מירי קלה- מעצבת שמלות כלה שמלות ערב ואקססוריס

1581
שוק האופנה בישראל מעולם לא ידע ימים יפים כמו אלה: מעצבי אופנה ישראלית חדשים המתווספים לצד וותיקים יוצרים ומעצבים שמלות כלה וערב יפהפיות שתורמות למגוון הנפלא ולבחירה שלך, הלקוחה, בשמלה התואמת את רצונותייך באופן מושלם.
מירי קלה- מעצבת שמלות כלה שמלות ערב ואקססוריס
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
שוק האופנה בישראל מעולם לא ידע ימים יפים כמו אלה: מעצבי אופנה ישראלית חדשים המתווספים לצד וותיקים יוצרים ומעצבים שמלות כלה וערב יפהפיות שתורמות למגוון הנפלא ולבחירה שלך, הלקוחה, בשמלה התואמת את רצונותייך באופן מושלם.

כוכבת עולה בשמי האופנה הישראלית ובמיוחד בתחום שמלות כלה היא המעצבת הצעירה אך המוכשרת להפליא: מירי קלה.
קלה, רק בת 35 ומאחוריה ניסיון עשיר בעיצוב אופנה של כמעט 10 שנים. היא אחראית למראה המושלם של עשרות ואף מאות כלות מרוצות מירושלים והסביבה ובכלל מכל הארץ.

מירי, מה עושה אותך מעצבת שונה ומיוחדת על פני אחרים?
"אני רוצה שהעיצוב שלי יהיה אחר ושהייחודיות שלו תבלוט", אומרת קלה ומוסיפה "לרוב נתקלים בשמלות כלה שכולן נראות כמעט אותו הדבר, בעיצובים שלי לא תמצאי דמיון רב בין שמלה אחת לשנייה היות ואני דואגת שכל שמלה תהיה מיוחדת ושונה.
"העיצוב שלי באופן כללי שונה משל מעצבים רבים, אני משתדלת לעצב דברים ייחודים עם שימוש בגזרות מתוחכמות- שילובי בדים  עם עבודת יד רבה, מה שמייחד עוד יותר את הבגד. בנוסף, אני משתמשת באלמנטים מקוריים כמו מתכות מיוחדות ועוד תוספות מפתיעות".

מירי קלה לא רק מעצבת אופנה מוכשרת, בנוסף לאישיותה החמה והכובשת היא מחזיקה בתואר ראשון בפסיכולוגיה. אז איך זה מסתדר, היא נשאלת.
"זה דווקא שילוב מתאים", היא מחייכת, "כשלקוחה מגיעה אליי היא גם מוצאת בנוסף לעיצוב המקורי, אוזן קשבת ועצה טובה לדרך".
הסטודיו לעיצוב של קלה נמצא במלון קראון פלזה בירושלים,"ממש בכניסה לעיר", היא אומרת,"אני ירושלמית בנשמה ולכן החלטתי להקים את הסניף המרכזי שלי כאן אבל אני כבר חושבת על עוד סניפים שמתוכננים גם במרכז הארץ".
מעיון בקטלוג מיד נראים לעין דבריה של מירי. העיצובים מרהיבים, שונים ומקוריים במיוחד.
"מהיכן את שואבת את ההשראה והחזון?" אני שואלת. "תראי, אני מקבלת השראה רק מלהסתכל על לבוש ופריטים מאנשים ברחוב, הבגדים שלי מושפעים מאופנת העילית בשילוב עם אלמנטים מאופנת הרחוב. חשוב לי לתת מענה לכל הנשים כך שלקוחה יכולה למצוא אצלי גם בגדי יומיום, גם ביגוד קזו'אל ובעיקר שמלות כלה וערב שנתפרות בעיצוב אישי, בבדים באיכות הטובה ביותר,ובתפירת עלית. הכלל אצלי הוא שהבגד צריך להתאים ללקוחה  ובמיוחד לאופייה ויחטב עד כמה שאפשר את גופה וכמובן, לא פחות חשוב, שזה לא יהיה עוד בגד יפה אלא גם מיוחד".
בסטודיו של קלה ניתן להשיג הכל לכלה: מנעליים ועד תכשיטים, כך שאת, הכלה, לא צריכה להתרוצץ ולדאוג לאבזור נוסף. קיימת אפשרות לשמלה לא מוכנה אלא בעיצוב אישי
והתהליך מסתכם בשתיים שלוש מדידות בלבד, לדבריה.
הסטודיו לעיצוב של מירי קלה מאופיין בשירות חם ולבבי, כשהלקוחה יכולה לסמוך על עבודתה של המעצבת בעיניים עצומות ולדעת שהיא תצא עם חיוך מאוזן לאוזן.
בנוסף, מחירי השמלות והפריטים המעוצבים סבירים ונוחים מאד.   

לסיום, מה הרגעים המיוחדים בעבודתך כמעצבת, ובמיוחד בעבודה עם כלות?
כאשר הלקוחה שלי מרגישה הכי נוח עם השמלה שעיצבתי והיא מחמיאה לגופה, סימן שעשיתי את עבודתי נאמנה. כשאני רואה שהכלה נראית מיליון דולר כי היא באמת מרגישה כך, זה הכי משמח אותי בעולם".

מירי קלה

 

 

0 תגובות