חתונות קטנות

630
כיום זוגות רבים מחליטים להינשא דווקא בחתונות קטנות, אינטימיות ומשפחתיות בניגוד לכל אותן החתונות הגדולות וההמוניות שבדרך כלל קורות חדשות לבקרים. אבל דווקא זוגות אלה המעדיפים חתונות קטנות נתקלים בלא מעט קשיים...
חתונות קטנות
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

חתונות קטנות

כיום זוגות רבים מחליטים להינשא דווקא בחתונות קטנות, אינטימיות ומשפחתיות בניגוד לכל אותן החתונות הגדולות וההמוניות שבדרך כלל קורות חדשות לבקרים.
חתונות קטנות יתרונן הוא במשפחתיות, באווירה, בפשטות ואפילו בהוזלה משמעותית של ההוצאות.
אבל דווקא זוגות אלה המעדיפים חתונות קטנות נתקלים בלא מעט קשיים:
 
מקומות גדולים, גני אירועים או אולמות, המכילים מעל 300 איש מסרבים בנימוס לערוך חתונות של 100 ואפילו 200 אורחים, היות והדבר לא משתלם להם כלכלית, הם מעדיפים לערוך חתונות גדולות ולהרוויח יותר. ההוצאות הם אותם הוצאות כמעט עבור בעלי המקום וההכנסות שלהם מחתונות קטנות נמוכות בהרבה.

הדבר דומה גם לגבי יתר נותני השירות בחתונה כי הם למעשה יעבדו באותה מתכונת של אירוע גדול ולרוב לא יסכימו על מחיר נמוך יותר.

אך זוגות המחליטים על חתונה קטנה לא צריכים לוותר על הרעיון בשל הקשיים ובשל כך שרבים מעדיפים חתונות גדולות.

אז מה עושים?

חפשו מראש מקום קטן שמתאים לחתונות קטנות: גן נחמד, אולם בית כנסת, מסעדה, אולם אירועים המתאים למספר המוזמנים וגם בית מלון, מקומות אשר מתמחים באירועים קטנים יספקו לכם את כל השירותים בדיוק כמו בכל מקום אחר, תפריט עשיר, שירותי הגברה ותאורה, חניה, עיצוב מרשים ועוד.
 
חפשו מקום אינטימי, לא גדול מדי ומצד שני לא קטן מדי, האווירה מאוד חשובה באירועים כאלה, אתם בוודאי לא רוצים חתונה במקום גדול שתיראה כמו אירוע שחסרים בו אנשים וגם לא אירוע צפוף מדי שגם עם מאה אורחים זה יראה עמוס מדי, אל דאגה – יש הרבה מקומות כאלה בבית.

בדקו היכן רוקדים, האם יהיה אפשר למקם את כל האורחים סביב שולחנות וגם לרקוד? אם אתם לא בטוחים בקרו במקום בזמן שמתקיים בו אירוע מספר מוזמנים זהה לשלכם.
 
בדקו האם יש מקום לחופה שתיערך במקום שלא תהיה צפיפות ברגע הנכבד והחשוב בו אתם נישאים.

מסעדות אירועים המתאימות לחתונות קטנות עובדות רק באירועים, לבתי מלון יש אולמות אינטימיים המתאימים לחתונות קטנות, גם אולמות אירועים קטנים, מה שנקרא אולמי בוטיק, כולם ברמה גבוהה, רק דבר אחד שונה, מספר המוזמנים שהם יכולים להכיל, לכן, חפשו ישר מקומות כאלה, אין טעם לבזבז את זמנכם במקומות גדולים שהרי הם לא מתאימים וגם הוזלה בהוצאות לא יצא לכם משם.
 
חשוב להגיע בזמן האירוע ולראות את התנהלות המקום בחתונות קטנות, את צוות המלצרים, התאורה, מערכת ההגברה וכו'.

בחתונות קטנות הכלה יכולה ללכת על שמלת כלה מאד פשוטה כי הרי האירוע מאד מצומצם, כדאי לך לבדוק ולחפש שמלה בחנויות אופנת נשים, שם תוכלי לצאת עם שמלת כלה יפה,נוחה וזולה כי לפעמים היופי הוא בפשטות.

לגבי צילום ותקליטן, בדקו עם בני משפחה וחברים האם יש מישהו (בעל ניסיון כמובן) שמוכן לקחת עליו את הנושא הזה ולהתנדב לעשות זאת, וכך תוכלו לחסוך מאות שקלים.

 

0 תגובות