לימוזינות לחתונה

388
חתונה כרוכה בהמון הוצאות כספיות גדולות כמו: אולם שמחות או גן אירועים, קייטרינג, צלם, תקליטן, שמלת כלה, חליפת חתן ועוד אטרקציות נלוות כגון: זיקוקי דינור, עיצוב אולם, תוספת למוסיקת רקע כמו כנרים או להקת מתופפים, עיצוב חופה וכו
לימוזינות לחתונה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

הפקת אירוע חתונה כרוכה בהמון הוצאות כספיות גדולות כמו: אולם שמחות או גן אירועים, קייטרינג, צלם, תקליטן, שמלת כלה, חליפת חתן ועוד אטרקציות נלוות כגון: זיקוקי דינור, עיצוב אולם, תוספת למוסיקת רקע כמו כנרים או להקת מתופפים, עיצוב חופה וכו'

אבל איך נגיע לחתונה שואלים המתחתנים? ובכן, יש בפניכם המתחתנים מספר אופציות:
אפשר להגיע בדרך הצנועה והשכיחה ברכב מקושט של ההורים או בני המשפחה , או להשכיר רכב שאתם רוצים שישמש אתכם לשבוע שאחרי החתונה, או להשאיל רכב יוקרתי מאחד החברים כמו ג'יפ מפואר אך למה להתפשר אם אפשר להגיע ברכב החלומי והמדהים: לימוזינה.

שירותי לימוזינות לחתונות מאד מבוקשים בקרב זוגות מתחתנים.
לימוזינה היא ללא ספק רכב שכל אחד מאיתנו חולם יום אחד לנסוע בו, יש בלימוזינות לחתונות ואירועים הכל – טלוויזיה,מיני בר,מערכת סראונד משכוללת ומעל כל זה ניצבת הנסיעה עצמה בלימוזינה שהיא החוויה האמיתית ושיא הפינוק. עולה מכאן, שהקשר כאן לחתונה הוא מתבקש, הרבה זוגות רוצים שהרכב שעימו הם מגיעים לאולם החתונות יהיה כמה שיותר מפואר. לימוזינות לחתונות מלוות את החתן והכלה יום שלם ומשך כל ההכנות, נסיעה לסלון כלות ולצילומים ואז לאולם השמחות.

אין צורך לומר שלימוזינות לחתונות מצטלמות נהדר בצילומי חתן כלה ומשתלבות היטב עם הפאר ותחושת הזוהר שאופפת את הזוג המתחתן. אין איש שלא אוהב לנסוע ברכב פאר ו/או להצטלם בו.
השכרת לימוזינות לחתונות כיום, היא דבר שנהפך נפוץ וגם מוסיף תחושת הנאה לזוג ומעצים את החוויה של יום החתונה. השכרת לימוזינה כוללת בתוכה את כל הפינוקים שכרוכים בנסיעת לימוזינה וכמובן שאם אתם רוצים להתחתן בסטייל – לימוזינה היא התשובה לכך. השכרת לימוזינה כוללת נהג צמוד אשר מלווה אתכם לאורך כל היום של החתונה.

לימוזינות לחתונות יש גם פשוטות וגם מפוארות, לבנות ושחורות. כאמור, הן כוללות בדרך כלל את כל הפינוקים שרק תחלמו עליהם – מערכת קולנוע הכוללת מסכי פלזמה ענקיים, מערכת סטריאו משכוללת, מיני בר עם כל הפינוקים, שתייה חריפה, שמפניה וכמובן מושבי עור מפנקים ונעימים. מתי לאחרונה נסעתם ברכב כזה?
אך מעבר לכל הפינוקים ובראש ובראשונה לנסוע בלימוזינה זאת חוויה בפני עצמה, הרכב מרשים ביופיו וכל כך מיוחד, שהפינוקים בו הם רק תוספת קטנה לעיקר. 

אז אתם בטח שואלים מאיפה כדאי להשכיר לימוזינות לחתונות ואילו לימוזינות ניתן להשכיר. חשוב להבהיר שרוב סוגי הלימוזינות הם ברובם סוגים דומים אשר מציעים את אותם שירותים ועל כן מה נותר לעשות זה רק לבחור אצל מי תרצו להשכיר מבין החברות הרבות אשר מציעות השכרת לימוזינות לחתונות ואירועים ואצל מי תקבלו את הדיל הכי משתלם.

עלות ממוצעת של השכרת לימוזינות לחתונות היא בדרך כלל נעה בין 2500-3500 ש"ח.
בדקו אצל כמה חברות בהתאם לתקציב שלכם ולכו על זה: מתחתנים פעם אחת אז למה לא להתפנק?

אז שיהיה מזל טוב וחוויה מהנה!

 

0 תגובות