מאוסטרליה לנס ציונה עם שלוחה בלונדון

487

 הגיע ארנולד שמרלינג הצלם הבינלאומי שמציע עתה גם לישראלים חוויה צילומית מסוג אחר…..

מאוסטרליה לנס ציונה עם שלוחה בלונדון
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

הגיע ארנולד שמרלינג הצלם הבינלאומי שמציע עתה גם לישראלים חוויה צילומית מסוג אחר…..
או בשפת המקור: Where everything extraordinary comes as standard
את סיפור אומנותו המופלאה וסיפורם יוצא הדופן של בני הזוג שמאחורי העסק מביאה: נירה גדות


הריטואל קבוע כשאני מראיינת מישהו לגבי עבודתו או אומנותו צץ בשלב כלשהו התיאור "איכותי" כמובן מאליו. כל אחד בטוח שהוא איכותי, וגם אם לא, אולי אם יכתבו כך בעיתון זה יהפוך אותו לכזה. המילה הזאת נזרקת לחלל העולם בתדירות כל כך גבוהה שהיא מאבדת מערכה וצוללת מטה חסרת ייחוד או משמעות. אבל הפעם קרה לי משהו אחר. ישבתי מול אלבומי צילומים של ארנולד שמרלינג ונאלמתי דום. נשמתי נעתקה מול כל היופי הזה שהצליח לשבש לי את ארסנל הסופרלטיבים ולצמצם לכדי "איכות קסומה" ותו לא. איך אוכל לתאר במילים אומנות כזאת? איך אוכל לתאר במילים אדם שהוא צלם, כמו רבים בעולם, אבל אין כמוהו. זהו ארנולד, האיש שמאחורי המצלמה, או יותר נכון הנפש שמאחוריה.

אני מעלעלת באלבום חתונה וחושבת על הזוג הצעיר: כמה פעמים כבר דיפדפו באלבום, הראו אותו לחבריהם ולבני משפחתם, וברכו את מזלם הטוב שהשכילו לקחת את הצלם הזה כדי לתעד בתמונות את היום המאושר. לכל תמונה יש משמעות וסיפור, וניאנסים קטנים שעושים אותה לאומנות לשמה. הפרטים הקטנים, השניה החד פעמית שנתפסה לנצח, המבט שמספר סיפור, פרטי הרקע שרק במבט שלישי או רביעי ניתן לקלוט את מושלמותם, ההרמוניה הבלתי מתפשרת. האלבום הוא סיפור הארוע ולא אוסף של תמונות חתן- כלה, אפשר לראות בו מערכות יחסים, אהבה, כבוד, רגעים קטנים ואנטימיות משפחתית, אפשר לווש את הארוע מחדש ובעיקר לקבל טעם של עוד.

האנשים שארנולד מצלם חוגגים את חייהם ויחסיהם עם המשפחה וארנולד נמצא שם כדי לתעד. בעתיד הם יוכלו להתרפק על התמונות כי כל היופי בצילומים האלו הוא שככל שהזמן עובר ערכם עולה.

הגעתי לארנולד דרך אתר האינטרנט שלו שהומלץ לי על ידי חברה. לפני שקראתי עליו ועל הסניף החדש שפתח בנס ציונה הצצתי בצילומים. אפשר להרגיש מיד שארנולד מתמחה בצילומי אנשים, צילומים עם נשמה, וכמה שהוא מתחבר למצולמים שלו. האתר כל כך מרשים שקשה להתנתק ממנו, אין גבולות לקריאטיביות וליופי. האם כל אדם שקונה מצלמה ואפילו היקרה ביותר, יכול לקרוא לעצמו "צלם" ולהוציא תחת ידיו צילומים כאלו? מסתבר שלא! בצילום, כמו בכל מקצוע, טווח רמת המומחיות הוא רחב ביותר. ארנולד שמרלינג הוא מקצוען ברמה הגבוהה ביותר
לאתר

 

 

 

 

 

 

0 תגובות