אירועים

מבצע מיוחד שניתן על ידי אולמי מאגיה
מבצעים לאירועי חורף חם במאגיה אירועים. הקדימו ושמרו את המועד שלכם לחורף 2018.

גבוה יותר ב-9 ס"מ

הילה ויובל התחתנו לפני חודש באחד הגנים האלה שנמצאים ליד הפרדס. הכלה, דקיקה ושברירית בשמלת התחרה צבע שנהב, נראתה כמו הנסיכה הקסומה: זר זהב על ראשה, סנדל עקב דקיק וגבוה... יובל עמד לידה, מלא ביטחון וקורן מאושר. ריח הפריחה ליווה את טקס החופה כמו אורח  בלתי נראה. אך היה עוד דבר שהיה מוסתר מעיני האורחים...

אולמות אירועים

בבואנו לתכנן אירוע, קיימים דברים רבים שעלינו לקחת בחשבון. בין היתר, יש לקחת בחשבון את האורחים אשר נרצה להזמין לאירוע, הבגדים, האיפור, סוג האוכל אשר נרצה שיוגש וחשוב מהכל – המקום בו ייערך האירוע.

סלון סבינה – היכן שמתחיל הפינוק האמתי

ברחוב דרך המכבים בראשון לציון יש סלון כלות בשם סלון סבינה. בסלון סבינה מציעים לך למצוא לעצמך שמלת כלה כמו שתמיד רצית וחלמת מתוך אמונה, שלכל כלה יש שמלת כלה שמתאימה לה במדויק כמו מכסה לסיר.