כל מה שצריך לדעת על הזמנות ואישורי הגעה לחתונה

3815
חלק חשוב מארגון החתונה הוא עיצוב ההזמנות לחתונה ותכנון סידורי הישיבה באולם או גן האירועים. אז איך תדעו מי בדיוק מגיע?
כל מה שצריך לדעת על הזמנות ואישורי הגעה לחתונה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

הזמנות החתונה

להזמנות לחתונה יש מטרה מאוד ברורה: לעדכן את המוזמנים על כך שיש חתונה שהולכת ומתקרבת והם מוזמנים אליה וכמובן, לתת להם את כל הפרטים הנחוצים להם כדי להגיע אליה. הזמנות אלו, הנשלחות מבעוד מועד, מאפשרות למוזמנים להתכונן מראש להגעה לחתונה ולדעת כמה אנשים מהמשפחה יגיעו אליה. 
 
כיום יש 2 אסכולות מרכזיות בכל הנוגע לעיצוב הזמנות לחתונה - הזמנות דפוס והזמנות דיגיטליות. את הזמנות הדפוס שולחים בדואר ישראל (כן, לכו תדעו מתי זה יגיע) או מחלקים באופן אישי, ואת ההזמנות הדיגיטליות אפשר לשלוח דרך הוואטאסאפ, המייל או בסמס.
 
כדי לעצב הזמנת דפוס, עליכם להגיע לבתי דפוס המתמחים בעיצוב הזמנות או להיכנס לאתר שלהם. שם, תוכלו לבחור את הדוגמה האהובה עליכם מבין מאות דוגמאות, להוסיף טקסט ופרטים על האירוע, להחליט על כמות ההזמנות הרצויה ולהעביר להדפסה.
 
אם תרצו לעצב הזמנה דיגיטלית, תוכלו לעשות זאת במשך כל שעות היום ואפילו עם פיג'מה מהבית, דרך פלטפורמות דיגיטליות ייעודיות כדוגמת iEvent, המאפשרות לכם לעצב הזמנה תוך 5 דקות בלבד. רק תחשבו כמה זמן זה יכול לחסוך לכם!
 

חשוב לדעת

חלק חשוב מארגון החתונה הוא תכנון סידורי הישיבה באולם או גן האירועים באופן כזה, שכל משפחה שמגיעה לחתונה תוכל לשבת ביחד בלי להתפצל וכל אדם יחיד שיגיע יוכל לשבת לצד אנשים אחרים שהוא מכיר ולהרגיש בנוח בזמן הישיבה ליד השולחן שלו. אמנם כולנו רוצים שכל האורחים בחתונה שלנו יקומו וירקדו וייהנו, אבל לא כולם אוהבים לרקוד וגם מי שכן, רוצה להרגיש בנוח בזמן האוכל או סתם בהפסקה בין ריקוד לריקוד. כדי שתוכלו לתכנן את סידורי הישיבה לאורחים שלכם, עליכם לדעת מי בדיוק מתכנן להגיע ולקחת בחשבון את האפשרות לשינויים קטנים שעלולים להתרחש ברגע האחרון.
 
התחשבו במיקום הרמקולים במקום האירוע וארגנו את סידורי ההושבה בהתאם. אורחים מבוגרים יותר יעדיפו בדרך כלל לשבת רחוק מהמוסיקה כדי שיוכלו לנהל שיחות בנחת. בנוסף, נהוג להושיב את כל החברים בשולחנות אבירים ארוכים או בכמה שולחנות קרובים כדי שכל החבר'ה יהיו ביחד.


מה קורה בפועל

בעבר היה נהוג לבקש כבר על ההזמנות לחתונה לאשר הגעה ולעדכן במספר האורחים הצפויים להגיע, אבל מרבית המוזמנים לא היו מיידעים את הזוג לגבי הגעתם או אי הגעתם לאירוע. לכן, שיטה זו כבר עברה מהעולם והיום זוגות רבים בוחרים להשתמש בשירותי אישורי הגעה לחתונה וסידורי הושבה. ישנן כלות שבוחרות לעשות את אישורי ההגעה בעצמן, מה שאולי חוסך כסף אבל גוזל זמן רב ומוסיף תסכול ולחץ.

 
מה כדאי לעשות

גם בתחום אישורי ההגעה ישנן 2 שיטות פעולה מרכזיות - אישורי הגעה טלפוניים ואישורי הגעה דיגיטליים. אישורי הגעה טלפוניים כשמם הם - שיחה טלפונית קצרה למוזמנים שתבדוק אם הם מתכוונים להגיע לאירוע וכמה מהמוזמנים יגיעו. אגב, השיחה לא חייבת להיות להיות על ידי נציג אלא גם הקלטה עם מענה אוטומטי.

אישורי הגעה דיגיטליים מאפשרים למוזמנים לאשר את הגעתם דרך כמה פלטפורמות - על ידי מענה לסמס, דרך המייל או בוואטסאפ. כל אחת מהאופציות נוחה וקלה לתפעול ומעדכנת באופן מיידי את בני הזוג, בשונה מאישורי הגעה טלפוניים שהנתונים לגביהם מתעדכנים רק בסיום סבב השיחות הראשון.

 
הדרך היעילה

כאמור, תוכלו לעשות זאת בעצמכם, אבל הרי חבל על זמנכם היקר ובאפשרותכם לשכור את שירותיה של חברה, שזוהי בדיוק המומחיות שלה! כיום, היות שהצורך בתכנון מוקדם של אירועים גדולים כמו חתונה עלה למודעות, ישנן חברות שונות, המציעות שירות זה והן יוכלו לעשות את העבודה בשבילכם ולהגיש לכם את כל המידע הדרוש לתכנון מוצלח של סידורי ההושבה ואישורי ההגעה בחתונה.
 
כך, תוכלו לסמן "וי" על המשימה הזו במהירות, להוריד מתח ותסכול ולחסוך זמן כדי להתפנות לדברים חשובים אחרים, כמו ליהנות מתקופת האירוסין שלכם!
0 תגובות