אטרקציות לחתונות

571

רוב הזוגות בוחרים בקפדנות כל פרט ופרט בחתונה והרי יש כל כך הרבה מה לבחור ולארגן.
אבל הפרט שיהפוך את החתונה שלכם מחתונה נחמדה ובינונית לחתונה מושלמת ומיוחדת הוא האטרקציה שתוסיפו לה.

אטרקציות לחתונות
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

רוב הזוגות בוחרים בקפדנות כל פרט ופרט בחתונה והרי יש כל כך הרבה מה לבחור ולארגן.
אבל הפרט שיהפוך את החתונה שלכם מחתונה נחמדה ובינונית לחתונה מושלמת ומיוחדת הוא האטרקציה שתוסיפו לה.


ככל שהאטרקציה מקורית ומיוחדת כך הרושם מהחתונה יהיה טוב אצל האורחים וישאיר טעם של חתונה מוצלחת ומושקעת במיוחד וזאת הרי המטרה, לא?
אטרקציות יש בשפע והזוג יכול לבחור כל אטרקציה שמתאימה לאופי החתונה וכמובן גם לכיס, והאפשרויות רבות ומגוונות, לא עוד זיקוקים ברחבה או בשמיים, היום ניתן למצוא רעיונות חדשים לאטרקציות שעשויים לעניין אתכם ולהוסיף צבע ויופי לחתונה:
* מיצג רקדניות מיוחד- קיימים מספר מיצגי ריקוד בכל מיני סגנונות שהנפוץ ביותר הוא רקדניות לטיניות. אטרקציה של יופי המתבטאת גם בלבוש המיוחד שלהן ובשמחה והעניין שהן מוסיפות לרחבת הריקודים.
* סרט מצויר המונפש ע"י החתן והכלה שמספר את סיפור היכרותם בשילוב תמונות אמיתיות ומצחיקות גם יחד. הקרנה של סרט זה על המסכים באולם תוביל לרגעים מיוחדים מרגשים ומצחיקים במיוחד.
* הפרחת יונים בחופה או בריקוד הזוגי שלכם- תמיד חלמתם להיקרא זוג יונים? ובכן, לרגע אחד קסום תוכלו ליהנות מעשרות יונים לבנות המופרחות באוויר, להתרגש ולרגש באותה ההזדמנות גם את כל הנוכחים בחתונה, כולל כמובן את הילדים שייהנו מכל רגע.
* אטרקציה נוספת ודי חדישה היא הפרחת פרפרים צבעוניים מתוך קופסאות מיוחדות. אתם בוחרים את הרגע שבו עפים פרפרים ולא רק נחמדים אלא גם מיוחדים לאוויר, רגע שללא ספק יותיר הרגשה מופלאה ומזכרת נעימה ורומנטית מהחתונה.
* רעיון מקורי לאטרקציה הוא בועות אלכוהול המשתחררות לאוויר ברחבת הריקודים- אלו בועות ללא צבע מאכל המכילות אלכוהול עדין שיוסיפו לאווירה השמחה עוד קצת ריגוש מיוחד.
* בלוני אורז גדולים- אטרקציה משמחת לכל האורחים: בלונים מרשרשים עם אורז המוסיפים לאווירה גם הרגשה של קרנבל. בסוג אטרקציה זו נכללים כל הרעשנים שמחלקים ברחבה, משרוקיות וכו' שגם מוסיפים צלילים משמחים לאווירה .
* אטרקציה נוספת שרואים בחתונות לאחרונה הוא ריקוד מקצועי וייחודי של החתן והכלה לרוב לצלילי מוסיקה דרום- אמריקאית. את שיעורי הריקוד מעביר מדריך ריקוד מקצועי בהתאם לרמה של בני הזוג והוא נבנה לפי רצונכם. המדריך מלמד, אם יש צורך בכך, אפילו את הצעדים הבסיסיים בריקוד כך שגם מי שלא בקיא בצעדים יוכל ללמוד. התוצאה מופלאה- האורחים צופים בכם, החתן והכלה, מבצעים ריקוד שלכם ממש כמו רקדנים מקצועיים ונותנים את הופעת חייכם בערב חתונתכם. דבר שמוסיף ייחודיות לחתונה ורגעים קסומים שהופכים את הערב לבלתי נשכח.
  * מופעי להטוטנות של אש- צוות מקצועי ומיומן ילהיט את האווירה ויחמם אותה ע"י תרגילים מיוחדים בלפידים בוערים.

עוד אטרקציות שיכולות לעניין אתכם למרות שהן לכאורה נפוצות יותר בחתונה:
* הרכב מוזיקלי כמו כנריות או צמד נגני סקסופון לקבלת הפנים ולהנעמת הזמן בארוחה.
* כניסה של החתן והכלה בליווי להקת מתופפים או מעגל של אנשים מלווים בשופרות יוצר רגעים מוסיקליים מיוחדים ונעימים.
* תמיד חלמתם להיות זמרים? בערב החתונה יש לכם הזדמנות. דואט מיוחד של החתן והכלה המוקלט באולפן ומבוצע ב"שידור חי" על הרחבה. הדואט יכול להיות מקורי עם מילים משלכם ויכול להיות אחד הדואטים הרומנטיים העדכניים. כך או כך, צפו לרגע מרגש במיוחד ולתמונות מיוחדות שיישארו לעד. אולם אירועים במרכז

לסיכום, כפי שאתם רואים, אין סוף לאטרקציות, זולות ויקרות, ורעיונות יש עוד המון.
החשוב מכל הוא לבחור באטרקציה שהכי מתאימה לכם ולאורחים, ולאופי הכללי של האירוע.
לפעמים אטרקציה קטנה עושה את ההבדל הגדול, ומקפיצה את האירוע באופן משמעותי.
אז לכו על זה ותהנו, כי מתחתנים פעם אחת אז למה לא לעשות זאת באופן יותר מיוחד?

 

0 תגובות