כל הפינוקים לשושבינה

כל הפינוקים לשושבינה

שושבינה - תזכורת קטנה... כמה מדברים על הכלה בחתונה, לפניה ואחריה? הרי היא מסמר האירוע והיא מתכוננת לקראתו במשך חודשים ארוכים, שבאים אחרי שנים של פנטזיות, המתחילות כבר בילדות. ואין ספק, שהכבוד הגדול אכן מגיע לכלה. אבל... כפי שלא נשכח את החתן, ראוי גם לזכור את השושבינה!

תפקיד השושבינה

בתרבויות מסוימות, לשושבינות יש תפקידים שונים. לדוגמה, יש תרבויות, בהן על השושבינות מוטלת האחריות ללוות את הכלה לאורך מסע ההתארגנות לחתונה בכל המקומות, בהם החתן לא יכול להיות כשהדוגמה הנפוצה ביותר היא עיצוב שמלת הכלה ותכנון מסיבת הרווקות. בישראל, מרבית השושבינות הן דווקא ילדות מהמשפחה, המקבלות את התפקיד של ליווי הזוג אל החופה ולעתים פיזור עלי כותרת על השביל המוביל אליה.

בחירת השושבינה והייחודיות שלה

להיות שושבינה זו לא רק כותרת. זהו תפקיד! לכן חשוב לבחור אותה היטב. לדוגמה, יכולה להיות ילדה יפה, מתוקה ומקסימה, אבל פחד קהל, שלא תוכל לעמוד לבדה אל מול קהל הצופים בדרך אל החופה. כמו כן חשוב להבין, שמדובר על תפקיד, המוטל על אדם אחד או מעט יותר ולכן ישנה ייחודיות גדולה למי שמקבלת תפקיד זה וזוהי הסיבה לכך, שחשוב גם לתת לה את תחושת הייחודיות הזו ולפנק אותה בהתאם.

שושבינה - כלה קטנה

בכל התרבויות, בהן נהוג להכתיר שושבינה, נהוג לנהוג בה כבכלה קטנה וזה אומר, שנהוג לאפשר גם לה להרגיש מיוחדת באירוע וכמובן, גם לקראתו. הכוונה היא, להכין גם אותה לקראת האירוע מבחינת המראה המיוחד והייחודי שלה בביגוד מיוחד, בתסרוקת מיוחדת ולעתים אף איפור, גם אם מדובר על ילדה צעירה, ולגרום לה להרגיש כמו אשה קטנה בעלת חשיבות גדולה.

שמלת השושבינה

אמנם בעבר זה היה נפוץ יותר, אבל גם כיום ניתן לרכוש שמלות לשושבינות בכל הגדלים. אם מדובר על חברה של הכלה או בת משפחה בוגרת, ניתן לרכוש שמלת ערב מיוחדת לקראת האירוע ואם מדובר על ילדה צעירה, ניתן לרכוש עבורה שמלה יוקרתית במיוחד, שתגרום לה להרגיש כמו נסיכה במהלך האירוע. שמלות אלו ניתן לרכוש, בין היתר, בסלוני הכלות השונים ואצל מעצבי שמלות כלה.

תסרוקת השושבינה

בין אם השיער הוא קצר או ארוך, חלק או מתולתל, ניתן לעצב אותו בתסרוקת מיוחדת שתתן לה מראה ותחושה יוקרתית וייחודית. את התסרוקות לשושבינה ניתן לעצב אצל מעצבי שיער מומחים, ואף לעשות זאת באותה המספרה עם הכלה וליצור זמן איכות משותף וחוויה בלתי נשכחת.

 Gindi Fashion - קרדיט לתמונת נושא מתוך קולקציה של שמלות לשושבינות וחליפות לשושבין

הזמנות לחתונה

גם הזמנות לחתונה, כמו עוד הרבה דברים בחיינו, עברו מהפך בעשור האחרון והן הולכות ומשתדרגות כל הזמן והופכות ליצירתיות יותר ויותר

מתחתנים ברשת

אחרי השאלה הגורלית "האם תינשאי לי" ואחרי שהשבת "כן" בהתלהבות, המחשבות מתחילות לרוץ. אבל מה עושים עכשיו?

שירי חתונה

מתחתנים יקרים שירי חתונה זה ללא ספק חלק חשוב בחתונה ואולי היותר חשוב בהצלחת אירוע שמשאיר טעם טוב, חשוב מאוד שמחליטים על שירי חתונה לחשוב על מספר מרכיבים, קבלת פנים, חופה, כניסה לאולם, ריקודים, ובין הארוחות,

אולמות אירועים בדרום

אולמות אירועים בדרום הפכו בשנים האחרונות למקום עליה לרגל המון זוגות נשאים באולמות אירועים בדרום גם וכאשר הם מתגוררים במרכז או בצפון, ולא בכדי, אולמות אירועים בדרום ובאשדוד מושקעים מאוד ומצעים רמה אירוע ברמות גבוהות מאוד מהאוכל ועד לפרטים הקטנים ביותר, אני יכול לומר לכם בלב שלם שישנם מספר אולמות אירועים בדרום מרהיבים לא מפחות מהאולם המפואר ביותר באזור המרכז, בנוסף אולמות אירועים בדרום מציעים כל מיני בונוסים כעסקת חבילה לדוגמה תקליטן, שמלת כלה, תאורה והגברה ימי פינוק למיניהם ועוד, ועוד...