כל מה שעלייך לדעת על זרי כלה

929
זרי כלה הם בעלי משמעות גדולה ולכן אין זה מפתיע שהם מהווים חלק חשוב מטקסי חתונה בתרבויות רבות כל כך בכל רחבי העולם!
כל מה שעלייך לדעת על זרי כלה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

 

מה הזר מסמל? 

זרי כלה הם בעלי משמעות גדולה ולכן אין זה מפתיע, שהם מהווים חלק חשוב מטקסי חתונה בתרבויות רבות כל כך בכל רחבי העולם. הסיבה העיקרית לכך, שזרי הכלה הפכו לחלק בלתי נפרד מטקסי הנישואין היא, שהם מסמלים פוריות והמשכיות. בדומה לנישואין, בהם הזוג הופך לזוג נשוי, שעשוי עם הזמן להפוך למשפחה שתלך ותגדל עם חלוף הזמן והדורות.

 

זמן לבחירת הזר

זרי כלה אמנם נחשבים לחלק חשוב מאוד בחתונה, הרי כלה שנכנסת תחת החופה עם זר כלה היא כלה בעלת מראה שלם בחתונתה, אבל יש כלות שבכל זאת משאירות את הדאגה לזר הכלה לרגע האחרון ואף מזניחות אותה לחלוטין! אם כן, הזמן הנכון לבחור זר כלה הוא מעט לפני החתונה ובחירת הזר צריכה להיות בין הדברים האחרונים המטופלים לקראת החתונה. הסיבה לכך היא, שזר הכלה צריך להתאים לשאר מרכיבי המראה של הכלה וכמו כן, חשוב גם לוודא מראש שהיא לא אלרגית לפרח כזה או אחר.

 

השלמת המראה הכללי

כל כלה בונה ומרכיבה לעצמה מראה כללי ייחודי ומיוחד ליום כלולותיה. המראה הזה מורכב משמלת כלה, תסרוקת, איפור, נעליים, תכשיטים, הלבשה תחתונה וכך הלאה. ההקפדה על כל הפרטים הקטנים נובעת בעיקר בשל הרצון להיראות מושלמת ביום החתונה ולחייך בכל פעם שתראי את תמונות החתונה הרבות שיהיו לך למשך כל חייך ואשר תראי גם לדורות הבאים. כמובן, זהו גם יום מיוחד במינו ולכן כל כלה גם רוצה להיראות ולהרגיש מיוחדת במינה ולא כמו בכל יום אחר.

זרי כלה הם חלק מאותו מראה כללי של כלות, בעיקר כשהוא מתאים בצבעיו, במרקם ובמבנה שלו. לדוגמה, אם השמלה שלך היא פשוטה וקלאסית, ודאי תרצי זר עם פרחים לבנים ועדינים במיוחד. לעומת זאת, אם השמלה שלך היא גדולה ונוצצת, ודאי תרצי זר יותר נועז, אולי יותר צבעוני וגדול ועם שילוב של פרחים מסוגים שונים. בשביל לבצע את ההתאמה המושלמת, מומלץ להגיע לשוזר הפרחים עם תמונה של שמלת הכלה ובמידת האפשר, גם של האיפור והתסרוקת ליום החתונה.

 

העדינות של הפרחים

בעוד שאת שמלת הכלה, הנעליים וכדומה ניתן להכין מראש, את זר הכלה לא ניתן בשל העדינות של הפרחים. לכן, אמנם מומלץ לתכנן את הזר ולהזמין אותו מראש, אבל לשזור ולאסוף אותו באותו היום. כמובן, אם יומך עמוס מדי, אל תוותרי ובדקי מי מקרובייך יכול לעזור בכך כשלעתים דווקא החתן הנרגש הוא שעושה את התפקיד.

 

 

קרדיט : תמונת הנושא בחסות זרי כלה פרחים באהבה בנתניה


 

0 תגובות