מה עושים לאחר החתונה

986
אחרי מרתון ההכנות לערב הגדול בחייכם, ואחרי החתונה החלומית שכבר עברה, חלפה לה הנה 10 דברים שכדאי לעשות אחרי ה חתונה והפעם בראש שקט וללא דאגות:
מה עושים לאחר החתונה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

אחרי מרתון ההכנות לערב הגדול בחייכם, ואחרי החתונה החלומית שכבר עברה, חלפה לה הנה 10 דברים שכדאי לעשות אחרי ה חתונה והפעם בראש שקט וללא דאגות:

1. הדבר הכי חשוב שכרגע מאד חסר לכם הוא המנוחה. כל כך הרבה לילות ששנתכם היתה טרודה במחשבות על ארגון החתונה, על הכסף וכל מה שמסביב, כעת הגיע הזמן לנתק טלפונים ולהתנתק לכמה שעות מכל מה שמסביב ופשוט לנוח ולישון מחובקים ורגועים.
אחרי מנוחה טובה תוכלו להיות חזקים ואנרגטיים יותר לעשות את יתר הדברים הבאים.

2. איכלו ארוחה טובה ומזינה שתחזיר לגופכם את כל מה שהחסיר בזמן האחרון.
ארוחת בוקר/צהריים עשירה ומפנקת שכוללת את כל אבות המזון תסייע לכם להתחזק ולהרגיש רעננים. אמבטיה טובה ומפנקת תתרום רבות להפגת המתחים ולתחושה נעימה ורגועה.

3. זה הזמן לשבת יחד רק אתם, החתן והכלה, ולדבר על החתונה, על החוויות ולפרוק את כל המתח שהצטבר בתקופה האחרונה. אם לא ספרתם את הצ'קים עדיין זאת הזדמנות נהדרת עכשיו. למרות שיש זוגות רבים שמעדיפים שההורים יספרו והם ימשיכו ליהנות (גם מהספק...) בינתיים מבלי לחשוב על כל התשלומים וההוצאות.

4. אחרי שנרגעתם ודיברתם, זה הזמן להודות להורים והמשפחה הקרובה על כל העזרה והתמיכה להפקת החתונה המוצלחת שהייתה. תוכלו להפתיע את ההורים בזרי פרחים כהוקרה על כך, הם לבטח מאוד ישמחו לראותכם ולדעת שעזרתם הייתה נחוצה ומשמעותית.

5. קרוב לוודאי שתרצו להגיד גם תודה למאות האורחים שבאו לשמוח יחד איתכם. תוכלו לעשות זאת בפשטות ובמהירות דרך הפייסבוק שלכם או פשוט  דרך שליחת  SMSאו מייל אחד לכל הרשימה.

6. למרות שלא בא לך להחזיר את שמלת הכלה כל כך מהר, אין ברירה אלא אם כן רכשת אותה ממיטב כספך ולא השכרת אותה. לכן קחי את השמלה ויתר האביזרים שהתלוו אליה ושעלייך להחזיר, ושימי אותם במקום אחד שלא ילכו לאיבוד. כך בתוך יום-יומיים תוכלי להחזירה בלי שום תקלות על הדרך.

7. נכון שהחתונה עברה כל כך מהר וקשה לך להאמין שאת אשתו של...אבל זה הזמן לשנות את שם נעורייך ולהחליפו בשם המשפחה החדש, רק אם את רוצה כמובן ולא מאד קשה לך להיפרד מהשם הקודם. תוכלי לעשות זאת בהליך פשוט וקצר במשרד הפנים.

8. אם לא פתחתם עדיין חשבון בנק משותף, זה הזמן המתאים היות וצ'קים רבים עתידים להיות מופקדים בזמן הקרוב והם כתובים על שימכם. שימו לב, יש בנקים מסוימים המעניקים הטבות לזוגות טריים שנישאו, אל תשכחו לשאול על כך ולשלם פחות עמלות  לבנק בתור צ'ופר לפחות בשנה הראשונה.

9. לדבר עם הצלם ולזרז אותו בהבאת הדיסק עם כל התמונות של האירוע, כך תוכלו לשבת ולבחור יחד את התמונות שתירצו לפתח לאלבומים, ולהיזכר בחוויה וברגעים הקסומים שעברו ושאת חלקם מההתרגשות אתם אפילו לא זוכרים.

10. ואחרי כל הסידורים הקטנים מגיע לכם קצת פינוקים: צאו לטייל  או לבלות ביציאה הראשונה שלכם כזוג נשוי ומאושר, גם ללכת לשתות כוס יין יחדיו ולהעביר ערב שקט ונחמד, או לרכוש מכונת קפה בו תחגגו את תחילת העידן החדש עבורכם, יכול להיות מצוין ולהתאים לימים שאחרי החתונה, כל זאת כמובן עד לירח הדבש המיוחל והקרב.

 

 

0 תגובות