חתונה לבנה

1248
חלומה של כלה היא ללבוש שמלת כלה שתגרום לה להיראות מושלמת ביום כלולותיה. אך הדבר לא פשוט כלל יש להתאים למידותיה של הכלה את השמלה ולשקף בעיצובה את טעמה הייחודי שלה.
חתונה לבנה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

חתונה לבנה - שמלות כלה באשדוד היא הדבר המרכזי בכל חתונה אליו כל אחד מאורחי האירוע נושא את עיניו, לאחר הכניסה למקום בו נערכת החגיגה הבלתי נשכחת. ההשקעה בבחירת השמלה הופכת למרוץ בלתי פוסק של הכלה אחר צווי האופנה: התאמה לאיפור, תסרוקות מיוחדות לשיער, מעקב אחר אמרות המעצבים, הגזרה, העיצוב, התכשיטים ועוד.חלומה של כלה היא ללבוש שמלת כלה שתגרום לה להיראות מושלמת ביום כלולותיה.
אך הדבר לא פשוט כלל יש להתאים למידותיה של הכלה את השמלה ולשקף בעיצובה את טעמה הייחודי שלה.

תארי לך קומפלקס דו קומתי לכלות מפואר ומרהיב,יפה, נקי, לבן, עם אווירה מיוחדת ורגועה ועם זאת מתוקתק עד לפרטים הקטנים למענך, שלל פינוקים ובעלות מקצוע העומדות לרשותך בכל הקשור להלבשת כלה. כן, זהו התיאור המדויק לסלון כלות חתונה לבנה באשדוד.
חתונה לבנה הוקם בשנת 1990 כגלריה קטנה ומשפחתית של שמלות כלה. לרשותן של שתי בנות המשפחה המנהלות אותו עמדו רק כישרון, חלום ואהבה למקצוע.
במשך שנים רבות היה סלון כלות חתונה לבנה בתוך מתחם קניון הסיטי באשדוד, מספר הכלות המרוצות הלך וגדל והביקוש להתלבש בסלון כלות זה גבר בקצב מהיר. המלצות של כלות מרוצות מחתונה לבנה באשדוד נישאו למרחקים והגיעו לכל רחבי הארץ.
בנקודה זו בדיוק הפך סלון הכלות הקטן והמשפחתי להצלחה מסחררת בתחום שמלות הכלה.
כיום סלון כלות חתונה לבנה הוא מהבולטים באזור השפלה, הוא נמצא במתחם סטאר סנטר באשדוד ומתפרש על שטח רב.

חתונה לבנה הוא קומפלקס גדול ורחב המאגד בתוכו את כל מה שהכלה צריכה ליום חתונתה: החל מציפורניים, תכשיטים, עיצוב שיער/תסרוקת, איפור כלות וכמובן – שמלת כלה. המנהלות שולה ומיכל  לא מתפשרות על כלום ולא ישקטו עד שתהיי הכי מרוצה ושתצאי מחייכת,וגם המלווות של הכלה שכן הן גם זוכות לתסרוקת ואיפור בסלון ביום זה.
הניסיון העשיר של למעלה מ 10,000 כלות מרוצות עושה את ההבדל בין סלון כלות טוב לבין סלון כלות מעולה. המוניטין המכובד בא לידי ביטוי בדקדוק בפרטים הכי קטנים אך משמעותיים לכלה.

בחתונה לבנה תמצאי אווירה משפחתית, מקצועית ולא מתנשאת אלא בגובה העיניים, ושמלות כלה באיכות בלתי מתפשרת.
ללא צורך להתרוצץ ממקום למקום ביום הכי עמוס בחייך, זאת ועוד סלון חתונה לבנה מעניק לך הכלה סוויטה אישית למנוחה בין פינוק אחד למשנהו , כך לא תרגישי שעוד מספר רב של כלות חולקות אותו יום מיוחד בדיוק כמו שלך ולכל כלה יש את הפינה שלה להתרגעות ומנוחה ללא הפרעות מיותרות.

קולקציית שמלות כלה 2010 של חתונה לבנה כוללת שלל עיצובים מרהיבים עם שילובי תחרה צרפתית בחלקים מסוימים של השמלה, שילובי בדים יוקרתיים, פנינים ואבנים מיוחדות,קווים נקיים של עיצוב יחד עם קווים מודרניים, קלאסיים עם אלמנטים שלא מביישים שמלות נשף יוקרתיות.

בחתונה לבנה כל כלה תוכל למצוא ולהגשים את חלומה, המעצבות קשובות לכל רעיון ואמירה של הכלה ונותנות לה ביטוי מהרגע הראשון שהיא נכנסת לחתונה לבנה.
כל אנשי הצוות מיומנים זה שנים רבות כדי להעניק לך חוויה בלתי נשכחת ומראה של כלה שעליו תמיד חלמת!

שמלות כלה

0 תגובות