מלבישת חינה

739
עד לא מזמן, חִינָה היתה רק טקס סמלי הנערך בקרב עמים שונים במזרח התיכון, בצפון אפריקה ובאסיה לפני החתונה. בטקס היו צובעים החתן והכלה את ידיהם בחינה- צבע צמחי שהופק מעלי צמח החינה המסמל סימן של מזל טוב.
מלבישת חינה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
עד לא מזמן, חִינָה היתה רק טקס סמלי הנערך בקרב עמים שונים במזרח התיכון, בצפון אפריקה ובאסיה לפני החתונה. בטקס היו צובעים החתן והכלה את ידיהם בחינה- צבע צמחי שהופק מעלי צמח החינה המסמל סימן של מזל טוב.

בימינו, הפכה החינה מטקס צנוע ומשפחתי להפקה גדולה ויוקרתית וכמובן רבת משתתפים.
ההבדלים בין טקס החינה של אז להפקת החינה של היום ניכרים בתפאורה המיוחדת והנוצצת, במיקום האירוע, בכמות המוזמנים וכמובן מעל הכל בתלבושות החינה המפוארות והייחודיות.
בדומה למקצוע מעצב שמלות כלה קיבלנו את מקצוע מלבישת חינה.
מלבישת חינה למעשה אחראית על כל תלבושות החינה באותו ערב.

החתן והכלה אף נוהגים להחליף מספר תלבושות חינה ולהרשים את האורחים הרבים בתלבושות המיוחדות והמסורתיות, אך יחד עם זאת תלבושות החינה מעוצבות בבדים ובגזרות לפי צו האופנה החדש ממש כמו שמלות ערב יוקרתיות לכל דבר ועניין.

טקס החִינה נערך אמנם מספר ימים לפני החתונה, אך כדאי לחשוב עליו מבעוד מועד ולהתארגן עם תלבושות מיוחדות בהתאם במיוחד אם אתם מתחתנים בתקופת השיא- בקיץ.
עקב הביקוש הגובר לתלבושות חינה מעוצבות ומגוונות ניתן למצוא מלבישת חינה כמעט בכל עיר בארץ.
בחירתכם במלבישת חינה טובה, בעלת מגוון רחב של תלבושות חינה ייחודיות מקצרת את התהליך באופן משמעותי. מלבישת חינה תייעץ לכם על תלבושות מתאימות והולמות אתכם ואת מבנה גופכם ותקפיד למלא את רצונכם באופן מלא, כך שתוכלו להתלבש בתלבושת חינה מסורתית אך עם זאת מיוחדת, עדכנית ואופנתית.
תלבושות חינה מאופיינות בצבעוניות בולטת בבדי הקטיפה, סאטן ומשי, בחוטים רקומים בכסף וזהב, כפתנים, תרבושים (מגבעות), בצעיפים מיוחדים ואביזרים נוספים המשווים לאירוע פאר והדר והחשוב מכל: יוקרה וייחוד.
ראוי לציין, מלבישת חינה לא רק דואגת למראה של החתן והכלה. אצל מלבישת החינה
תוכלו למצוא גם תלבושות חינה לאורחים הרבים מגדול ועד קטן.

ישנן מלבישות חינה שאף דואגות לתפאורה וליתר האבזור המיוחד של הערב.
כאשר כולם לבושים בתלבושות חינה ייחודיות כולל האורחים, ניתן רק לדמיין את היופי והאווירה במסיבת החינה ואת השמחה על רחבת הריקודים.
יש אנשים שמציינים כי חגיגת החינה שלהם הייתה יותר מיוחד ושמחה אפילו מהחתונה עצמה.
אין ספק שלתלבושות החינה יש השפעה גדולה על אופי האירוע ועל המראה הכולל, לכן אל תהססו לבחור מלבישת חינה מקצועית שתסייע לכם להפוך את הערב למוצלח ומיוחד.

טקס זה מהווה מעין מעבר מחיים כיחידים לחיי זוגיות. בטקס מורחים בחומר אדום-כתום המופק מצמח ששמו העממי הוא "חִינָה" בצורה עגולה על כפות ידי החתן והכלה כרמז לצורתו של מטבע, כברכת שפע. יש הסוברים, שמקור המילה חינה הוא צירוף המילים למצוא חן, כך, שבערב החינה צריכה הכלה למצוא חן בעיני חתנה המיועד.
בחינה נהוג לתת מתנות כמו תכשיטים לכלה מהורי החתן ושעון יוקרתי וזהב לחתן מהורי הכלה.
0 תגובות