ליהי הוד שמלות כלה

814
הסטודיו של ליהי הוד הוא המקום לתפירת חלומות בחוטים לבנים, למצוא שמלת כלה איכותית וייחודית. וכל זאת הודות לכישרון ולניסיון שצברה בחו"ל.
ליהי הוד שמלות כלה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

כל כלה יודעת שברגע שאמרה את מילת הקסם "כן", היא יכולה להתחיל ולחלום על שמלת הכלה שלה, ומי שבעלת ניסיון יודעת שאין דבר יותר מרגש ומהנה מזה. על מנת שבאמת שלב זה בארגון החתונה יהיה וייזכר כמוצלח, יש ללכת למקום שלוקח כל כלה כאדם בפני עצמו, עם רצונות ודגשים משלו. הסטודיו של ליהי הוד מהווה מקום שכזה, מקום בו כל כלה היא עולם ומלואו, בו לכל כלה יש הקול שלה ושלליהי יש את השמלה הנכונה עבורה, וזאת לאחר התאמה אישית ומוקפדת.

 

רזומה עשיר
 

המותג "ליהי הוד שמלות כלה" נבנה עם השנים לאחר שליהי צברה ניסיון עשיר ומרשים בחו"ל ועבדה עם גדולי המעצבים. כבר בהיותה סטודנטית בשנקר סומנה כהצלחה, ואכן עם הזמן ההצלחה וההוכחה בתחום לא איחרו לבוא. כיום היא מייצגת את עצמה ומחזיקה בסטודיו בארץ. היא מגוונת עם נושאי ההשראה, ומצליחה להוציא מתחת לידיה קולקציות מרהיבות. כנסו לאתר, עברו על התמונות והבינו על מה מדובר- כל מילה מיותרת, כל תמונה רק מגבירה את התיאבון. כך שאם שעתך הגיעה ואת רוצה ייחודיות, איכות ונוחות, את מוזמנת לבוא, להתרשם, למדוד ולהיות מוקסמת, כי כך זה שתופרים חלומות- ליהי הוד שמלות כלה.
 

השראה של המעצבת 

על שמלת כלה להיות נוחה ולא רק יפה, ואכן בקולקציה האחרונה יש דגש על נוחות, ואלגנטיות. ההשראה נלקחה מתוך עולם בגדי הגוף והספורט. שילוב זה מציג תוצאות מרשימות, נשיות וכמובן שנוחות. בואי תבחרי את הסגנון שלך, תמדדי ותביני לבד, יותר נכון תרגישי. תרגישי זוהרת מיוחדת, משוחררת- תרגישי כלה! אז למה להתפשר אם אפשר למצוא את כל האיכויות בשמלה? ליהי הוד שמלות כלה היא התשובה!
 

על הדרך
 

מקום נוסף בו ניתן למצוא את פרטי העסק והצצה אל הקולקציות השונות הוא האתר "חתן כלה". אתר זה מאגד את מיטב בתי העסק שקשורים לתחום, כך שעל הדרך ניתן למצוא מוצרים משלימים ונותני שירות שחשובים לשלבים השונים של  ארגון החתונה.

 

0 תגובות