מאפרות

236

חתן כלה אגד בתוכו מבחר ענק של מאפרות מקצועיות מהטובות שיש בישראל, וכן הציע הנחות חסרי תקדים בשתוף עם המאפרות, אל שתכחו לומר שאתן מחתן כלה או השאירו הודעה באתר ואנו נטפל עבורכן.

מאפרות
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

מאפרות כלות

חתן כלה ארגן עבורכן כלות יקרות מגוון רחב של מאפרות מכל צבעי הקשת, מהמובחרות ביותר בשוק האיפור, כמו כן אנו עמלים מדי יום לארגן לכן הנחות ומבצעים עם מיטב בעלי המקצוע, אז אנא אל תחמיצו את ההנחות והמבצעים שהכנו עבורכן כלות יקרות.

איפור כלות מקצועי

איפור ושיער לכלה מגיעים במגוון סגנונות.  איפור ושיער לכלה צריכים להשתלב עם מאפייני האירוע שלכם ועם השמלה. איפור ושיער לכלה הם משמעותיים מאוד למראה המושלם שלכן ביום החתונה הנפלא שלכן.

1.    יש המעדיפות מראה רטרו, יש הבוחרות במראה רומנטי, יש הבוחרות איפור ושיער מודרני. ביום החתונה שלכן את מרכז העניין וההתפעלות וחשוב שתהיו במיטבכן ובמראה הכי מחמיא שלכן ביום החשוב הזה.

2.    מומלץ וכדאי לפנות אל מעצבי שיער מנוסים ואיכותיים כדי לקבל את המראה המושלם של איפור ושיער לכלה ביום הגדול בחייכן. תוכלו למשל ליצור עבורכן מראה דרמטי אך רומנטי על ידי אסוף השיער אחורה והרמתו. נפח השיער יוצר ייחוד ודרמה לעיצוב שיער כזה והופך אותו מיוחד ולא רגיל. למראה שיער כזה מצטרף איפור עיניים מלוכסן עם עפרון שחור מעבר לקו העין שעולה כלפי מעלה במראה מלוכסן זה מראה רומנטי וסקסי שמעצבי שיער ואיפור יכולים ליצור עבורכן כדי שתראו פשוט מושלם ביום חתונתכם. 

3.    יש כלות שמעדיפות מראה קלאסי, שיער מורם בפקעת מעל הראש, זה מראה מלא שיק ואלגנטיות. ניתן לשלב בשיער כזה מירב סגנונות שונים של איפור עדין בעל מראה טבעי. זה מראה שהוא גם נוח ולא גורם לשיער להפריע לכן בהתלהבות ובאנרגיה של הריקודים שאחרי הארוחה והחופה.

4.     ניתן לראות את המראה של פקעת שיער מורמת הרבה אצל ג'ניפר לופז שמשלבת אותו עם עגילים משובצים באבן טובה. זה מראה שמדגיש את יופי הפנים ומבליט את פניכן היפות. 

5.    כלות רבות אוהבות שפתיים אדומות לוהטות בחתונתן וסומק אדום שמונעים תופעה של חיוורון על רקע השמלה הלבנה. מראה איפור כזה מחמיא מאוד לבעלות עור בהיר ושיער בהיר. אם יש לכן שיער ארוך והחתונה מתקיימת בקיץ ובחום איסוף נוח וגבוה של השיער יקל עליכן לא להזיע ולהיראות נפלא בחתונה. ניתן ליצור מראה של שיער מורם בפקעת גם בשיער קצר בשימוש בתוספות שיער. שיער מורם עם קצוות שיער נופלות ממנה נותן לכול כלה מראה של נסיכה אמיתית

למאפרים ומאפרות בפורטל

0 תגובות