חתונות גרנדיוזיות

813

חתונות גרנדיוזיות הן חתונות בדרך כלל של כאלה שיהפכו את העולם כדי שכולם ידברו על החתונה שלהם, לחצו לקרעאת הכתבה החשובה הזאת, לא תמיד חייבים גרנדיוזי.

חתונות גרנדיוזיות
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

בהשוואה לאירועי העבר שהתאפיינו בחתונות צנועות ופשוטות הרי שניתן לומר כי בעידן של ימינו כל חתונה הנה חתונת פאר גדולה וגרנדיוזית לעומת חתונות שהתקיימו בעבר.
 

ניתן לראות כי מרבית האירועים זוכים להפקה של ממש בכל הנוגע לבחירת אנשי מקצוע מעולים מהשורה הראשונה ובחירתן של אטרקציות לאירועים ההופכות כל אירוע ליוצא דופן וכן בבחירה מוקפדת של גן אירועים יוקרתי ומפואר או אולם אירועים מהודר ורחב ידיים. מחירי שמלות הכלה אינם זולים כמו בעבר ובכלל כל חתונה הפכה להפקה שעלותה מסתכמת לעיתים במאות אלפי שקלים.
 

כבר לא מדובר על חתונה שהיא רק נוצצת ומנקרת עיניים אלא חתונה מיוחדת כזאת שלא דומה לאף חתונה אחרת שהתקיימה בעבר. ומי לא היה רוצה לקיים חתונה גרנדיוזית? הרי חתונה היא אירוע של פעם בחיים ובהיותה כזאת, כולנו היינו רוצים להשקיע בה אפילו את הכסף שאינו נמצא ברשותנו.
 

למען האמת, גם בחתונות מושקעות ויקרות ניתן להבחין בין אלה הגרנדיוזיות ביותר לבין הצנועות והפחות יקרות שנחשבות כיום לחתונות סטנדרטיות, כאשר ההבדל הבולט בין שני הסוגים הוא בדרך כלל כמויות הכסף המושקעות באירוע מסוג זה.
 

גם כאן, חשוב לזכור שאין להתפתות ולהפיק אירוע גדול וגרנדיוזי שהינו מעבר ליכולת הכספית שלכם בעיקר משום שהוא יכניס אתכם לחובות כבדים שלאחר מכן תתקשו לצאת מהם.

כמו כן, חשוב לזכור שלא כל חתונה גרנדיוזית היא בהכרח חתונה מוצלחת וגם אירועים פשוטים הרבה יותר זוכים להצלחה גדולה בתנאי שהושקעו בהם מחשבה ותכנון וכמובן ניהול טוב ובחירה נכונה של אנשי מקצוע בהתאם לתקציב שברשותכם.
 

מאפייני חתונות גרנדיוזיות

חתונה גרנדיוזית מתאפיינת בעיקר בקיצוניות ובהוצאה הכספית המושקעת בה. בדרך כלל רק אנשים אמידים במיוחד עורכים חתונות אלה כאשר רואים קשר ישיר בין היוקרה הרבה ליוקר העלויות שהושקעו בה.  בין אם מדובר בבחירת המקום בו תיערך החתונה ובין אם מדובר בהזמנות מפוארות ויקרות, מאכלי גורמה יקרים ויוצאי דופן, כניסת חתן וכלה מקורית ויצירתית במיוחד שעולה כמובן כסף רב, עיצובים שלא נראו כמותם, ובין אם מדובר בהזמנת נגנים וזמרים בינלאומיים, שמלת כלה שעלותה כמו מספר שמלות כלה "רגילות", מוזמנים רבים הכוללים בדרך כלל ידוענים ועוד ועוד. כל חתונה גרנדיוזית הנה חתונה ראוותנית, יקרה ונוצצת המזכירה אירועים הוליוודיים או טקסי אוסקר הרבה יותר מאשר חתונה ישראלית ממוצעת.
 

שתי דוגמאות לחתונות כאלה מעבר לים הן: חתונתם של מלאניה קנוס ודונלד טראמפ המיליארדר, החתונה של לייזה מינלי ודיוויד גסט ועוד.
 

חתונה יוקרתית ובעיקר יקרה
 

חתונות גרנדיוזיות הן בדרך כלל מנת חלקם הקבועה של מפיקי אירועים שהושכרו במיוחד על מנת לערוך חתונה מהסרטים בכל המובנים שאינה דומה לאף חתונה אחרת.
 

בדרך כלל מרבית האנשים אינם מוזמנים לאירועים אלה אלא אם כן הם ממשפחת החתן או הכלה או משתייכים למגזר הידוענים והמפורסמים בארץ. כל אותם האנשים שלא הוזמנו לחתונות גרנדיוזיות זוכים בדרך כלל לצפות באירועים אלה כאשר מדווחים עליהם במהדורת החדשות כחתונה יוצאת דופן שהתקיימה במחוזותינו.
 

אבל גם אם לא נפלה בחלקכם הזכות לערוך חתונה גרנדיוזית אין זה אומר שחתונתכם אינה יכולה להיות הצלחה מסחררת וערב בלתי נשכח, כי אחרי הכול עצם החתונה היא החשובה ביותר ולא הדרך הראוותנית שבה מקיימים אותה!

 

0 תגובות