לבחור את המוזיקה שתתנגן בחתונה

לבחור את המוזיקה שתתנגן בחתונה

למה זה חשוב בכלל?

אירוע החתונה הוא האירוע שלכם – הזוג. זוהי הדרך שלכם להצהיר בפני כל הקרובים ללבכם על האושר הגדול שלכם ביחד כזוג ועל הרצון שלכם לבלות ביחד את שארית חייכם כזוג ואף משפחה. היות שאתם בעלי השמחה ואתם מכירים הכי טוב את האורחים הצפויים להגיע אל האירוע, חשוב שתהיה לכם השפעה על מהלכו, כולל החלק המוסיקלי שלו, שמהווה חלק משמעותי ובלתי נפרד מהחוויה כולה.

 

השפעה מהבסיס

השלב הראשון של ההשפעה שלכם על המוסיקה שתושמע בחתונה שלכם הוא בחירת התקליטן. הרי אף זוג לא בוחר תקליטן סתם כך, אלא לאחר קבלת המלצות ואף לאחר ביקור באירועים אחרים, בהם התקליטן עובד. זאת, כדי לחוש את האווירה שנותן התקליטן וכדי לבחון את היכולת שלו לשלב בין השירים השונים שהוא משמיע.

 

השלב הבא

השלב הבא, בו יש לכם השפעה על המוסיקה שתושמע בחתונה שלכם הוא בפגישת העבודה ביניכם. נהוג לקיים עם התקליטן פגישה אחת לפני האירוע, מלבד פגישת ההיכרות, במהלכה הוא ילמד להכיר אתכם טוב יותר ויבין טוב יותר מהו הסגנון המוסיקלי שלכם. במהלך פגישה זו, תוכלו גם לבחור את השירים הרצויים לכם לטקס החופה ולריקוד הזוגי הראשון שלכם ובמידה ואתם מתקשים לבחור, התקליטן יוכל לעזור לכם בכך.

 

בקשות מיוחדות

כאמור, אתם מכירים היטב את משתתפי האירוע ולכן אתם יודעים מהם הסגנונות המוסיקליים המתאימים. לכן מומלץ בפגישה עם התקליטן לציין בפניו גם את הבקשות המיוחדות שלכם. לדוגמה, אם סגנון מוסיקלי מסוים שמתאים יותר מהאחרים או מתאים פחות. כמו כן, אם יש שירים שאתם אוהבים במיוחד, זהו הזמן לבקש להשמיע אותם וכך התקליטן יוכל לשלב אותם ברשימת השירים באירוע ולהתכונן מראש.