התאמת תכשיטים לכלה

512
הערב בו נישאת אישה הוא ערב חד פעמי שבו היא נראית במיטבה, ולא במקרה אומרים על מישהי שהיא נראית כמו כלה ביום חתונתה. אין הזדמנות שניה ליצור את הרושם הזה, ולכן משקיעות נשים רבות את מיטב זמנן (וכספן) בבחירת שמלת כלה מהממת, תכשיטים מרשימים, איפור, עיצוב שיער והרשימה עוד ארוכה.
התאמת תכשיטים לכלה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
הערב בו נישאת אישה הוא ערב חד פעמי שבו היא נראית במיטבה, ולא במקרה אומרים על מישהי שהיא נראית כמו "כלה ביום חתונתה". אין הזדמנות שניה ליצור את הרושם הזה, ולכן משקיעות נשים רבות את מיטב זמנן (וכספן) בבחירת שמלת כלה מהממת, תכשיטים מרשימים, איפור, עיצוב שיער והרשימה עוד ארוכה.

התאמת כל המרכיבים ביחד היא כבר סיפור אחר, אבל סיפור חשוב מאין כמוהו. אין הרבה טעם להשקיע את כל המאמצים כדי ליצור בסופו של דבר מראה מבולגן ולא הרמוני. לעומת זאת, מראה אחיד ואלגנטי שנוצר משילוב נכון של שמלת כלה , תכשיטים ושיער, יכול להפוך כל כלה לדוגמנית ליום אחד.

התאמת תכשיטים – הכל מתחיל בפנים

פני הכלה הן ללא ספק המוקד של כל הלוק, והחלק שייראה בכל התמונות בסופו של דבר. חשוב להתאים את התכשיטים שמעטרים את הפרצוף למבנה הפנים של הכלה ולסוג התספורת בו היא בוחרת. באופן כללי כדאי לבחור תכשיטים בולטים יותר עבור שיער אסוף, או עבור כלות עם שיער קצר.

תכשיטים כמו עגילים, לדוגמא, צריכים להיות ארוכים ובולטים כדי לענות באופן הרמוני ל עיצוב שיער אסוף, אך כשלכלה יש שיער ארוך אין צורך בהם. אפשר במקרים כאלו להסתפק בעגילים צמודים כגון עגילי פנינה, ומותר אפילו לוותר עליהם כליל. במקום עגילים אפשר להשתמש במקרה כזה בנזר או בסיכות מוזהבות.

איך להתאים תכשיטים למבנה הגוף

עוד פרמטר שאליו יש צורך להתאים את התכשיטים הוא מבנה הגוף של הכלה. כלה נמוכה או מלאה יחסית לא תרצה לענוד תכשיטים שימשכו תשומת לב למימדי הגוף שלה, ולכן הבחירה הנכונה עבורה היא תכשיטים עדינים וקטנים כמו עגילים צמודים או שרשרת שממשיכה מעט מתחת לחזה, כדי ליצור מראה ארוך יותר.

לכלות גבוהות יותר מומלץ דווקא להשתמש בשרשאות ארוכות יחסית, שיוצרות זרימה של המראה האנכי שלה גוף. אפשר לנצל את הגובה כדי להוסיף תכשיטים נוספים שיוצרים מקצב ויזואלי, כגון צמידים עדינים. חשוב עם זאת להקפיד שהצמידים לא יהיו עבים וצמודים, כדי לא לשבור את העדינות הכללית של המראה הגבוה.

0 תגובות