לבחור את המוזיקה שתתנגן בחתונה

3772
מוזיקה טובה שקולעת לטעם של כל האורחים היא ההבדל בין רחבת ריקודים מנומנמת לבין מסיבת ריקודים פרועה ובלתי נשכחת.
לבחור את המוזיקה שתתנגן בחתונה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!


למה זה חשוב בכלל?

אירוע החתונה הוא האירוע שלכם – הזוג. זוהי הדרך שלכם להצהיר בפני כל הקרובים ללבכם על האושר הגדול שלכם ביחד כזוג ועל הרצון שלכם לבלות ביחד את שארית חייכם כזוג ואף משפחה. היות שאתם בעלי השמחה ואתם מכירים הכי טוב את האורחים הצפויים להגיע אל האירוע, חשוב שתהיה לכם השפעה על מהלכו, כולל החלק המוסיקלי שלו, שמהווה חלק משמעותי ובלתי נפרד מהחוויה כולה.

שני הדברים שרוב האורחים תמיד זוכרים מחתונות הם גם שני דברים שאתם יכולים להשפיע עליהם ולבחור אותם - אוכל ומוסיקה. על אוכל נדבר בכתבה אחרת, ולגבי המוסיקה - דעו כי מוזיקה טובה שקולעת לטעם של כל האורחים היא ההבדל בין רחבת ריקודים מנומנמת לבין מסיבת ריקודים פרועה ובלתי נשכחת.


השפעה מהבסיס

השלב הראשון של ההשפעה שלכם על המוסיקה שתושמע בחתונה שלכם הוא בחירת התקליטן. הרי אף זוג לא בוחר תקליטן סתם כך, אלא לאחר קבלת המלצות ואף לאחר ביקור באירועים אחרים, בהם התקליטן עובד. זאת, כדי לחוש את האווירה שנותן התקליטן וכדי לבחון את היכולת שלו לשלב בין השירים השונים שהוא משמיע.

כיום יש מאות תקליטנים פעילים בתחום החתונות והאירועים ולכן הבחירה בדיג'יי הנכון עבורכם היא לעתים לא פשוטה בכלל. כאן באתר אספנו עבורכם את התקליטנים האיכותיים והמומלצים ביותר על ידי זוגות רבים וחילקנו אותם לפי סגנונות מוזיקה, כך שתוכלו לצפות מלכתחילה רק בתקליטנים המתאימים לטעמכם המוזיקלי.


השלב הבא

השלב הבא, בו יש לכם השפעה על המוסיקה שתושמע בחתונה שלכם הוא בפגישת העבודה ביניכם. נהוג לקיים עם התקליטן פגישה אחת לפני האירוע, מלבד פגישת ההיכרות, במהלכה הוא ילמד להכיר אתכם טוב יותר ויבין טוב יותר מהו הסגנון המוסיקלי שלכם. במהלך פגישה זו, תוכלו גם לבחור את השירים הרצויים לכם לטקס החופה ולריקוד הזוגי הראשון שלכם ובמידה ואתם מתקשים לבחור, התקליטן יוכל לעזור לכם בכך.

לכל שלב באירוע יש מוסיקה המתאימה לו - החל משלב קבלת הפנים, דרך המנות הראשונות והעיקריות ועד למסיבה המרכזית של הערב. לרוב התקליטנים יהיו המלצות איזו מוסיקה כדאי לנגן בכל חלק בחתונה, על סמך ניסיונם הרב באירועי עבר ובהתאם למקום וסגנון האירוע. למשל, בקבלות פנים שנערכות בגן אירועים ירוק ומלא בצמחייה תתאים מוזיקה שונה מאשר בקבלות פנים הנערכות באולם אירועים סגור המעוצב באופן מודרני וחדשני.


בקשות מיוחדות

כאמור, אתם מכירים היטב את משתתפי האירוע ולכן אתם יודעים מהם הסגנונות המוסיקליים המתאימים. לכן מומלץ בפגישה עם התקליטן לציין בפניו גם את הבקשות המיוחדות שלכם. לדוגמה, אם סגנון מוסיקלי מסוים שמתאים יותר מהאחרים או מתאים פחות.

תקליטנים רבים מחזיקים רשימת שירים ארוכה המחולקת לסגנונות מוזיקה פופולריים שונים. אם יש שירים שאתם חושבים שחייבים להשמיע בחתונה שלכם, תוכלו לבחור מבין הרשימה והדיג'יי כבר ידאג לשלב אותם בזמן המתאים במהלך האירוע, כי אין משהו יותר כיפי מאשר לשמוע את השיר האהוב עליכם בחתונה שלכם.


אלתור בזמן האירוע

לעיתים, גם אם השקעתם ובניתם פלייליסט וסגרתם עם התקליטן על כיוון מוסיקה מסוים, לא תמיד יתנגנו כל השירים בסגנון הספציפי שבחרתם, וזאת מכיוון שתקליטן מקצועי באמת ידע לאלתר ולהתאים את המוסיקה בזמן האירוע עצמו בעזרת הפידבק והאנרגיה שהוא יקבל מהקהל. לרוב, כדי להקים את כל האורחים מהכיסאות ולגרום להם לפזז ברחבה, צריך לגוון בין סגנונות מוסיקה שונים, גם אם אתם פחות מתחברים אליהם. זכרו כי זו טכניקה שתהפוך כל רחבת ריקודים למסיבה מלאת אנרגיות ושמחה.

0 תגובות