חליפות חתן

636

 חליפות חתן דגמים חדשים הנחות מבצעים וטיפים לחליפות חתן לחצו לקריאת הכתבה

חליפות חתן
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

חליפות חתן

כאשר מתחילים להתארגן על הפקת חתונה קיימת נטייה להמעיט בערכן של חליפות חתן, כל תשומת הלב מתרכזת בכלה ובשמלת החתונה שלה תשומת הלב שנלקחת מהחתן.  אך גם לבחירת חליפות חתן יש מספר אופציות:

חליפות חתן של מעצב? או חליפות חתן מושכרות? האופציה הכי זולה זה לשכור חליפה, הרי ממילא רוב הסיכויים שלא תלבשו את החליפה הזאת שוב, מאחר ובישראל אין זה נהוג להסתובב ביומיום בחליפות מעצבים וכך גם תחסכו לעצמכם מקום בארון. ניתן לבצע סקר שוק לגבי איפה כדאי לקנות חליפות חתן, אפשרות נוספת זה להיוועץ בעצת חברים שהתחתנו לא מזמן לרכוש את החליפה בחנויות מעצבים, קיימים כיום בשוק מגוון נרחב של חליפות חתן כל מה שרק נותר לעשות זה לבחור כמה כסף אתה מוכן להשקיע על חליפת החתונה שלך, אם יש לך תזרים ניתן גם לתפור חליפת חתן אשר תהלום במיוחד את מידותיך.

חשוב שגבר ביום חתונתו ירגיש כמו נסיך לכן החליפה שהוא בוחר לאירוע המיוחל צריכה להתאים באופן מושלם את מידותיו ואת מבנה גופו של והבד ממנו עשויה החליפה צריך להיות איכותי ועשיר. המרקם הצבע של הבד צריך לבוא בשילוב מושלם עם שמלת הכלה של בחירת ליבו. ישנן 2 סוגי חליפות חתן, סגנון שמרני וסגנון מודרני, על כן חשוב לבחור חליפת חתן אשר תתאים לאופי החתן כזאת שבה ירגיש בנוח כי האירוע הוא ארוך וכך גם סאשן הצילומים שלפני לכן חשוב שהחתן ירגיש רגוע ונינוח בחליפתו.

אני בוחר חליפות חתן

האמת היא שלהתחתן זה ממש לא היה אחד הדברים שעליהם חלמתי כל החיים, אבל יחד עם זאת, הגיע שלב במערכת היחסים שלי עם חברה שלי, שכבר כן רציתי להתקדם הלאה. החלטתי שאני רוצה להציע לה נישואין, אבל האמת היא שממש לא חשבתי על איזה חתונה אני רוצה לעשות ואיזה חליפות לגברים יכולות להתאים לי. בגדי גברים זה לא משהו שאי פעם עניין אותי יותר מידי, אבל עכשיו, כאשר החלטתי שאני רוצה להתחתן, היה ברור לי שגם אני צריך ללכת לחנות של חליפות חתן.

לא קל לבחור חליפה ועוד חליפת חתן

הלכתי לכמה וכמה חנויות של חליפות חתן, והאמת היא שזה ממש לא היה פשוט עבורי לבחור חליפה שיכולה להתאים לי. העניין הוא, שביום יום אני ממש לא רגיל ללכת עם חליפות, כך שפתאום לראות את עצמי מול המראה עם חליפה, זה היה מחזה קצת משונה. אני שייך לאותם אנשים שמאוד אוהבים להרגיש נוח עם הבגדים שלהם, כך שברור כי חליפות חתן היו לי מעט משונות. יחד עם זאת, הלכתי לכמה חנויות שיש בהן מוכרים שהם מאוד מנוסים, ונראה כי יש להם ניסיון גם עם אנשים כמוני, שמעולם לא לבשו חליפה. אני לא יודע איך זה קרה, אבל בחנות השלישית כבר התחלתי להרגיש כאילו זה נורמאלי ללכת ככה עם חליפה כל כך מהודרת, ואפילו מצאתי את עצמי מתלהב מהעניין.

חתונה יפה שהכל עובד כשורה

בחתונה שלי, בסופו של דבר, לבשתי חליפת חתן מאוד יפה. אני חושב שנראיתי מאוד מכובד, והאמת היא שהרבה מאוד אנשים העירו לי בחיוב על הלבוש שלי, כך שהרגשתי מאוד טוב. זה לא היה לי פשוט לבחור את החליפה שלי, אבל אפילו החברה שלי, כשהיא ראתה אותי לפני החופה, אמרה לי שאני נראה מדהים. לרגע חשבתי שאחרי החתונה אולי אתחיל ללכת עם חליפות, ולמרות כל הרצון הטוב שלי, אחרי כמה שבועות חזרתי להרגלים הישנים שלי וחזרתי להסתובב רק עם ג'ינס. היה לי כיף להיות מגונדר בחתונה שלי, ואני חושב שמידי פעם חשוב לדעת להתלבש. 

0 תגובות