חורף חם במאגיאה אירועים
אולמות אירועים בדרום

אולמות אירועים בדרום

אולמות אירועים בדרום | אולם אירועים בדרום

אולמות אירועים בדרום הפכו בשנים האחרונות למקום עליה לרגל המון זוגות נשאים באולמות אירועים בדרום גם וכאשר הם מתגוררים במרכז או בצפון, ולא בכדי, אולמות אירועים בדרום ובאשדוד מושקעים מאוד ומצעים רמה אירוע ברמות גבוהות מאוד מהאוכל ועד לפרטים הקטנים ביותר, אני יכול לומר לכם בלב שלם שישנם מספר אולמות אירועים בדרום מרהיבים לא מפחות מהאולם המפואר ביותר באזור המרכז, בנוסף אולמות אירועים בדרום מציעים  כל מיני בונוסים כעסקת חבילה לדוגמה תקליטן, שמלת כלה, תאורה והגברה ימי פינוק למיניהם ועוד, ועוד...

כמובן שצריך לקחת בחשבון את הנסיעה למוזמנים שמגיעים מהצפון או מהמרכז אבל לעיתים המכלול שווה את המאמץ כי אולמות אלה משתדלים לתת את כל הטוב שרק אפשר, ועובדה שלימים זה משתלם כי בשנים האחרונות אפילו מפורסמים נשאים באולמות אירועים בדרום..

דבר נוסף שחשוב לציין, בדרך כלל אין בעיות חניה, אין בעיות של סיום האירוע, בשל כל מיני הפרעות לשכנים, ישנם פלוסים רבים ללא ספק כשמתחתנים באזורים לא מרכזיים, אך חשוב לזכור ולבדוק מראש את רישיונות המקום על מנת לישון בשקט, שלא תהיינה הפתעות כמה ימים לפני האירוע, כבר נחשפנו למקרים עצובים כאלה לא אחת... 

חברים יקרים המליצו לזוגות שעומדים לפני חתונה, מיזם חדש בפורטל החתונות הגדול במדינה, פורטל חתן כלה מציע לכם מגוון רחב של אולמות אירועים בדרום, כמו כן תוכלו להשאיר הודעה בטופס הנחות ומבצעים במידה ואתם מעוניים שחתן כלה יעזור לכם לקבל הנחה והטבות אין סופיות לחתונתכם..

להנחות ומבצעים למתחתנים לחצו

הרשמו לפייסבוק של חתן כלה על מנת להיות חלק מתחרות הפייסבוק שלנו מצביע הלייק יקבלו הטבה חסרת תקדים 

 חבילת הכל כלול-קיארה אירועי בוטיק
חבילת הכל כלול

מבצע מיוחד שניתן על ידי קיארה אירועי בוטיק
175 שח לחבילת הכל כלול - מבצע חורף חם בקיארה

 חורף חם במאגיה אירועים-אולמי מאגיה
חורף חם במאגיה אירועים

מבצע מיוחד שניתן על ידי אולמי מאגיה
מבצעים לאירועי חורף חם במאגיה אירועים. הקדימו ושמרו את המועד שלכם לחורף 2018.

פינוק למתחתנים

 כתבה חמודה על אוהבי קפה, וכמה זה יכול לשדרג את החיים לאלה שאוהבים

כיצד תתכננו חתונה בחו"ל?

בעשור האחרון יותר ויותר זוגות מתחתנים בחו"ל. חתונה במדינה אחרת היא חוויה אחרת ויש לה יתרונות רבים, אבל היא גם דורשת תכנון מיוחד ובכך נעסוק בכתבה זו.

מישאל דה מארי

רגל אחת עושה את צעדה הראשון פנימה וכבר תחושה נעימה ומרגיעה מציפה את כולי. חיוך גדול מקבל את פניי ואני מרגישה בבית ומזמינה לי קפה קטן, אחד סוכר.

טבעות נישואין – היופי שנשאר

טבעות הנישואין שתבחרו כחלק מההכנות לחתונה שלכם הן אלו שיישארו ענודות לאצבעותיכם ויהיו בעלות ערך סנטימנטלי רב למשך שארית חייכם.